Elegantný 2-izbový byt s balkónom, pokojnou atmosférou a krásnym výhľadom – Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Smreková | 44.5 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný, svetlý a vzdušný 2-izbový byt s balkónom a krásnym výhľadom, s

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zvolen

132,900 € 2987 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Dobrá Niva

Reality Dobrá Niva

Pozemok pre rodinné domy | 1,169 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Dobrá Niva o výmere 1 169 m2. K pozemku vedie asfalt

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Dobrá Niva

109,000 € 93 €/m²

Prenájom obchodných a kancelárskych priestorov vo Zvolene

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | E. M. Šoltésovej | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodno-kancelárske priestory nachádzajúce sa na ulici E. M. Šoltésov

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na prenájom Zvolen

1,143 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj menších pozemkov vo Zvolene na Sarvaške

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 471 m²

Ponúkame na predaj menšie stavebné pozemky na Sarvaške vo Zvolene. Pozemky sú kompletne s IS (o

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Zvolen

125,000 € 265 €/m²

Na predaj Novostavba RD v Bienskej doline

Reality Zvolen

Rodinný dom | 68 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v rekreačnej osade Kováčová – Bieň vo Zvolene, kto

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Zvolen

185,000 € 2721 €/m²

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

Prenajmeme nádherný 1izb. byt s priamym výhľadom na Dunaj.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 33 m²

Tento krásny byt sa nachádza na treťom zo štyroch poschodí bytového domu na Rázusovom nábreží s

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predáme rodinný dom na Záhorí s vnútorným bazénom, garážou pre 4 autá a domčekom pre návštevy.

Reality Gbely

Rodinný dom | Gbely | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj Gbely

385,000 € 856 €/m²

3izb. byt s logiou 72 m2, ul. Azovská, KE Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Azovská | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na Azovskej ulici v Košiciach - Nad jazerom, ktorý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

200,000 € 2778 €/m²

Novinka
Novinka

Dom v jednej z najkrajších častí Devína s unikátnym výhľadom

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Bratislava - Devín | 245 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj exkluzívne bývanie v trojpodlažnom dome s dvoma byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

669,900 € 2734 €/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt na Čajkovského ulici v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Čajkovského | 29.71 m²

Realitná kancelária BIČIAR ponúka predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt na Čajkovského ulici v Tr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

132,000 € 4443 €/m²

Novinka
Novinka

6-izbový rodinný dom v obci Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Biely Kostol | 340 m²

Realitná kancelária BIČIAR vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 6-iz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NOVÁ CENA - 5-izbový rodinný dom, dve garáže a krásny pozemok Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | Špačince | 150 m²

reality BIČIAR vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový rodinný dom s dvoma garážami,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Špačince

296,000 € 1973 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt v rodinnom dome v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Oblúková | 76 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka prenájom zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome v Trnave LOK

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

>>>>4-izbový byt - TEHLA - Ovručská - pri Račianskom mýte - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ - širšie centrum

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ovručská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

337,221 € 4323 €/m²

Novinka
Novinka

Odstúpim zabehnutú gastro prevádzku (Ázia/India) v OC v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trnavská cesta | 30 m²

Z rodinných dôvodov odstúpim kompletne zariadenú gastro prevádzku so zameraním na ázijskú a ind

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 117 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM - 1 izbový byt, Prievidza sídl. Kopanice

Reality Prievidza

1 izbový byt | M. Gorkého | 32 m²

NA PRENÁJOM – 1-izbový byt, Prievidza – Kopanice výmera: 39 m² poschodie: 3. poschodie s vý

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj - pozemky v meste Nováky, okr. Prievidza

Reality Nováky

Orná pôda | 6,297 m²

Na predaj investičné pozemky – Nováky, okr. Prievidza Ponúkam na predaj pozemky vedené ako orn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nováky

35 €/m2 35 €/m2

Na predaj - chatka so záhradou, Lazany „Skálie", okr. Prievidza

Reality Lazany

Záhradná chatka | Skálie | 40 m²

Miesto, kde si naozaj oddýchnete… Ponúkam na predaj útulnú chatku so záhradou v obľúbenej a v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lazany

80,000 € 2000 €/m²

NA PREDAJ - rekreačná chatka, v areáli kempingu Nitrianske Rudno, okr. Prievidza

Reality Nitrianske Rudno

Iný rekreačný objekt | Hlavná | 29 m²

Ponúkam na predaj rekreačnú chatku v areáli kempingu pri priehrade Nitrianske Rudno, okres Prie

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitrianske Rudno

14,000 € 483 €/m²

Na predaj - rodinný dom/ chalupa v obci Dlžín, okr. Prievidza

Reality Dlžín

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

EXKLUZÍVNE | Krásna, štýlová chalupa / rodinný dom v obci Dlžín (okres Prievidza) Ponúkam na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Dlžín

139,000 € 1738 €/m²

NA PRENÁJOM - 1 izb. byt KREMNICA, okr. Žiar nad Hronom

Reality Kremnica

1 izbový byt | Československej armády | 29 m²

Ponúkam na prenájom 1 izbový byt ( 29m2 ) ul. Českoslov. armády v meste KREMNICA okr. Žiar nad

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Kremnica

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM – 1-izbový byt, Kanianka, ul. Školská, okr. Prievidza

Reality Kanianka

1 izbový byt | Školská | 39 m²

Ponúkam na prenájom pekný 1-izbový byt v obci Kanianka, okr. Prievidza - výmera: 39 m² - lodži

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Kanianka

400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (22996)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie