NA PREDAJ V KOMÁRNE INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V LUKRATÍVNEJ LOKALITE

Reality Komárno

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Petőfiho ul. | 493 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj tento výnimočný stavebný pozemok vo veľmi frekventovanej

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

94,500 € 192 €/m²

NA PREDAJ LUXUSNÝ, SLNEČNÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM V KOMÁRNE

Reality Komárno

Rodinný dom | 430 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pohodlie, elegancia a dokonalá lokalita pre Vašu rodinu? Tento exk

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Domy na predaj Komárno

550,000 € 1279 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE ZREKONŠTRUOVANÝ DVOJIZBOVÝ BYT V KOMÁRNE

Reality Komárno

2 izbový byt | Cintorínsky Rad | 66 m²

Hľadáte nové bývanie alebo výhodnú investíciu? Máme pre vás skvelú ponuku! INVESTCONSULT REALIT

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Komárno

105,000 € 1591 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE HALY NA SKLADOVANIE A ĽAHKÚ VÝROBU

Reality Komárno

Skladový objekt | 1,200 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj v Komárne nedávno postavené haly s možnosťou využitia na

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Objekty na predaj Komárno

830,000 € 692 €/m²

NA PRENÁJOM MULTIFUNKČNÝ PRIESTOR V KOMÁRNE

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Nádvorie Európy | 140 m²

Máte originálny nápad alebo podnikateľskú víziu, ktorú chcete zrealizovať? Tento priestor Vám p

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 09.07.2025
Objekty na prenájom Komárno

400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PREDAJ MEŠTIANSKY DOM S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU V CENTRE KOMÁRNA

Reality Komárno

Rodinný dom | Valchovnícka ul. | 206 m²

PONUKA, KTORÚ NÁJDETE VÝHRADNE V PONUKE NAŠEJ SPOLOČNOSTI. Je Vašim snom bývať v centre mesta

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Komárno

205,000 € 995 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE JEDINEČNÝ STAVBENÝ POZEMOK PREDOVŠETKÝM NA ÚČELY DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU

Reality Komárno

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 8,000 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj v Komárne tento jedinečný stavebný pozemok s kompletnou

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Komárno

75 €/m2 75 €/m2

EXKLUZÍVNY OBCHODNÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM V SRDCI KOMÁRNA

Reality Komárno

Obchodné priestory | Župná ul. | 134.5 m²

Hľadáte priestor, ktorý dodá Vášmu podnikaniu viditeľnosť a šarm? Máme pre Vás skvelú príležito

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Priestory na prenájom Komárno

Info v RK

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOVYBUDOVANOM OBYTNOM PARKU PRI KOMÁRNE

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 75.2 m²

Hľadáte domov, kde sa spája moderný štýl a komfort s pokojným životom v objatí prírody? INVESTC

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na predaj Komárno

172,208 € 2290 €/m²

NA PREDAJ REKREAČNÁ BUDOVA V PATINCIACH V SUSEDSTVE WELLNESS HOTELA

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | Hlavná | 870 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj formou výhradného práva predaja túto trojpodlažnú rekrea

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Objekty na predaj Patince

143,100 € 164 €/m²

NA PRENÁJOM V NOVÝCH ZÁMKOCH SKLADOVÉ, VÝROBNÉ A ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | 4,042 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na prenájom v priemyselnej zóne priestory na skladovanie, ľahkú vý

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Objekty na prenájom Nové Zámky

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ PRE ODVÁŽNYCH, KTORÍ TO S PODNIKANÍM MYSLIA VÁŽNE

Reality Nové Zámky

Reštaurácia | Tatranská | 1,137 m²

VO VÝHRADNOM PREDAJI RODINNEJ SPOLOČNOSTI INVESTCONSULT REALITY NÁJDETE TERAZ V PONUKE TÚTO VEĽ

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

1,300,000 € 1143 €/m²

NA PREDAJ LUXUSNÝ TROJIZBOVÝ MEŠTIANSKY BYT V SRDCI KOMÁRNA

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. pohraničná | 113 m²

NEHNUTEĽNOSŤ, AKÁ SA NA TRHU OBJAVUJE LEN ZRIADKA. INVESTCONSULT REALITY Vám ponúka jedinečnú

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Byty na predaj Komárno

299,000 € 2646 €/m²

SPOJTE BÝVANIE S PODNIKANÍM - EXKLUZÍVNA PONUKA BLÍZKO CENTRA MESTA KOMÁRNO

Reality Komárno

Rodinný dom | 234 m²

INVESTCONSULT REALITY Vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť výnimočnú nehnuteľnosť len 300

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Domy na predaj Komárno

189,500 € 810 €/m²

NA PRENÁJOM PRIESTRANNÉ, ZARIADENÉ TROJIZBOVÉ BYTY BLÍZKO KOMÁRNA

Reality Zlatná na Ostrove

3 izbový byt | 80 m²

priestranné, moderne zrekonštruované a kompletne zariadené trojizbové byty. BYTY SA PRENAJÍMAJÚ

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na prenájom Zlatná na Ostrove

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM KOMPLETNE ZARIADENÁ ZÁVODNÁ KUCHYŇA PRI KOMÁRNE

Reality Iža

Reštaurácia | Nezadaná | 130 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na prenájom kompletne zariadenú modernú veľkokapacitnú kuchyňu (13

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Objekty na prenájom Iža

Cena dohodou

NA PRENÁJOM V KOMÁRNE ATRAKTÍVNY OBCHODNÝ PRIESTOR VO FREKVENTOVANEJ LOKALITE

Reality Komárno

Obchodné priestory | Záhradnícka | 210.54 m²

Premýšľate nad novým podnikaním alebo rozšírením svojej značky? INVESTCONSULT REALITY Vám ponú

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na prenájom Komárno

Cena dohodou

NA PREDAJ INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V KOMÁRNE

Reality Komárno

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hviezdoslavova ul. | 8,343 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE INVESTCONSULT s.r.o. Na predaj ponúkame formou výhradného predaja vo výho

Publikované: 10.01.2023 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Komárno

Cena dohodou

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj útulný vidiecky rodinný dom s letnou kuchyňou a domčekom pre hostí

Reality Cífer

Chalupa, rekreačný domček | Cintorínska | 149 m²

Ponúkame na predaj útulný vidiecky rodinný dom s letnou kuchyňou altánkom a domčekom pre hostí

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Cífer

285,000 € 1913 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

REZERVOVANÝ 4 izbový byt v TOP lokalite Ondavská ulica BA II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ondavská | 80 m²

REZERVOVANÝ štýlový 4-izbový byt so samostatnými spálňami . Nachádza sa v TOP lokalite, Onda

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Súrne kúpime 2 izbový byt BA V Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Petržalka garsónka, dvojgarsónka, 1 izbový byt, 2 i

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu garsónku, 1 izbový byt BA PERTŹALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Nezadaná | 35 m²

Hľadáme na kúpu : Bratislava Petržalka garsónka, dvojgarsónka, 1 izbový byt. Platba v hotovost

Publikované: 01.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

REZERVOVANÝ PRIESTRANNÝ 2,5-IZBOVÝ BYT V SRDCI RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 52.83 m²

REZERVOVANÝ Moderný 2,5-izbový byt pri Štrkovci – komplet rekonštrukcia, skvelá lokalita Hľadá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu garsónku, 1 izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Petržalka garsónka, dvojgarsónka, 1 izbový byt. Pl