Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²
Hľadáte pokojné bývanie na vidieku? Alebo hľadáte únik z mesta na víkendovú chalupu? Mgr. Helen
79,900 € 555 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²
Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitách - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke 4 izbový rodi
152,500 € 1037 €/m²
3 izbový byt | Nitrianska | 64 m²
RK Mgr. Helena Štrebová má pre Vás v ponuke 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v zateplenom bytovo
112,222 € 1753 €/m²
Rodinný dom | Hlboká | 150 m²
Mgr. Helena Štrebová – RK Diamant Real má pre Vás v ponuke na predaj sedliacky rodinný dom vho
55,000 € 367 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 752 m²
Ako si predstavujete komfortné a ideálne miesto na bývanie, oddych a súkromie ? Na vidieku ale
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²
Mgr. Helena Štrebová – RK Diamant Real má pre Vás v ponuke starý vidiecky dom, chalupu v obci
104,000 € 1040 €/m²
Rodinný dom | 489 m²
Chcete viac ako klasické bývanie? Chcete si splniť sen o nadštandardnom rodinnom dome, ktorý má
Cena dohodou
3 izbový byt | Šalská | 60 m²
Hľadáme pre konkrétnych klientov 1, 2 a 3 izbové byty v Šali, Galante, Seredi a v Sládkovičove.
130,000 € 2167 €/m²
3 izbový byt | Jazerná | 84 m²
Hľadáte LUXUS, kvalitu, eleganciu, moderný dizajn, šatník a ešte aj so zariadením? Presne takýt
135,000 € 1607 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²
Na predaj 4 izbový RD s BENEFITMI v obci Tomášikovo Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitá
95,000 € 625 €/m²
3 izbový byt | Horná | 68 m²
Hľadáte nové bývanie ktoré bude presne podľa vašich predstáv? Práve ste ho našli. Mgr. Helena Š
119,000 € 1750 €/m²
3 izbový byt | Legionárska | 64 m²
Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitách - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke prekrásny 3 i
152,000 € 2375 €/m²
4 izbový byt | Pri Vojenskom Cintoríne | 96 m²
„Krajný. Strešný. Svetlý. Jedinečný 4-izbový byt (96 m²) v novostavbe, ktorý sa v projekte už n
515,000 € 5365 €/m²
Rodinný dom | Bielokrížna ulica | 350 m²
Predaj exkluzívneho rodinného domu / nadčasovej vily s garážou aj pre náročného klienta v tiche
580,000 € 1657 €/m²
Administratívny objekt | Ambrova | 446 m²
==== Prenájom 3 podl. rodinného domu so záhradou, terasou, saunou a pivnicou slúžiacou ako skla
3,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pod Lipovým | 333 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj trojpodl. rodinný dom 333m2 v lukratívnej časti Devíns
489,900 € 1471 €/m²
3 izbový byt | Lenardova | 75 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom 3i. byt po kompletnej nadštandardnej rekonštrukcii,
890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pri Struhe | 170 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj štýlový vidiecky rodinný dom pod lesom v malebnej obci
196,900 € 1158 €/m²
2 izbový byt | Miletičova | 74 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný, priestranný 2i. byt v tehlovom bytovom dome
309,000 € 4176 €/m²
3 izbový byt | Tichá | 104 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj: priestranný 3izb. byt s veľkou loggiou a pivnicou na
325,000 € 3125 €/m²
3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č
319,000 € 4557 €/m²
3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²
319,000 € 4557 €/m²
Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²
Predaj útulného 5 izb. rodinného domu s garážou a pozemkom 480m2 v tichej, zelenej lokalite mes
499,000 € 2495 €/m²
2 izbový byt | Miletičova | 74 m²
309,000 € 4176 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.