PRENÁJOM / Nový kompaktný 1,5-izbový byt – Halenárska ulica, centrum Trnavy

Reality Trnava

1 izbový byt | Halenárska | 35 m²

Ponúkame na prenájom moderný byt v exkluzívnej novostavbe s výťahom priamo v historickom srdci

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PRENÁJOM / Svetlý 2-izbový byt s loggiou a vyhradeným parkovaním – Zelenečská ulica Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 48 m²

Ponúkame na prenájom vkusne zariadený 2-izbový byt, ktorý vás očarí svojou svetlosťou a výborno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

520 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kuchárek-real: Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Limbachu

Reality Limbach

Rodinný dom | Športová | 186 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v Limbachu – ideá

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Limbach

375,000 € 2016 €/m²

PANORAMATICKÝ 2-IZBOVÝ BYT S EXTRA PRACOVŇOU A PARKOVANÍM – SLNEČNICE (ZÓNA MESTO)

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 61.59 m²

Kuchárek reality s.r.o. ponúka na predaj moderný, slnečný 2-izbový byt v obľúbenej rezidenčnej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,500 € 4635 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kuchárek-real:Na predaj víkendový dom na krásnom pozemku 2.934m2.

Reality Častá

Vidiecky dom | Hlavná | 190 m²

Kuchárek-real ponúka starší rodinný dom s veľkých pozemkom vo výbornej lokalite v lone Malých

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 18.01.2026
Domy na predaj Častá

240,000 € 1263 €/m²

Kuchárek -real . Ponúka prenájom garáže v centre Pezinka, Záhradná ul.

Reality Pezinok

Garáž | Záhradná | 18 m²

Ponúkame garáž na dlhodobý prenájom v centre mesta, Záhradná ul. Pezinok. Betónový skelet, kovo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kuchárek-real: Stavebný pozemok na predaj 950m2 Nitra časť Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Drieňová | 950 m²

Na predaj rovinatý pozemok o výmere 950m2 s rozmermi 20x47,5m.Nachádza sa na konci slepej ulice

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 168 €/m²

Kuchárek-real: Predáme ornú pôdu v k.ú Vištuk.

Reality Vištuk

Orná pôda | Polianky | 12,406 m²

Predáme ornú pôdu v katastrálnom území Vištuk medzi Poliankami a Silárdom. Výmera:12.406m2.

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Vištuk

32,218 € 3 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 07)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 88.35 m²

BÝVANIE len 15 min. od centra BRATISLAVY v skolaudovanej novostavbe! Kuchárek - real, s.r.o. s

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s predzáhradkou ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 04)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 90.1 m²

BÝVANIE len 15 min. od centra BRATISLAVY v skolaudovanej novostavbe! Kuchárek - real, s.r.o.

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

222,471 € 2469 €/m²

Kuchárek-real: Ponúka priestranný rodinný dom v dobrej lokalite Pezinok mestská štvrť Grinava.

Reality Pezinok

Rodinný dom | Orešie | 250 m²

DOHODA NA CENE PRI RÝCHLOM JEDNANÍ. Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom, možnosť vyu

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Pezinok

345,000 € 1392 €/m²

Kuchárek-real:Predáme stavebný pozemok 881m2 v Horných Orešanoch.

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 881 m²

V malebnej podhorskej dedinke Horné Orešany ponúkame na predaj krásny atypický pozemok určený

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

52,860 € 60 €/m²

Prenájom DOVOLENKOVÉHO 2-izbového apartmánu na Tenerife v bytovom dome postavenom na skale nad morom.

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

. V krásnom prostredí ostrova Tenerife v provincií Santa Cruz de Tenerife sa nachádza apartmán

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Byty na prenájom

140 €/deň 2 €/deň/m²

Kuchárek-real: ZNÍŽENÁ CENA:Ponúkame ornú pôdu medzi Pezinkom a Sl. Grobom.

Reality Pezinok

Orná pôda | Pezinok | 15,953 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - druh pozemku: orná pôda v Pezinku. UPI- poľnohospodársky využ

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Pezinok

95,718 € 6 €/m²

Kuchárek real: Prenájom haly v širšom centre Pezinka – Ideálne pre vaše podnikanie!

Reality Pezinok

Prevádzkový areál | Moyzesova | 406 m²

Ponúkame na prenájom modernú halu o výmere 356 m² s priestranným príslušenstvom a komfortným z

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

3,500 € 9 €/m²

Kuchárek real: Na predaj priestranná garáž s jamou – ideálna aj ako malá dielňa .

Reality Pezinok

Garáž | Záhradná | 31 m²

Výhody garáže: Priestrannosť – garáž má väčšie rozmery ako štandardná, zmestí sa 1,5 auta ale

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Pezinok

30,000 € 968 €/m²

REZERVOVANÉ: 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A PARKOVANÍM – SENEC, ZEMPLÍNSKA UL.

Reality Senec

2 izbový byt | Zemplínska | 48.6 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v Senci, v obľúbenej lokalite na Zemplínskej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Senec

172,000 € 3539 €/m²

Kuchárek-real: Pozemok 1.258m2 so sieťami na rodinný dom.

Reality Viničné

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,258 m²

ZNÍŽENÁ CENA: Ponúkame na predaj pozemok pre rodinné domy vo Viničnom pri Pezinku. Plocha:

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Pozemky na predaj Viničné

276,760 € 220 €/m²

Kuchárek-real: pozemok o veľkosti 7213 m2 na výbornom mieste - Bratislava Zlaté piesky

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Bratislava | 7,213 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný pozemok vo výbornej lokalite pri Zlatých pieskoch v Bratisla

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

300 €/m2 300 €/m2

Kuchárek-real: REZERVOVANÝ. Ponúka priestranný 2.izb.byt s parkovacím státim, LaVita.

Reality Pezinok

2 izbový byt | L. Novomeského | 56.39 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izb.byt v lokalite sídliska Sever, Novomeského-LaVita. Bytový

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Pezinok

198,000 € 3511 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s predzáhradkou ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 03)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 90.1 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

224,325 € 2490 €/m²

Kuchárek -real: PROJEKT BYTY ŠÁMOT (Šamorín) - Predaj skolaudovaných 3 izbových bytov už od 191.201,- EUR

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 56 m²

SKOLAUDOVANÉ !!! Projekt BYTY ŠAMOT momentálne zahŕňa celkovo 3 bytové domy. Každý bytový dom

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 3414 €/m²

Kuchárek-real:Predáme priemyselný areál areál v Horných Orešanoch na pozemkoch 29.803m2.

Reality Horné Orešany

Prevádzkový areál | Majdán | 5,000 m²

Ponúkame Vám na predaj výrobno – skladový areál v Trnavskom Okrese . Areál sa rozkladá na pozem

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Horné Orešany

1,500,000 € 300 €/m²

Kuchárek-real:Predáme výrobno skladový areál v Horných Orešanoch na pozemkoch 29.803m2.

Reality Horné Orešany

Priestor pre sklad | Majdan | 5,000 m²

CENA DOHODOU: Ponúkame Vám na predaj výrobno – skladový areál v Trnavskom Okrese . Areál sa roz

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na predaj Horné Orešany

1,500,000 € 300 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22986)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30339)
Reality v Martine (747)
Upresniť hľadanie