PRENÁJOM 1-izbový byt STARÝ JUH

Reality Poprad

1 izbový byt | Tomášikova | 41 m²

AV REALITY ponúka na dlhodobý prenájom pekný 1-izbový byt na Tomášikovej ulici v Poprade. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Poprad

430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Veľký trojizbový byt, DS, Námestie Priateľstva, čiastočne zariadený

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nám. priateľstva | 80 m²

• Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na prenájom veľký trojizbový byt • Úžitková plocha:

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2-izbový byt v Sabinove (zmena dispozície z 1-izbového bytu)

Reality Sabinov

1 izbový byt | 17. Novembra | 40 m²

🏠 2-izbový byt v Sabinove (zmena dispozície z 1-izbového bytu) Realitná kancelária ARCHEUS Pre

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Sabinov

119,800 € 2995 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Dizajnový 3 izbový byt - Bulvár

Reality Žilina

3 izbový byt | 70 m²

B10 Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 3 izbový byt v zrekonštruova

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

999 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Veľký trojizbový byt, DS, Jantárová, čiastočne zariadený

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Jantárova cesta | 84 m²

Veľký trojizbový byt, DS, Jantárová, čiastočne zariadený • Realitná kancelária Lauranna ponúka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť v srdci Bratislavy – zabehnutý gastro priestor , Mariánska ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | Mariánska | 68 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s garantovaným výnosom alebo ideálne miesto pre vaše podnikanie v najrušne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

245,000 € 3603 €/m²

Novinka
Novinka

5i dom, 330m2, Čaňa, 6,3a pozemok, garáž, krb

Reality Čaňa

Rodinný dom | Lesná | 330 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová v exkluzívnom zastúpení: Predaj priestranného rodinné

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Čaňa

258,000 € 782 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na prenájom zariadený 2-izbový byt Koloseo, Bratislava – Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 59 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2-izbový byt Koloseo, Bratislava – Nové Mesto – Tomášikova u

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DOWNTOWN Luxusne zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 55 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj na mieru nádherne zariadený presvetlený 2 izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

337,000 € 6127 €/m²

Novinka
Novinka

Rača Centrum - Veľký 2 izbový byt s garážou / Novostavba

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 55 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na premájom zariadený 2 izbový byt v novostavbe v centrálnej čas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Apartmán na Costa del Sol / Estepona priamo na golfovom ihrisku

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Apartmán na Costa del sol, len pár kilometrov od Estepony o celkovej rozlohe 149 m2 (interiér +

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

64,000 € 430 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj garsónky v Nitre na Chrenovej

Reality Nitra

Garsónka | Kozmonautov | 19 m²

NL-reality ponúka v zastúpení majiteľa na predaj garsónku o výmere 19 m2, na ulici Kozmonauto

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

93,000 € 4895 €/m²

Novinka
Novinka

6 izbový dom v lukratívnej časti Modry

Reality Modra

Rodinný dom | Lúčna | 400 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v lukratívnej a vyhľadá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Modra

638,000 € 1595 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom veľký, priestranný zariadený 1,5-izbový byt na Riazanskej ulici TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, priestranný zariadený 1,5-izbový byt na Riazanskej ulici v Novo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

490 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRÉMIOVO ZARIADENÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A TERASOU V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 148.1 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

899,000 € 6070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM NA KAMZÍK

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový byt situovaný v modernom rezidenčnom proje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 82.51 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom projek

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 3987 €/m²

LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 138.91 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka luxusný 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na Staro

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 90.16 m²

FEDORS Group ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Miletičovej ulici v Bratislave, vo ve

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 3659 €/m²

REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT V DOWNTOWNE V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE VHODNÝ AJ NA INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 51 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5863 €/m²

Na prenájom 1-izbový byt v Dubravke po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 37 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na prenájom 1-izbový byt v Dubravke po kompletnej rekonštruk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V PROJEKTE SKY PARK S KRÁSNYM ZÁPADNÝM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádza

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 7574 €/m²

MODERNÝ 5-IZBOVÝ DOM SO ZÁHRADOU V PROJEKTE CHØTÁRNA. JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Chotárna | 113 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a moderne riešený 5-izbový dom, ktorý

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

Info v RK

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PRIESTRANNOU TERASOU V CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 105 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový apartmán s veľkorysou terasou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8532)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (746)
Rodinné domy na predaj (22961)
Upresniť hľadanie