REZERVOVANÉ !!!3,5 izbový byt na Nábr.Sv Cyrila - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábr. sv. Cyrila | 83 m²

REZERVOVANÉ !!! Nie každý byt je dokonalý na prvý pohľad… ale niektoré majú v sebe niečo oveľa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

PREDAJ starší RD Nitrianske Sučany

Reality Nitrianske Sučany

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Ponúkame na predaj starší RD v obci Nitrianske Sučany vhodný na bývanie prípadne aj na podnika

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Sučany

85,000 € 567 €/m²

Pozemok vhodný na rekreačné účely

Reality Handlová

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,400 m²

Ponúkame Vám na predaj rozľahlý, slnečný pozemok v tichej lokalite, situovaný nad mestom Handl

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

54,000 € 39 €/m²

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 3720 €/m²

Predaj 2 izbový nadštandardný byt (65,8 m2) v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Švabinského | 66 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt 65,8 m², ktorý sa nachádza na Švabinského ulici v P

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3938 €/m²

Predaj komerčného priestoru Topoľčany, Centrum

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Nevyplnená | 206 m²

Ponúkame na predaj komerčný priestor o rozlohe viac ako 200 m², situovaný v bezprostrednej blí

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Predám rodinný dom v obci Belince s 13 á pozemkom

Reality Belince

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Belince, okres Topoľčany Ponúkame na predaj rodinný dom

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Belince

65,000 € 542 €/m²

Predaj Svetlý 3-izbový byt s klimatizáciou a nízkymi nákladmi v Mosonmagyaróvári

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Nevyplnená

Svetlý 3-izbový byt s klimatizáciou a nízkymi nákladmi v Mosonmagyaróvári Hľadáte pohodlné bý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

140,000 € 2414 €/m²

Prenájom priemyselného areálu Nitra- Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 4,917 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priemyselný areál – admini

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Svätoplukovo

4,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok Nitra/ Báb 2247 m2

Reality Báb

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,247 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ob

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Báb

195,000 € 87 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 5-izbový rodinný dom Čakajovce, okr. Nitra

Reality Čakajovce

Rodinný dom | Nevyplnená | 180 m²

Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Čakajovce, okr. Ni

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

129,000 € 717 €/m²

REZERVOVANÉ ! Predaj domu 168 m2, Telince

Reality Telince

Rodinný dom | Nevyplnená | 168 m²

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom s pozemkom o

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Telince

95,000 € 565 €/m²

Predaj pozemok 588 m2 Nitra/ Alekšince

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 588 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Alekšince v o

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

39,000 € 66 €/m²

Exkluzívny komerčný priestor na prenájom – 600 m² priamo v centre mesta Topoľčany

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Obchodná | 600 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka jedinečnú príležitosť prenájmu atraktívneho obchodného p

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

3,500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbového bytu Nitra -Kynek EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 63 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový byt 62 m2) v Nitre

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

195,063 € 3096 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok Nitra/ Alekšince

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,176 m²

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

75,990 € 65 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4-izbový rodinný dom Hrušovany, okr. Topoľčany

Reality Hrušovany

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

NOVÁ CENA..Realitná kancelária RE/MAX vám exkluzívne ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 4-iz

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

79,900 € 499 €/m²

Prenájom – predajňa, sklady, parkovanie – NR Dolnočermánska ul.

Reality Nitra

Skladový objekt | Dolnočermánska | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom nehnuteľnosti, ktoré sa nachádzajú v nitrianskej

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, SENEC, CENTRUM, TICHÁ LOKALITA

Reality Senec

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 140 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom vo

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senec

219,990 € 1571 €/m²

REZERVOVANÉ, štýlový 3i byt s balkónom 9,6 m2, Starý Smokovec Smokovec, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nevyplnená | 60 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené tatranskou prírodou? Alebo vás láka investícia do nehnuteľno

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku 1387 m2

Reality Veľký Meder

Záhrada | Nevyplnená | 1,387 m²

Predaj pozemku 1387 m2, Veľký Meder - Ižop Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka n

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

69,350 € 50 €/m²

Prenájom ubytovne v rodinnom dome 255 m2

Reality Trnava

Rodinný dom | Coburgova | 255 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priestranný rodinný dom vhodný ako ubytovňa s ce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Trnava

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ, 3-izbový byt, Revúca, ul. Fraňa Kráľa, presklená loggia

Reality Revúca

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 66 m²

Na základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ 3-

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Revúca

85,000 € 1288 €/m²

Predaj pozemku 498 m2 Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 498 m²

Predaj pozemku 498 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slnečn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

27,888 € 56 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Rodinné domy na predaj (23019)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie