Na prenájom svetly 2-izbový byt v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 57 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na prenájom svetlý 2-izbový byt v projekte Klingerka, v blíz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V BRATISLAVSKOM DOWNTOWNE S PARKOVACÍM MIESTOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 53 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na prenájom dizajnový 2-izbový apartmán v komornom projekte Apollo Resi

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VYSOKÝM STROPOM V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 41 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 6317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ – SVETLÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNÝM BALKÓNOM V PROJEKTE SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 80 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

325,000 € 4063 €/m²

ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE SKY PARK S VÝHĽADOM NA SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádza

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 8058 €/m²

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU A PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MESTO A HRADNÝ KOPEC

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 117.12 m²

Prémiový 4-izbový byt s terasou a panoramatickým výhľadom na mesto a hradný kopec Ponúkame Vám

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ ČASTI VRAKUNE

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Ráztočná | 600 m²

Ponúkame vám exkluzívne na predaj atraktívny stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,000 € 332 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ APARTMÁN NA 20. POSCHODÍ S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM A TERASOU S JACUZZI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šancová | 178.93 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom pro

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

995,000 € 5561 €/m²

MODERNÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Šancová | 82.51 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj moderný kancelársky priestor o výmere 44,95 m2 v nadštandardn

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,000 € 3866 €/m²

NADŠTANDARTNÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 145.95 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka nadštandartný 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 102.17 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka veľkorysý 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

ATRAKTÍVNY 4-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hany Meličkovej | 115 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

678,000 € 5896 €/m²

MÁME SKOLAUDOVANÉ: KRÁSNY 2-IZBOVÝ BYT NA NAJVYŠŠOM POSCHODÍ

Reality Zlaté Moravce

2 izbový byt | 1. mája | 57.84 m²

Vitajte v prémiovej Rezidencii TAURA! Na kúpu bytu Vám stačí zložiť zálohu 5.000 € a do 30 dní

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

138,990 € 2403 €/m²

LUXUSNÝ 5-IZBOVÝ PENTHOUSE S TERASOU A VYSOKÝMI STROPMI V CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 225 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový penthouse s terasou, vysokými s

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

REZERVOVANÉ ! ATYPICKÝ 3-IZBOVÝ MEZONET V STAROM MESTE S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM NA PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 84.47 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj atypický 3-izbový mezonet s vysokými staromestskými stropmi v

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 3966 €/m²

SLNEČNÝ DOM PRI JAZERE V SÚKROMNOM AREÁLI PENATI GOLF RESORT

Reality Šajdíkove Humence

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 135 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj slnečný dom nachádzajúci sa v tichej a prestížnej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šajdíkove Humence

360,000 € 2667 €/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PREDZÁHRADKOU V NOVOSTAVBE V STAREJ LESNEJ

Reality Stará Lesná

2 izbový byt | Hlavná | 39.01 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v projekte Apartmány Forton. Tento najmoder

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Byty na predaj Stará Lesná

199,000 € 5101 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 6-IZBOVÝ MEZONET V SÚKROMNOM AREÁLI NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 327.9 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 6-izbový mezonet v uzatvorenom súkromnom a

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,290,000 € 3934 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IMPOZANTNÁ VILA V PRÉMIOVOM VYHOTOVENÍ NA KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 420 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj impozantnú vilu s úchvatným výhľadom a bazénom, nachádzajúcu s

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,880,000 € 4476 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNÁ MESTSKÁ VILA NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Tichá | 359 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto. Nehnuteľnosť

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,190,000 € 3315 €/m²

MÁME SKOLAUDOVANÉ: ROZBEHNITE SVOJ BIZNIS V PRÉMIOVEJ NOVOSTAVBE TAURA

Reality Zlaté Moravce

Obchodné priestory | 1. mája | 220 m²

Vitajte v prémiovej Rezidencii TAURA! Rezidencia TAURA pri rieke Žitava je ideálnym miestom pr

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na predaj Zlaté Moravce

3,000 €/m2 14 €/m2

LUXUSNE ZARIADENÝ MEZONET NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 147.78 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 5819 €/m²

4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Kunovská | 99 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový byt v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

452,410 € 3624 €/m²

VÝNIMOČNÝ 2-IZBOVÝ MEZONET NA NÁBREŽÍ DUNAJA V EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50.27 m²

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,900 € 8751 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (22961)
Reality v Martine (746)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie