Na predaj 3 izb. bungalov v Záhorskej Vsi okres Malacky

Reality Záhorská Ves

Rodinný dom | Povodňové námestie | 89 m²

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách Vám vo výhradnom zastúpení, predstavuje pekný 3‑izbový

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Záhorská Ves

197,000 € 2213 €/m²

REZERVOVANÉ - Stavebný pozemok so stavebným povolením - Na predaj v obci Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 500 m²

Exkluzívny stavebný pozemok – Malé Leváre pri Malackách. Výborná lokalita, inžinierske siete,

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom v obci Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Nevyplnená | 182 m²

Na predaj rodinný dom v obci Borský Svätý Jur Realitná kancelária RE/MAX v Malackách vám vo vý

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

85,000 € 467 €/m²

Víkendový dom/rodinný dom na skok Seneckých jazier -RECA- SENEC

Reality Reca

Rodinný dom | Nevyplnená | 155 m²

Hľadáte víkendový dom blízko Seneckých jazier? Užite si už toto leto v dome s krásnou záhrado

Publikované: 05.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Reca

Cena dohodou

Investičná príležitosť - Orná pôda - k.ú.Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Orná pôda | Nevyplnená | 5,247 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj ornú pôdu v atraktívnej lokalite Veľká Lomnica o výmere 5 2

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

15 €/m2 15 €/m2

Rodinný dom v obci Matúškovo Predaj EXKLUZÍVNE

Reality Galanta

Rodinný dom | Nevyplnená | 240 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný 5‑izbový via

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Galanta

309,000 € 1288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj rodinný dom, Komjatice

Reality Komjatice

Rodinný dom | Andreja Hlinku | 165 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne st

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Komjatice

330,000 € 2000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom haly 1320 m², Lukov dvor – Nitra.

Reality Nitra

Výrobný objekt | Nevyplnená | 1,379 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Family Nitra ponúka na prenájom skladovú/výro

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

4,826 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predaj pozemku aj s vypracovaným projektom Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 950 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ – rovinatý

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

161,500 € 170 €/m²

Predaj, Investičný pozemok, 2021 m2, Štrba, Tatranská Štrba

Reality Štrba

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 2,021 m²

RE/MAX Grand Vám na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti exkluzívne ponúka na pr

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Štrba

84,000 € 42 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom v obci Sása okres Zvolen.

Reality Sása

Rodinný dom | Nevyplnená | 240 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spojí komfortné rodinné bývanie s Vašim biznisom? Tento priestran

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sása

209,000 € 871 €/m²

PRENÁJOM : 6 izbový RD, garáž, pozemok 717 m2, Chorvátsky Grob, Monarská Alej.

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Nevyplnená | 260 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom moderný 6-izbový rodinný dom s garážou a upraven

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Chorvátsky Grob

1,990 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Na predaj viacúčelová budova s pozemkom v Hrachove okres Rimavská Sobota

Reality Hrachovo

Priestor pre výrobu | Nevyplnená | 290 m²

Realitná kancelária RE/MAX Homecentre Vám ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojacu nehnu

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Hrachovo

Cena dohodou

Obchodné/kancelárske priestory na prenájom | Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Horná | 95 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom obchodné/kancelárske priestory v hist

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM kancelária/obchodný/komerčný priestor

Reality Trnava

Obchodné priestory | Pekárska | 66 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom komerčný priestor na vynovenej Pekárskej uli

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,060.8 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

4-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Švajčiarsko

4 izbový byt | Švajčiarsko

Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

408,000 € 4080 €/m²

Útulný dom s jedinečnou atmosférou – Halič | Lučenec

Reality Halič

Rodinný dom | Nevyplnená | 103 m²

POZOR TOTO NIE JE VIZUÁLIZÁCIA ANI AI ! ! ! Realitná kancelárie REMAX ponúka na predaj výnimo

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Halič

199,000 € 1932 €/m²

Rodinný dom po rekonštrukcii s potenciálom – Heľpa, okres Brezno

Reality Heľpa

Rodinný dom | Nevyplnená | 230 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Heľpa, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou a zároveň

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Heľpa

145,900 € 634 €/m²

Na predaj: Budova na bývanie a podnikanie | 490 m² | pozemok 1274 m² | Sielnica

Reality Sielnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 490 m²

RE/MAX ponúka na predaj budovu s potenciálom na spojenie bývania a podnikania. Priestranná st

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sielnica

349,990 € 714 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: Chalúpka v centre obce Horná Lehota

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 54 m²

Na predaj ponúkame rekreačnú chatu, ktorá sa nachádza na spoločnom pozemku spolu s druhou samo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

54,587 € 1011 €/m²

Predaj: Piváreň a Bistro v centre občianskej vybavenosti a obytnej zóny pre obchod a služby.

Reality Brezno

Reštaurácia | Fraňa Kráľa | 483 m²

RE/MAX ponúka na predaj dvojpodlažnú komerčnú budovu, ktorá sa nachádza vo výbornej lokalite –

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Brezno

312,000 € 646 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom | Námestie SNP -Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 300 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor priamo na Námestí SNP v Banskej Bystrici

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

VÝHODNÁ PONUKA!! Rodinný dom - Veľká nad Ipľom

Reality Veľká nad Ipľom

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový RODINNÝ DOM len pár kilome

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká nad Ipľom

49,990 € 555 €/m²

NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK| Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 490 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 490 m², ktor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

53,900 € 110 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (23024)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie