3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č
319,000 € 4557 €/m²
Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²
Predaj útulného 5 izb. rodinného domu s garážou a pozemkom 480m2 v tichej, zelenej lokalite mes
499,000 € 2495 €/m²
2 izbový byt | Miletičova | 74 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný, priestranný 2i. byt v tehlovom bytovom dome
309,000 € 4176 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²
Predaj staršieho rodinného domu s unikátnym pozemkom/záhradou 1006m2, vrátane zastavanej plochy
590,000 € 2864 €/m²
3 izbový byt | Štetinova | 110 m²
Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2 aj na firemné účely v centre mesta na Štetino
490,000 € 4455 €/m²
3 izbový byt | Tichá | 104 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj: priestranný 3izb. byt s veľkou loggiou a pivnicou na
325,000 € 3125 €/m²
Rodinný dom | Vavrinecká | 200 m²
RK IVMO Pullman Group, s.r.o. ponúka z poverenia vlastníka exkluzívne na predaj luxusnú nehnute
739,000 € 3695 €/m²
Rodinný dom | Pri Struhe | 170 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj štýlový vidiecky rodinný dom pod lesom v malebnej obci
196,900 € 1158 €/m²
5 a viac izbový byt | Lazaretská | 215 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj exkluzívny 5izb. 3podl. PENTHOUSE prevedený v historiz
970,000 € 4512 €/m²
3 izbový byt | Majerníkova | 170.5 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom komfortný, plne zariadený 3i byt v lukratívnej lokal
1,150 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Lenardova | 75 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom 3i. byt po kompletnej nadštandardnej rekonštrukcii,
890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garáž | Priekopy | 18 m²
Predaj garáže v "radovej garáži" na ul. Bajkalská / ul. Priekopy, BA II - Ružinov, kat. územi:
26,000 € 1444 €/m²
Garáž | Priekopy | 18 m²
26,000 € 1444 €/m²
2 izbový byt | Šancová | 67 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj priestranný 2i. byt 67m2 v tehlovom bytovom dome v cen
289,000 € 4313 €/m²
Obchodné priestory | Hodžovo námestie | 231.36 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor v polyfunkčnom objekte "
4,533.1 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Bielokrížna ulica | 350 m²
Predaj exkluzívneho rodinného domu / nadčasovej vily s garážou aj pre náročného klienta v tiche
580,000 € 1657 €/m²
3 izbový byt | Tichá | 104 m²
330,000 € 3173 €/m²
Rodinný dom | Vavrinecká | 200 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom luxusný 5izb., 3podl. rodinný dom s garážou a menšo
2,150 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Vavrinecká | 200 m²
2,150 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²
590,000 € 2864 €/m²
3 izbový byt | Štetinova | 110 m²
Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2, aj na firemné účely v centre mesta na Štetin
490,000 € 4455 €/m²
5 a viac izbový byt | Lazaretská | 215 m²
970,000 € 4512 €/m²
4 izbový byt | Adámiho | 108 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 4 izb. byt na začiatku mestskej časti Karlov
349,900 € 3240 €/m²
Rodinný dom | Pod Lipovým | 333 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj trojpodl. rodinný dom 333m2 v lukratívnej časti Devíns
489,900 € 1471 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.