2 izbový byt | Učňovská | 59 m²
Všetko NOVÉ, ZARIADENÉ Košíc-Šaca, + parkovacie miesto v cene Ponúkame na predaj exkluzívne 2
177,500 € 3008 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mýtna | 685 m²
Predáme stavebný pozemok v meste Stará Turá, situovaný v blízkosti centra mesta. Výmera samot
85,600 € 125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,202 m²
Na predaj exkluzívne ponúkame rozsiahly pozemok 3202m2 priamo v obci Ďurďošík medzi rodinnými
Cena dohodou
Komerčná zóna | Nevyplnená | 1,658 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v obci Rudník (Myjava) o výmere 165
130,000 € 78 €/m²
Lúka, pasienok | Nevyplnená | 931 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka pozemok v obci Jasenov, na predaj. INVESTIČNÝ POZEMOK o
22,000 € 24 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 250 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v tichej lokalite mesta Šaští
133,000 € 532 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená
Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe
132,100 € 2131 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená
118,330 € 2040 €/m²
Skladový objekt | Novozámocká | 1,800 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priemyselnú halu využiteľnú ako sklady, pripa
3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac
Priemyselná zóna | Nevyplnená | 13,027 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám predstavuje jedinečnú ponuku - areál pre výrobu a podnikanie n
450,000 € 35 €/m²
Komerčná zóna | Nevyplnená | 1,174 m²
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obľúbenej
45,000 € 38 €/m²
Záhrada | Nevyplnená | 506 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ob
35,000 € 69 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,737 m²
RE/MAX Diamond ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Modre, časť Kráľová, v celkovej
104 €/m2 104 €/m2
Výrobný objekt | Nevyplnená | 500 m²
Ponúkame na prenájom časť haly výrobná/skladová hala (1/2 z haly už zabehnutá prevádzka pneus
1,500 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 444 m²
REZERVOVANÉ!!! Túžite si uživať kľud a ticho vlastnej záhrady, ale nechcete chodiť preč z mest
Cena dohodou
Zmiešaná zóna | Lelovská | 2,504 m²
Ponúkame na predaj pozemok v lokalite Nováky Lelovce vo výmere cca 2500 m2 nachádzajúci sa mim
24,500 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,189 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v Malom Lap
99,999 € 84 €/m²
Komerčná zóna | Nevyplnená | 20,000 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa na z
10 €/m2 10 €/m2
2 izbový byt | Nevyplnená | 42 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom 2 izb. zariadený byt na Holubej ul. v Senci. Byt
750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nevyplnená | 59 m²
!!!REZERVOVANE do 01.06.2026 !!! Predstavte si bývanie, kde má všetko svoje miesto. Ráno si pr
480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 10,105 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj rovinatý pozemok v k.ú. Hontianske Tesáre. Jedná sa o ornú pôdu
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 187 m²
!!! REZERVOVANÉ!!! Hľadáte dom, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať a vytvoriť si v ňom d
194,900 € 1042 €/m²
Komerčná zóna | Nevyplnená | 36,846 m²
EXKLUZÍVNY PREDAJ FUNKČNÉHO REKREAČNÉHO AREÁLU S POTVRDENÝM GEOTERMÁLNYM POTENCIÁLOM Typ nehn
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 162 m²
Realitná kancelária RE/MAX Grand exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s veľkým
749,900 € 4629 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.