Predaj pozemku 498 m2 Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 498 m²

Predaj pozemku 498 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slnečn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

27,888 € 56 €/m²

Prenájom pozemku Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 3,285 m²

Prenájom pozemku Gabčíkovo. Ponúkame Vám na prenájom rovinatý pozemok v blízkosti vodného diel

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Gabčíkovo

0.6 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Nájde sa investor ?

Reality Kremnica

Polyfunkčný objekt | J. Horvátha | 29,384 m²

História mesta Kremnica siaha až do roku 1328 a je spojená nielen s výskytom zlatonosných rúd,

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Kremnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v známej lyžiarskej a turistami ob

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

204,900 € 1281 €/m²

Na predaj pozemok v Banskej Bystrici časť Majer

Reality Banská Bystrica

Zmiešaná zóna | Majerská cesta | 635 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v Banskej Bystrici časť Majer.

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

12,700 € 20 €/m²

✅ Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Rubínová | 300 m²

Hľadáte nekompromisný rodinný dom v Banskej Bystrici. Oceníte špičkovú lokalitu a nádherný veľ

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

770,000 € 2567 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

✅ 100m2 byt s lodžiou a terasou s možnosťou prerábky na 4i

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 116 m²

Ak hľadáte bývanie o ideálnej rozlohe okolo 100m2 s možnosťou mať 4 izby a bez kompromisov na

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 2585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ : Pozemok na bývanie 609 m2, vrátane podielu na ceste, Jazerná ul. Rovinka.

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 609 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na Jazernej ul. v Rovinke o výmere 609 m2

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

270 €/m2 270 €/m2

Prenájom haly 880 m², Lukov dvor – Nitra.

Reality Nitra

Výrobný objekt | Nevyplnená | 880 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Family Nitra ponúka na prenájom skladovú/výro

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

3,080 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

PREDAJ, Novostavba, Rodinný dom, Spišské Tomášovce, časť Hadušovce

Reality Spišské Tomášovce

Rodinný dom | Juraja Sklenára | 149 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám na základe písomného poverenia majiteľov nehnuteľnosti po

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Spišské Tomášovce

250,000 € 1678 €/m²

REZERVOVANÉ, štýlový 3i byt s balkónom 9,6 m2, Starý Smokovec Smokovec, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nevyplnená | 60 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené tatranskou prírodou? Alebo vás láka investícia do nehnuteľno

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu v obci Hôrka - krb, 1000 m² pozemok, tichá lokalita pri Poprade

Reality Hôrka

Rodinný dom | Nevyplnená | 198 m²

Rodinný dom s krbom a veľkým pozemkom v obci Hôrka – ideálne miesto pre pokojné bývanie. Hľad

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hôrka

398,000 € 2010 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

**REZERVOVANÉ** Stavebný pozemok pri Nature Resorte – Veľká Lomnica,

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 498 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Stavebné pozemky na predaj – Veľká Lomnica - pri Nature Resort

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

99,600 € 200 €/m²

PREDAJ, pozemok, Vysoké Tatry, Veľký Slavkov

Reality Vysoké Tatry

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 919 m²

Hľadáte možnosť zaujímavej investície? Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka exkluzívne na PR

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Predaj polyfunkčného objektu, centrum, Senec - DOHODA na cene možná.

Reality Senec

Rodinný dom | Lichnerova | 200 m²

Hľadáte priestor, ktorý dokonale spojí podnikanie aj bývanie priamo v centre Senca? Tento poly

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senec

490,000 € 2450 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom domu 184 m2, Kalinkovo -Dunajská Lužná, garáž, pivnica

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | Kalinkovo | 184 m²

Priestranný 4-izbový RD v Kalinkove – bývanie ktoré si zamilujete. Pri hrádzi, v oáze pokoja.

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Kalinkovo

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom haly 115 m² s Lakovacou kabínou, Lukov dvor – Nitra.

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | Nevyplnená | 115 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Family Nitra ponúka na prenájom halu s výmero

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,092 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

predaj stavebný pozemok Janíkovce

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dr. J. Budayho | 1,784 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX, ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavan

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99 €/m2 99 €/m2

PRENÁJOM, kancelársky priestor, Spišská Nová Ves, Ul. Stará cesta,

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | Stará cesta | 96 m²

Kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor v blízkosti centra mesta Spišská Nov

Publikované: 13.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Krásne zrekonštruovaný historický dom v obci Vyhne

Reality Vyhne

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj veľmi zaujímavý historický dom z 19 storočia,

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vyhne

349,900 € 1590 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RE/MAX ponúka na predaj vidiecky dom - Ivanovce

Reality Ivanovce

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

RE/MAX ponúka na predaj vidiecky dom - Ivanovce Starší dom neďaleko Nového Mesta nad Váhom. V

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ivanovce

79,500 € 883 €/m²

Dom na rekonštrukciu v Brezne v blízkosti centra

Reality Brezno

Rodinný dom | Lichardova | 80 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v Brezne, na skvelej adrese, pár k

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

65,000 € 813 €/m²

3-izbový byt na predaj v meste Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj veľký, slnečný, trojizbový byt s lodžio

Publikované: 10.03.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,000 € 1026 €/m²

Súkromný prístav v Dobrohošti: 4-izbový dom v uzavretom areáli s maximálnym bezpečím

Reality Dobrohošť

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 134 m²

Hľadáte miesto, kde môžete v nedeľu večer s kľudom zamknúť dvere a vedieť, že váš druhý domov

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobrohošť

289,000 € 2157 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23019)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie