Prenájom, 2 izbový byt, Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Kukučínova | 67 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľad

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Moderný 3-izbový byt s garážou a výhľadom na Tatry – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v apartmánovom dome Mal

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

227,500 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investuj do prírody – Pozemky a zrubové domy pod Magurou s IS, od 850 m²

Reality Slovenská Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 850 m²

***Drevená dedina pod Magurou*** Investičná príležitosť – pozemky a výstavba zrubových domov.

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Slovenská Ves

115 €/m2 115 €/m2

Pozemok na výstavbu RD – Spišské Vlachy, ul. Slobody, 1165 m²

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | Slobody | 1,165 m²

Na predaj stavebný pozemok – Spišské Vlachy, ul. Slobody – slnečné a pokojné miesto na výstavb

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

69,900 € 60 €/m²

Predaj 3 izbový byt Nitra Klokočina EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 61 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre, na síd

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

145,000 € 2377 €/m²

Predaj rodinný dom Malý Cetín EXKLUZÍVNE

Reality Malý Cetín

Rodinný dom | Nevyplnená | 110 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Malý Cetí

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malý Cetín

84,900 € 772 €/m²

✅ Veľkometrážny 2-izbový byt (91 m²) s potenciálom na 3-izbový, tehla

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 91 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt s možnosťou

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,890 € 2197 €/m²

Investícia, Dedinky, 2 podlažný rodinný dom, Palcmanská Maša

Reality Dedinky

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

VÝBORNÁ INVESTÍCIA, ATRAKTÍVNA turistická OBLASŤ DEDINKY rodinný dom 4 izby len 50 metrov od P

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dedinky

117,900 € 536 €/m²

Priemyselný areál 8698m2, Budovy, sklady, haly, Trebišov

Reality Trebišov

Skladový objekt | Skladná | 8,698 m²

Veľký POZEMOK 8700m2, BÝVALÁ TLAČIAREŇ, SKLADY a HALY na podnikanie, Trebišov pri Vojenských

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Trebišov

630,000 € 72 €/m²

3 izbovy byt Okružná Rožňava

Reality Rožňava

3 izbový byt | Okružná | 68 m²

Pekný deň priatelia. Hľadáte priestranné bývanie v jednej z najobľúbenejších častí Rožňavy?

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Rožňava

107,000 € 1574 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok, 1460m2, Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,460 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľký rovinatý stavebný pozemok v zastavanej oblasti v lokalite

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

175,000 € 120 €/m²

Priemyselná budova HALA (sklad, výroba) 780m2, Štós

Reality Štós

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 780 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na PRENÁJOM novú priemyselnú budovu (sklad, výroba) v obci Š

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Štós

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ Komerčný pozemok, 600m2, ul. Palackého, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Komerčná zóna | Palackého | 600 m²

Podnikanie priamo v CENTRE Košíc NA PREDAJ PRIESTOR na PODNIKANIE. Podľa územného plánovania v

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Staré Mesto

299,000 € 498 €/m²

Priestory na podnikanie 1700m2/2300m2 v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Palackého | 1,700 m²

VÝBORNÁ LOKALITA ul. Palackého NA PREDAJ PRIESTOR na PODNIKANIE, výstavbu haly, polyfunkčný o

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

750,000 € 441 €/m²

Orná pôda vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Orná pôda | Nevyplnená | 2,129 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj ornú pôdu v extraviláne obce Vajnory.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

10 €/m2 10 €/m2

Španielsko – Etherna Homes Estepona: Moderný developerský projekt a skvelá investičná príležitosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Rezidenčný projekt Etherna Homes v Estepone zahŕňa ponuku radových 1

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2150 €/m²

Pozemok na stavbu v Moravskom Lieskovom

Reality Moravské Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 609 m²

Ponúkame na predaj pozemok na stavbu rodinného domu, alebo rekreačnej chaty v Moravskom Liesko

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Moravské Lieskové

43,000 € 71 €/m²

Objekt na podnikanie

Reality Nové Mesto nad Váhom

Komerčná zóna | Piešťanská | 5,264 m²

Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúkame na predaj objekt (rodinný dom na kompletnú re

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Záhrada v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhrada | Nevyplnená | 470 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj záhradu so záhradnou chatkou v Novom Meste nad Váhom

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

18,000 € 38 €/m²

Pozemok na stavbu v Skalke nad Váhom

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 749 m²

Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúkame na predaj pozemok na stavbu v obci Skalka nad

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

63,500 € 85 €/m²

6+3 izbový rodinný dom, pozemok 502, ul. Farská, garáž, terasa, Michalovce

Reality Michalovce

Rodinný dom | Náb. J.M. Hurbana | 360 m²

NEZVÝČAJNÝ PRIESTRANNÝ rodinný dom: až 6 izieb, 2 kuchyne, 3 kúpelne, 3x balkóny, 1x terasa, g

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Michalovce

225,000 € 625 €/m²

2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt, 59m2, balkón, Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 59 m²

Všetko NOVÉ, ZARIADENÉ Košíc-Šaca, + parkovacie miesto v cene Ponúkame na predaj exkluzívne 2

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

177,500 € 3008 €/m²

Stavebný pozemok v Starej Turej

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Mýtna | 685 m²

Predáme stavebný pozemok v meste Stará Turá, situovaný v blízkosti centra mesta. Výmera samot

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

85,600 € 125 €/m²

Na predaj veľký pozemok 3202m2, priamo v obci Ďurďošík

Reality Ďurďošík

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,202 m²

Na predaj exkluzívne ponúkame rozsiahly pozemok 3202m2 priamo v obci Ďurďošík medzi rodinnými

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ďurďošík

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23017)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie