Na predaj športovo - rekreačný areál v obci Svetlice, okres Medzilaborce.

Reality Svetlice

Obchodné priestory | Nevyplnená | 500 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj, investičnú príležitosť pre domov sociálnych služi

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Svetlice

170,000 € 340 €/m²

Pozemok v záhradkárskej osade Poniklec, na predaj.

Reality Ptičie

Záhrada | Nevyplnená | 486 m²

Pozemok v obľúbenej záhradkárskej oblasti Poniklec, na predaj. Hľadáte útočisko pred ruchom me

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ptičie

11,500 € 24 €/m²

Predaj rodinný dom Popudinské Močidľany

Reality Popudinské Močidľany

Rodinný dom | Nevyplnená | 152 m²

Ponúkame na predaj rodinný v obci Popudinské Močidľany, čast Popudiny. Rodinný dom je samostat

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Popudinské Močidľany

135,000 € 888 €/m²

Predaj rodinný dom Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | Komenského | 120 m²

Znížená cena Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Skalica na Komenského ulici. Rodinný dom j

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Skalica

172,000 € 1433 €/m²

Predaj pozemku 11000 m2, Horný Kalník

Reality Horný Kalník

Orná pôda | Nevyplnená | 11,313 m²

Na predaj pozemok v obci Horný Kalník Pozemok s výmerou 11313 m2 sa nachádza v extraviláne ob

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horný Kalník

17 €/m2 17 €/m2

Rodinný dom na bývanie, alebo pre obchod/služby v obci Osrblie.

Reality Osrblie

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v známej biatlonovej ob

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Osrblie

89,900 € 899 €/m²

Jedinečný pozemok v srdci stredného Slovenska s prekrásnym výhľadom.

Reality Drábsko

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 6,446 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj jedinečný pozemok v obci Drábsko, v okrese Bre

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Drábsko

32 €/m2 32 €/m2

PREDANÝ 2izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

2 izbový byt | Sklárska | 60 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou o výmere 60 m2, ktorý sa nachádza v zate

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poltár

49,000 € 817 €/m²

NA PREDAJ : Pozemok na výstavbu polyfunkcie 610 m2, vrátane podielu na ceste, Jazerná ul. Rovinka.

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 610 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na Jazernej ul. v Rovinke o výmere 610 m2

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

270 €/m2 270 €/m2

Prenájom nebytového priestoru 13 m2 v Senci, Lichnerova ul., centrum

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 13 m²

Rozbehnite svoj biznis na adrese, kde vás klienti nájdu bez hľadania – v centre Senca. Tento v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Senec

400 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

Na predaj starší rodinný dom s čarovným výhľadom v Mýte pod Ďumbierom.

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Nevyplnená | 135 m²

Hľadáte únik z mesta, priestor pre vytvorenie vysnívaného bývania, prípadne chalupu na víkend

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

147,000 € 1089 €/m²

Rodinný dom v centre mesta Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Hlavná | 60 m²

Rodinný dom je prízemný, nepodpivničený, s doposiaľ nevyužitým podkrovím, kde je možnosť dosta

Publikované: 28.03.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

Cena dohodou

Rodinný dom s peknou záhradou

Reality Šávoľ

Rodinný dom | Nevyplnená | 114 m²

Rodinný dom s peknou záhradou Zastavaná plocha: 67m2 P

Publikované: 11.12.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šávoľ

Cena dohodou

Predaj pozemku v Rapovciach pri termálnom kúpalisku Novolandia .

Reality Rapovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 515 m²

Výhodná investícia do budúcnosti ! Neváhajte !!! Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o v

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rapovce

37,100 € 72 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA ! STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ | RIMAVSKÉ JANOVCE

Reality Rimavské Janovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,278 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebné pozemok v obci Rimavské Janovce vhodný na

Publikované: 18.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rimavské Janovce

29,900 € 23 €/m²

Kancelárske prietory na prenájom - 16 m2| Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 16 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej b

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

132 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom s pozemkom až 5 274 m2 | Veľká Ves

Reality Veľká Ves

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom s rozsiahlým pozemkom 5 274 m² – ideálny na bývanie, hospo

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká Ves

Cena dohodou

Predaj rod.dom, pozemok ,garáž, letná kuchynka v obci Tuhár

Reality Tuhár

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

RK Remax ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o rozlohe 900m2 v kľudnej a vyhľadávanej obci

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tuhár

75,000 € 833 €/m²

Kancelárske prietory na prenájom - 33 m2| Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 33 m²

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

231 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj apartmánu (1 izbový) 46.34 m2, Bešeňová

Reality Bešeňová

1 izbový byt | Nevyplnená | 46 m²

GINO Tbilisi Resort & Residences – investičný apartmán na brehu Tbiliského "mora" Ponúkame na

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bešeňová

144,095 € 3133 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v srdci Liptova – JÁNSKE APARTMÁNY, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

2 izbový byt | Nevyplnená | 62 m²

RE/MAX Perfect exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán v obľúbenom rekreačnom re

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

199,000 € 3210 €/m²

Bývalá budova základnej umeleckej školy v Lipt. Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Partizánska | 330 m²

Ponúkame na predaj bývalú budovu základnej umeleckej školy v Liptovskom Hrádku, ktorá aktuálne

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

400,000 € 1212 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 2-izbový byt /apartmán SKI&SUN Demänová s predzáhradkou 47m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 47 m²

Exkluzívny 2-izbový apartmán na prízemí s predzáhradkou a terasou – ideálny na investíciu aj r

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 3383 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok s výhľadom na Kriváň – Liptovská Kokava

Reality Liptovská Kokava

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 789 m²

RE/MAX Perfect exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 789 m², so s

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Kokava

199 €/m2 199 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (749)
Rodinné domy na predaj (23019)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie