Predaj stavebný pozemok - Čaradice

Reality Čaradice

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 584 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj rovinatý stav

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čaradice

65,000 € 111 €/m²

Predaj stavebný pozemok obec Jelšovce

Reality Jelšovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,548 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Jelšovce

135,000 € 87 €/m²

Predaj pozemku 1 768 m2 Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,768 m²

Predaj pozemku 1 768 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

99,008 € 56 €/m²

Na predaj dom v meste Poltár s garážou a veľkým pozemkom

Reality Poltár

Rodinný dom | 9. mája | 149 m²

RK RE/MAX Vám na predaj ponúka jedinečný jednopodlažný 6 - izbový podpivničený rodinný dom, kt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Poltár

139,000 € 933 €/m²

2 izbový byt na prenájom na ul. Trieda SNP v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 75 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt, dýchajúci novotou, v tichej ča

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v Poľnom Kesove

Reality Poľný Kesov

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,176 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmer

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

650,000 € 299 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Bratislava - Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 300 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj jedinečný rekreačný poze

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 897 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom rodinného domu

Reality Nitra

Rodinný dom | Kasalova | 200 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom rodinný dom v Nitre –

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Nitra

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj pozemok, Cabaj-Čápor, časť Pereš

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 7,289 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka pozemok na individuálnu bytovú výstav

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

30 €/m2 30 €/m2

REMAX ponúka na predaj 4 izb. rod. dom na tichej ulici v obci Žitavany okr. Zlaté Moravce.

Reality Žitavany

Rodinný dom | Nevyplnená | 148 m²

NA PREDAJ MODERNÁ 4‑IZBOVÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU S ENERGETICKÝM CERTIFIKÁTOM A1, KTORÁ PON

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Žitavany

232,000 € 1568 €/m²

Prenájom multyfunkčného objektu 2276 m2 Trnava

Reality Trnava

Obchodné priestory | Coburgova | 2,276 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom výnimočný multifunkčný objekt bývalého kultúrneh

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

15,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj v horehronskej obci Braväcovo

Reality Braväcovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 548 m²

RK RE/MAX Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok v horehronskej obci Braväcovo. Pozemok je u

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Braväcovo

36,900 € 67 €/m²

Pozemok v blízkosti Priemyselného parku Banská Bystrica – Šalková

Reality Banská Bystrica

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,407 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v blízkosti Priemyselného p

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

35 €/m2 35 €/m2

RE/MAX | Obchodný priestor na prenájom Galanta, prízemie

Reality Galanta

Obchodné priestory | Nevyplnená | 52 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom prízemný obchodný priestor s výhodnou polohou a

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

380 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Výrazná zlava: Brutálna príležitosť - cena za facku 1m2/115.-Eur v centre Galanty.

Reality Galanta

Rodinný dom | 4,268 m²

RE/MAX vám prináša na trh jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá sa objavuje len výnimočne. Predstavuj

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Galanta

490,820 € 115 €/m²

Predaj pozemok Nové Zámky 5 km EXKLUZÍVNE

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 914 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ob

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

100,000 € 109 €/m²

PRENÁJOM, garzónka, dom Merťuky, Poprad, Ul. Suchoňova, parkovacie státie

Reality Poprad

Garsónka | Suchoňova | 30 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PRENÁJOM zariadenú garzónku s balkónom a v

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Poprad

480 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3 izbový byt 86 m2 s podkrovím v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nevyplnená | 86 m²

RE/MAX JOY dáva do pozornosti 3 izbový byt s podkrovím v Mýte pod Ďumbierom. Túžite po vidieck

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

189,990 € 2209 €/m²

Rodinny dom s veľkým pozemkom v centre obce

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Hlavná | 200 m²

https://my.matterport.com/show/?m=HENVd1cCKoc Na predaj veľký rodinný dom s pozemkom o výmere

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj pozemok pre výstabu rodinných domov v obci Vinohrady nad Váhom, okres Galanta

Reality Vinohrady nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,000 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj pozemok ( orná pôda ) na výstavbu rodin

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

89,900 € 90 €/m²

Lukratívne obchodné priestory v budove pri nákupnom centre Korzo Prievidza.

Reality Prievidza

Objekt pre obchod | Nábrežná | 275 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v Polyfunkčnom objekte. Tento nadčasový štvorpodla

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj slnečného pozemku 2.108 m2 vhodného na stavbu mobilného domu, investíciu.Solka okr. Prievidza

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre rodinné domy | Savinova | 2,108 m²

Hľadáte pozemok ako investíciu do budúcnosti? S nádherným výhľadom a tichom okolo??? Ponúkame

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

26,000 € 12 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM: Komerčné priestory_285m2_Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Na Štepnici | 285 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom komerčný priestor o celkovej výmere 285m2 nachád

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

1,850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PREDAJ - stavebný pozemok na rodinný dom Kocúrany okres Prievidza

Reality Kocurany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,116 m²

Pozemky na PREDAJ lokalita Prievidza - Kocurany Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite

Publikované: 09.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kocurany

62,000 € 56 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Rodinné domy na predaj (23019)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Upresniť hľadanie