Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 715 m²
Exkluzívne iba u nás!!! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj samostatne stojacu komerčn
120,000 € 168 €/m²
Záhrada | Potočná | 640 m²
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj záhradu o rozlohe 640 m² v l
24,000 € 38 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 683 m²
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj udržiavaný stavebný poz
10,000 € 15 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Korytovská | 660 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť – záhradu/s
58,000 € 88 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 145 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj priestranný pozemok o vý
140,000 € 966 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Palánok | 449 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v budove TABÁŇ Offices
Cena dohodou
3 izbový byt | Lanškrounská | 73 m²
Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/MAX, ponúka
156,900 € 2149 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 394 m²
Na základe písomného poverenia majiteľov nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka
47,990 € 122 €/m²
Záhrada | Nevyplnená | 359 m²
Nechce sa vám tráviť jarné, letné a jesenné dni v byte? Máme pre vás ponuku záhrady, kde mô
8,000 € 22 €/m²
2 izbový byt | Starohorská | 50 m²
Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt na Starohorskej ulici,
155,000 € 3100 €/m²
Reštaurácia | Nevyplnená | 70 m²
Na trh prichádza ponuka odstúpenie zabehnutej pizzerii v Lučenci. Pizzerie má 15 ročnú histór
9,500 € 271 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 35 m²
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej b
245 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²
Realitná kancelárie RE/MAX ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na
90,000 € 1484 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 30 m²
212.1 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 23 m²
165.2 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 723 m²
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 723 m², ktor
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 270 m²
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestranný mestský dom so 7 izbami (2
185,000 € 685 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 133 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj výnimočný rodinný dom v Senci. Moderná
590,000 € 4436 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 142 m²
Priestranný 5-izbový dvojpodlažný dom priamo v Hájskom s veľkým pozemkom. Stačí si vybrať byto
239,000 € 1683 €/m²
3 izbový byt | Hanulova | 65 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave (plastové okná, murované jadro, bezpečnostné
209,900 € 3229 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na prenájom krásny a moderne zariadený byt v nov
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Orná pôda | Nevyplnená | 2,129 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj ornú pôdu v extraviláne obce Vajnory.
10 €/m2 10 €/m2
Rodinný dom | Náb. J.M. Hurbana | 360 m²
NEZVÝČAJNÝ PRIESTRANNÝ rodinný dom: až 6 izieb, 2 kuchyne, 3 kúpelne, 3x balkóny, 1x terasa, g
225,000 € 625 €/m²
2 izbový byt | Učňovská | 59 m²
Všetko NOVÉ, ZARIADENÉ Košíc-Šaca, + parkovacie miesto v cene Ponúkame na predaj exkluzívne 2
177,500 € 3008 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.