Dražba areálu na výrobu plastových okien - Dunajská Streda-Mliečany - zľava 25%

Reality Dunajská Streda

Priestor pre výrobu | 2,564.29 m²

Pripravujeme 2. kolo dražby, zľava 25% z ceny stanovenej znalcom. Nová cena 840.000,- EUR. Výr

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na dražba Dunajská Streda

840,000 € 328 €/m²

Pripravujeme 2. kolo dražby domu - Biskupice

Reality Biskupice

Rodinný dom | Biskupická | 128 m²

PRE REALIZÁCIU 2. KOLA DRAŽBY JE POTREBNÉ ZLOŽIŤ ZÁBEZPEKU 5000 € !!! Adresa: Biskupice, ul. B

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Biskupice

34,050 € 266 €/m²

PREVÁDZKOVÝ AREÁL / BB / KYNCEĽOVÁ / BUDOVA / SKLADY / VÝROBA / POZEMOK 1.073 m²

Reality Kynceľová

Prevádzkový areál | Kynceľovská cesta | 1,073 m²

Ponúkame na PREDAJ PREVÁDZKOVÝ AREÁL s prevádzkovými halami, administratívnou časťou, skladmi,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Kynceľová

720,000 € 671 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PRIAME CENTRUM BB / BALKÓN / REKONŠTRUKCIA /

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | F. Švantnera | 31 m²

Ponúkame na prenájom slnečný KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 1,5 izbový byt v centre mesta Banská Bys

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

620 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

UHLISKO / 2 byt BB / blízke CENTRUM / 88m2 / TERASA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Bellušova | 88 m²

Ponúkame na PRENÁJOM ZREKONŠTRUOVANÝ a PRIESTRANNÝ 2 izbový TEHLOVÝ byt vo výbornej a vyhľadáva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM / priestranný 1,5i byt BB / FONČORDA / PARKOVANIE

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Mládežnícka | 45 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1,5 izbový byt v časti mesta Banská Bystrica, časť Fončorda -

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DOHODA / PRIAME CENTRUM / pár krokov od Námestia SNP/ RODINNÝ DOM / POZEMOK 834 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Stoličková | 200 m²

Ponúkame na predaj MUROVANÝ RODINNÝ DOM S HISTORICKÝM NÁDYCHOM, ktorý sa nachádza v lukratívnej

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

490,000 € 2450 €/m²

VÝSTAVBA ZAČALA / NOVOSTAVBA / MUROVANÝ RODINNÝ DOM / OČOVÁ / pozemok 792 m2

Reality Očová

Rodinný dom | 113 m²

Ponúkame na predaj NÍZKOENERGETICKÝ 4 izbový MUROVANÝ RODINNÝ DOM (BUNGALOV), obec OČOVÁ - komp

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Očová

300,000 € 2655 €/m²

DONOVALY / STAVBA / PREDAJ / časť MIŠUTY

Reality Donovaly

Rodinný dom | Nezadaná | 388 m²

Ponúkame na PREDAJ TROJPODLAŽNÝ APARTMÁNOVÝ DOM, ktorý sa nachádza v obci DONOVALY v prekrásnom

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Donovaly

Cena dohodou

SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY / rôzne výmery / ROVINA / obec PREDAJNÁ /

Reality Predajná

Pozemok pre rodinné domy | 617 m²

Ponúkame na predaj slnečný STAVEBNÝ POZEMOK, ktorý sa nachádza v obci PREDAJNÁ, okres Brezno, s

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Predajná

153 €/m2 153 €/m2

REZERVOVANÉ / STAVEBNÝ POZEMOK / ROVINATÝ / HRONSEK / 825 m2 / DOHODA

Reality Hronsek

Pozemok pre rodinné domy | Hronsecká cesta | 825 m²

Ponúkame na predaj slnečný STAVEBNÝ POZEMOK, ktorý sa nachádza v obci HRONSEK, okres Banská Bys

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Hronsek

156,000 € 189 €/m²

Výrobná hala / skladové priestory / kancelárie / prenájom / NEMCE / Banská Bystrica

