4 IZB. RODINNÝ DOM, POZEMOK 1443M2, BRANČ, okr. NITRA

Reality Branč

Rodinný dom | Mlynská Zem | 120 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj jedinečný rodinný

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Branč

Info v RK

Delta-Nadštandardný 4 izb. byt 121 m2 novostavba s parkovacím miestom prenájom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Úľanská cesta | 121 m²

Delta Property ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový, mezonetovy byt s rozlohou 121 m2 s dv

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Priestranný 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou a terasou – Pama

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Pama, vhodný pre komfort

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj

389,000 € 2672 €/m²

4-izbový rodinný dom v Neudorfe

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Tento výnimočný rodinný dom ponúka množstvo možností za priaznivú cenu! Čaká na vás s láskou u

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj

329,000 € 3225 €/m²

Trojizbový byt po NOVEJ KOMPLETNEJ rekonštrukcii s loggiou

Reality Lučenec

3 izbový byt | 63 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt po novej kompletnej rekonštrukcii v Lučenci na Rúbanisku II v ob

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,000 € 1413 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj Rekreačná chata, Jedľoviny

Reality Martin

Rodinný dom | 119 m²

TUreality Vám ponúka na predaj zrub v rekreačnej lokalite Jedľoviny pod Martinskými hoľami. Neh

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

4i, 90m2 + 12,1m2 terasa, Lorinčík Háje, novostavba, VC8

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Ulica pod Hájmi | 89.39 m²

Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných bytov v dokonče

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

345,000 € 3859 €/m²

člen NARKS

Prenájom 3-izbového zariadeného bytu v rodinnom dome

Reality Nitra

3 izbový byt | Šúdolská | 98 m²

NL-reality ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa v rodinnom dome s dvomi by

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3i, Košice- Juh, Palárikova, 77m2, loggia, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Palárikova | 71 m²

3-izbový byt po kompletnej, novej rekonštrukcii s loggiou | Košice – Juh, Palárikova Ponúkame

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

280,000 € 3944 €/m²

člen NARKS

TU REALITY PONÚKA NA PREDAJ Priestrannú halu v Kežmarku

Reality Kežmarok

Priestor pre výrobu | 400 m²

TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ výnimočný komerčný objekt v atraktívnej lokalite Kežmarku. Ponuka p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Kežmarok

265,000 € 663 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný loft (1,5 i byt) v novostavbe s parkingom na prenájom - Kostolište

Reality Malacky

1 izbový byt | 52.2 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený a ešte neobývaný loft v obci Kostolište. Byt je kompletn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Malacky

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TUreality pripravuje do ponuky 3i byt v Banskej Bystrici v lokalite Sásová 69,49 m²

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69.49 m²

TUreality pripravuje do ponuky 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sásová - Tatranská (koniec

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 2590 €/m²

Novinka
Novinka

TUreality pripravuje do ponuky 2izbový byt vo Zvolene v blízkosti Môťovskej priehrady 63,76m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | 63.76 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj veľký 2 izbový byt vo Zvolene v časti

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 2274 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Krásny veľkometrážny 5-izbový byt s terasou v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Štúrova | 187.81 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový byt o rozlohe 187,81 m² (z toho 17,13 m² terasa), ktorý s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

639,000 € 3402 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Apartmán Terchová - Vrátna dolina

Reality Terchová

Chalupa, rekreačný domček | 47 m²

Predaj dvojizbového apartmánu vo Vrátnej doline – srdce Malej Fatry Tento moderný dvojizbový a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

186,160 € 3961 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 1-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 35.17 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 1-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.77 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | PRENÁJOM | Malé Stredne Veľké Kancelárie | Prievozská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 60 m²

Hľadáte ideálne pracovné zázemie pre seba alebo svoj tím? GRAVITAS vám ponúka širokú škálu kanc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Prenájom Malé a Stredne Veľké Kancelárie | Metodova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Metodova | 20 m²

Hľadáte profesionálne pracovné prostredie pre seba alebo svoj tím? GRAVITAS vám prináša komplex

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj atypický 2-podlažný rodinný dom Topoľčany - Mravenisko

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 123 m²

BOND Reality exkluzívne ponúka na predaj zaujímavý a netradične riešený dvojpodlažný rodinný do

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Topoľčany

330,000 € 2683 €/m²

člen NARKS

Na prenájom moderné administratívne priestory v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 360 m²

BOND Reality ponúka na prenájom administratívne priestory v unikátnom projekte v Bratislave – m

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

NOVÁ CENA! NA PREDAJ CHATA s vlastným pozemkom, súp. číslom a možnosťou trvalého pobytu, pri vodnej nádrži Vývrat, Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Chalupa, rekreačný domček | Kuchyňa | 51 m²

Hľadáte chatu, kde ráno počujete len šum vody, spev vtákov a vidíte krásne srnky? Miesto, kde v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kuchyňa

124,490 € 2441 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj 6-izb. posch.rd s veľkým pozemkom,Dolný Ohaj

Reality Dolný Ohaj

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 6-izbový pos

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolný Ohaj

169,000 € 1127 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom exkluzívnych kancelárii

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kalinčiakova | 256 m²

BOND Reality ponúka na prenájom moderné administratívne priestory, ktoré spájajú pohodlie, pres

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22987)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Upresniť hľadanie