Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 131.73 m²
Ponúkame na prenájom KANCELÁRSKE, ADMINISTRATÍVNE alebo OBCHODNÉ a PREVÁDZKOVÉ PRIESTORY, REKON
1,975.95 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 2,396 m²
Ponúkame na predaj MUROVANÝ RODINNÝ DOM v obci KORDÍKY, vzdialeného len pár minút autom od okre
Cena dohodou
3 izbový byt | Bakossova | 65 m²
Ponúkame na prenájom 3 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystric
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Podlavická cesta | 140 m²
Ponúkame na predaj MUROVANÝ RODINNÝ DOM so slnečným pozemkom, ktorý leží v mestskej časti PODLA
Cena dohodou
3 izbový byt | Komenského | 114 m²
JESENSKÝ VŔŠOK, NOVOSTAVBA Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite
346,000 € 3035 €/m²
Rodinný dom | Pribinova | 200 m²
Ponúkame na predaj 2-krát MUROVANÝ RODINNÝ DOM, ktorý sa nachádza v meste Zvolen, časť Môťová,
300,000 € 1500 €/m²
Iný objekt | J. Cikkera | 275 m²
Ponúkame na predaj prevádzkový alebo obchodný objekt (nebytový priestor), ktorý sa nachádza v m
360,000 € 1309 €/m²
Športové priestory | Zvolenská cesta | 712 m²
ODSTÚPIME PREVÁDZKOVÉ PRIESTORY S KOMPLET VYBAVENÍM A ZARIADENÍM, ktoré sa nachádzajú v meste
Cena dohodou
Obchodné priestory | Námestie SNP | 64.61 m²
SEVOReal ponúka na prenájom priestory v centre mesta Zvolen, priamo na Námestí SNP – Bayerov do
700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Garáž | Stoličková | 15 m²
Predaj MUROVANÁ GARÁŽ PRIAME CENTRUM Banská Bystrica, STOLIČKOVA ULICA. Nachádza sa na konci s
15,500 € 1033 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 21,277 m²
Na predaj pozemok v obci Čekovce, okres Krupina. Slnečný a rovinatý pozemok sa nachádza v okraj
110,000 € 5 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Školská | 2,431 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v Hriňovej, okres Detva, umiestnených
120 €/m2 120 €/m2
Historický objekt | Kutnohorská | 1,436 m²
Ponúkame na predaj HISTORICKÁ BUDOVA, ktorá sa nachádza v lukratívnej časti mesta KREMNICA - pr
650,000 € 453 €/m²
Objekt pre obchod | Kutnohorská | 1,436 m²
650,000 € 453 €/m²
Iný objekt | Internátna | 2,000 m²
Ponúkame na predaj BUDOVA, ktorá sa nachádza v meste Banská Bystrica, čast FONČORDA, Internátna
734,000 € 367 €/m²
Iný objekt | Zvolenská cesta | 2,084 m²
Ponúkame na PREDAJ SKLADOVÝ A PREVÁDZKOVÝ OBJEKT s nakladacou rampou, ktorý sa nachádza v meste
753,000 € 361 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kriváň | 1,480 m²
Túžite po vlastnom dome s veľkým pozemkom v tichej časti a dobrou dostupnosťou? Ponúkame Vám na
45 €/m2 45 €/m2
Plocha pre reklamu | Zvolenská cesta | 90 m²
Ponúkame na prenájom - BANNER, REKLAMNÁ PLOCHA (plachta) Banská Bystrica, RADVAŇ, ulica - ZVOLE
190 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | ČSA | 2,187 m²
Na predaj dva stavebné pozemky v obci Budča, 10 min cesty autom od Zvolena. Rovinaté pozemky, k
53 €/m2 53 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 837 m²
Ponúkame na predaj MUROVANÝ RODINNÝ DOM so slnečným pozemkom, ktorý sa nachádza v obci HIADEĽ,
148,000 € 177 €/m²
2 izbový byt | F. Švantnera | 30 m²
Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ menší 2 izbový byt v centre mesta Banská Bystric
590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 343 m²
PONÚKAME NA PRENÁJOM PREVÁDZKOVÉ PRIESTORY, ADMINISTRATÍVA, KANCELÁRIE, ktoré sa nachádzajú v
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
1 izbový byt | nezadaná | 32 m²
Súrna kúpa 1 izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuk
120,000 € 3750 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 43 m²
Ponúkame na prenájom KANCELÁRSKY, ADMINISTRATÍVNY alebo OBCHODNÝ a PREVÁDZKOVÝ PRIESTOR, REKONŠ
515 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.