Reality Nemce

Výrobný objekt | Nemčianska cesta | 660 m²

Ponúkame na prenájom – Výrobná hala a skladové priestory s kanceláriami Obec: Nemce, okres Ba

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Objekty na prenájom Nemce

1,650 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 1,774 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu, rekreačnej chaty v Hriňovej, okres D

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Hriňová

120 €/m2 120 €/m2

Pozemky na výstavbu rodinných domov Pliešovce, okres Zvolen

Reality Pliešovce

Pozemok pre rodinné domy | Obrancov mieru | 1,242 m²

Na predaj pozemky v obci Pliešovce, 20 km od Zvolena. Pozemky sa nachádzajú v časti, kde je pod

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Pliešovce

35 €/m2 35 €/m2

ZABEHNUTÝ RODINNÝ PENZIÓN / predaj / okres Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,147 m²

Ponúkame na predaj zabehnutý rodinný PENZIÓN s vlastným pozemkom, ktorý sa nachádza v okrese Ba

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 30.09.2024
Objekty na predaj Banská Bystrica

755,000 € 658 €/m²

HĽADÁME SÚRNE 3 izbový byt, v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | nezadaná | 70 m²

Súrna kúpa 3izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuky

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 24.03.2023
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 € 2643 €/m²

Pozemok predaj Krupina, časť Stará Hora

Reality Krupina

Orná pôda | Stará Hora | 26,344 m²

Na predaj pozemok v Krupine, časť Stará Hora. Slnečný a rovinatý pozemok sa nachádza v okrajove

Publikované: 21.12.2021 Aktualizované: 26.05.2022
Pozemky na predaj Krupina

3.5 €/m2 4 €/m2

Stavebný pozemok predaj Budča rozloha 929 m2

Reality Budča

Pozemok pre občiansku vybavenosť | U troch hrušiek | 929 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Budča, 10 min cesty autom od Zvolena. Rovinatý pozemok o rozl

Publikované: 23.05.2022 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Budča

53 €/m2 53 €/m2

Prenájom priestoru Zvolen

Reality Zvolen

Skladový objekt | J. Jesenského | 180 m²

Prenájom priestoru na Jesenského ulici vo Zvolene. Novovybudovaná hala o rozlohe 180 m2 (pôdory

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 25.06.2025
Objekty na prenájom Zvolen

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RODINNÝ DOM / Banská Bystrica / NOVÝ SVET / 936 m2 / aj na podnikateľský účel

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Ponúkame na predaj MUROVANÝ 6 izbový RODINNÝ DOM s rovinatou záhradou, ktorý sa nachádza v mest

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 10.12.2024
Domy na predaj Banská Bystrica

300,000 € 1250 €/m²

Predaj - Pozemok a rekreačný domček s krásnym výhľadom

Reality Stožok

Rekreačný pozemok | nezadaná | 933 m²

Ponúkame na predaj tzv. Tiny domček - nový, krásny na kopci s panoramatickým výhľadom v obci S

Publikované: 21.09.2021 Aktualizované: 26.08.2024
Pozemky na predaj Stožok

67,000 € 72 €/m²

MODERNÁ REKONŠTRUKCIA / RODINNÝ DOM / NEMCE / POZEMOK 1258 m²

Reality Nemce

Rodinný dom | 308 m²

Ponúkame na predaj MODERNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM (6 izieb), ktorý sa nachádza v obci NEM

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Nemce

475,000 € 1542 €/m²

DOHODA / RODINNÝ DOM / STARÁ HUTA / NOVÁ BAŇA / pozemok 1205 m2 /

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, rodinný dom, STARÁ HUTA, mesto NOVÁ BAŇA. DOHODA NA

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Nová Baňa

69,000 € 986 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK BB / PODLAVICE / STAVEBNÉ POVOLENIE / MOŽNOSŤ OKAMŽITEJ VÝSTAVBY

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 914 m²

Ponúkame na predaj STAVEBNÝ POZEMOK s právoplatným stavebným povolením = možnosť ihneď stavať.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

185,000 € 202 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22996)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie