SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY / rôzne výmery / ROVINA / obec PREDAJNÁ /

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 617 m²

Ponúkame na predaj slnečný STAVEBNÝ POZEMOK, ktorý sa nachádza v obci PREDAJNÁ, okres Brezno, s

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

94,400 € 153 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK BB / PODLAVICE / STAVEBNÉ POVOLENIE / MOŽNOSŤ OKAMŽITEJ VÝSTAVBY

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 914 m²

Ponúkame na predaj STAVEBNÝ POZEMOK s právoplatným stavebným povolením = možnosť ihneď stavať.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

185,000 € 202 €/m²

MUROVANÁ GARÁŽ / prenájom / FONČORDA / ŠALGOTARJÁNSKA

Reality Banská Bystrica

Garáž | Šalgotarjanská | 20 m²

Prenájom, MUROVANÁ GARÁŽ, Fončorda, Banská Bystrica, Šalgotarjánska ULICA. Výmera pozemku pod

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

120 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

KÚPA 2 izbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám 2 izbový byt pre konkrétneho klienta vo Zvolene. Platba v hotovosti. Kritériá: - lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

SKLADOVÝ a PREVÁDZKOVÝ OBJEKT / BB / ZVOLENSKÁ CESTA / 2084 m2 / DOHODA

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Zvolenská cesta | 2,084 m²

Ponúkame na PREDAJ SKLADOVÝ A PREVÁDZKOVÝ OBJEKT s nakladacou rampou, ktorý sa nachádza v meste

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 07.10.2024
Objekty na predaj Banská Bystrica

753,000 € 361 €/m²

PRIEMYSELNÝ PARK ŠALKOVÁ / BANSKÁ BYSTRICA / OBJEKT / HALA / KANCELÁRIE

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | 3,577 m²

NOVOSTAVBA PRIEMYSELNÝ AREÁL Ponúkame na PRENÁJOM SKLADOVÝ, VÝROBNÝ ALEBO PREVÁDZKOVÝ OBJEKT

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 08.11.2024
Objekty na prenájom Banská Bystrica

28,751 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HĽADÁME SÚRNE 2 izbový byt, v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | nezadaná | 58 m²

Súrna kúpa 2izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuky

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 24.03.2023
Byty na kúpa Banská Bystrica

150,000 € 2586 €/m²

Stavebné pozemky pre rodinné domy v obci Vígľašká Huta - Kalinka

Reality Vígľašská Huta-Kalinka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy, v obci Vígľašská Huta-Kalinka. Na okraji ob

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 04.06.2024
Pozemky na predaj Vígľašská Huta-Kalinka

Info v RK

VLKANOVÁ / ADMINISTRATÍVNA BUDOVA / KANCELÁRIE / parkovanie / odstavné plochy / PRENÁJOM

Reality Vlkanová

Administratívny objekt | Továrenská | 388 m²

Ponúkame na prenájom - CELÝ ADMINISTRATÍVNY OBJEKT (BUDOVA) so skladovýmI a kancelárskymi pries

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 22.06.2025
Objekty na prenájom Vlkanová

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj - stavebný pozemok v obci Stožok

Reality Stožok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,171 m²

Máme pre vás na predaj pozemok v meste Stožok okres Detva. Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Stožok

Cena dohodou

Predaj - stavebný pozemok v obci Stožok

Reality Stožok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 610 m²

Máme pre vás na predaj pozemok v obci Stožok okres Detva. Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Stožok

Cena dohodou

Reprezentatívne kancelárske priestory / terasa / prenájom / Námestie SNP / Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 224.52 m²

SEVOReal ponúka na prenájom administratívny priestor priamo v centre mesta Zvolen na Námestí SN

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Priestory na prenájom Zvolen

3,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Záhrada s vodou a elektrikou

Reality Zvolen

Záhrada | Stráž | 0 m²

Teraz je ten správny čas na kúpu záhrady. Ponúkame na predaj výnimočnú záhradu ktorá sa môže st

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

Cena na vyžiadanie

VLKANOVÁ / KANCELÁRIE / CELÉ POSCHODIE / parkovanie / PRENÁJOM / 193 m2

Reality Vlkanová

Kancelárie, administratívne priestory | Továrenská | 193 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory (celé poschodie), so skladovým priestorom, ktorý sa

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 22.06.2025
Priestory na prenájom Vlkanová

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj - stavebný pozemok v obci Stožok

Reality Stožok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 921 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Stožok. Inžinierske siete: - elektrina

Publikované: 13.04.2023 Aktualizované: 30.05.2024
Pozemky na predaj Stožok

45,000 € 49 €/m²

Predaj - rozsiahly stavebný pozemok v obci Stožok

Reality Stožok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,153 m²

Máme pre vás na predaj veľký stavebný pozemok v obci Stožok okres Detva. Nehnuteľnosť sa nachád

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Stožok

76,000 € 24 €/m²

PODNIKATEĽSKÝ ZÁMER / POZEMOK / PREDAJ / BB / Sídlisko SNP / blízke CENTRUM / 1117m2

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | Partizánska cesta | 1,117 m²

Ponúkame na predaj POZEMOK, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta Banská Bystrica, SÍDLISKO S

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 18.11.2024
Pozemky na predaj Banská Bystrica

295,000 € 264 €/m²

Záhradná chatka s úžitkovou záhradou Zvolen Zlatý Potok

Reality Zvolen

Záhradná chatka | Nezadaná | 564 m²

Predaj záhradnej chaty s úžitkovou záhradou vo Zvolene, na sídlisku Zlatý Potok. Chata pozostáv

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

55,000 € 98 €/m²

2 izbový byt Zvolen Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 64.89 m²

Predaj 2 izbového bytu bez balkóna na sídlisku Sekier vo Zvolene. Byt o rozlohe 64,89 m2 sa nac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Zvolen

110,000 € 1695 €/m²

Prenájom skladový priestor Zvolen

Reality Zvolen

Skladový objekt | J. Jesenského | 458 m²

Prenájom skladového priestoru o rozlohe 458 m2, na Jesenského ulici vo Zvolene. Jedná sa o odde

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na prenájom Zvolen

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REKONŠTRUKCIA / TEHLOVÝ 4i byt BB / RADVAŇ / 100 m2 / LOGGIA

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Podháj | 100 m²

Ponúkame na predaj PRIESTRANNÝ TEHLOVÝ 4 izbový byt v časti mesta Banská Bystrica, časť RADVAŇ

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

255,000 € 2550 €/m²

REKONŠTRUKCIA / 2i byt BB / FONČORDA / MOSKOVSKÁ ulica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Moskovská | 54 m²

Ponúkame na predaj KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

167,000 € 3093 €/m²

KÚPA 1 izbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám 1 izbový byt pre konkrétneho klienta vo Zvolene. Platba v hotovosti. Kritériá: - lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

DOHODA / RODINNÝ DOM / HORNÝ TURČEK / pozemok 722 m2 / TICHÁ LOKALITA

Reality Turček

Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, rodinný dom, HORNÝ TURČEK, okres Turčianske Teplice.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turček

89,000 € 978 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (22995)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie