Predaj 3izbového bytu,novostavba Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Hviezdoslavovo nám. | 79 m²

Realitná kancelária REMAX Vám ponúka nový 3 iz.byt v Dolnom Kubíne v centre na Hviezdoslavovom

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

199,900 € 2530 €/m²

Stavebný pozemok 607m2 - Vasiľov okr. NO

Reality Vasiľov

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 607 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok s výmerou 607 m², nachádzajúci sa v pokojnej čas

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vasiľov

64,200 € 106 €/m²

Prenájom 3 iz.bytu v Rod.Dome,Rabčice

Reality Rabčice

3 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária REMAX Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom 3 izbový byt v Rodinnom dome v Ra

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Rabčice

400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

POZEMOK PRI OBCI LIPOVEC – 870 m²

Reality Lipovec

Orná pôda | Nevyplnená | 870 m²

Hľadáte kúsok zeme v prírode, no zároveň blízko obce? Realitná kancelária Remax ponúka na pre

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lipovec

34,900 € 40 €/m²

Na predaj - veľkorysý stavebný pozemok so šírkou 27m v obci Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Komerčná zóna | Nevyplnená | 997 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s vynikajúcou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

59,820 € 60 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj veľký stavebný pozemok Dvorany nad Nitrou, okr. Topoľčany

Reality Dvorany nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,157 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj veľký slnečný stavebný pozemok v obci D

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dvorany nad Nitrou

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ POZEMKU 1647 m2 POZBA, okres NOVÉ ZÁMKY

Reality Pozba

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,647 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v Pozbe s rozlohou 1

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Pozba

18,000 € 11 €/m²

Predaj pozemok záhrada Veľký Lapáš EXKLUZÍVNE

Reality Veľký Lapáš

Záhrada | Nevyplnená | 490 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ex

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Lapáš

39,900 € 81 €/m²

Predaj rozostavaný rodinný dom/bytový dom Nitra centrum

Reality Nitra

Rodinný dom | Smetanova | 600 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka exkluzívne na predaj rozostavaný objekt - bytový dom/rodinný

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj pohostinského zariadenia v obci Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Rastislavova | 300 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj plne funkčné pohostinstvo na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lužianky

Cena dohodou

Na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Jelenec "EXKLUZÍVNE"

Reality Jelenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj poschodový 4-izbový rodi

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Jelenec

95,000 € 792 €/m²

Predaj pozemok Nitra - Zobor časť Lupka

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Poniklecová | 5,026 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj projekt pre developera a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÉ! Predaj rodinný dom Beladice

Reality Beladice

Rodinný dom | Nevyplnená | 91 m²

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Be

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Beladice

200,000 € 2198 €/m²

Komerčný objekt na predaj Horné Krškany

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | Biovetská | 3,635 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj komerčnú nehnuteľnosť, k

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Nitra

680,000 € 187 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadám dvojizbový byt pre moju klientku v Devínskej Novej Vsi.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám dvojizbový byt v Devínskej Novej Vsi. Ako realitný maklér hľadám pre moju klientku, star

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Pozemky v priemyselnej zóne Dolné Krškany II, Nitra

Reality Nitra

Komerčná zóna | Nevyplnená | 39,056 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj atraktívne pozemky v priemys

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ROZOSTAVANÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA SEVERSKÝ ŠTÝL, JELENEC, SÚKROMNÁ ULICA

Reality Jelenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 170 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v t

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Jelenec

159,990 € 941 €/m²

Na predaj komerčná budova v obci Zohor

Reality Zohor

Obchodné priestory | Nevyplnená | 480 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – KOMERČNÁ BUDOVA, ZOHOR Rekonštruovaný objekt | administratíva + obch

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Zohor

669,000 € 1542 €/m²

Predaj: rekreačná chata v Osrblí – skvelá investícia aj oddych v srdci prírody

Reality Osrblie

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 220 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj 5-izbovú rekreačnú chatu (18 lôžok) v obľúbenej turistickej oblast

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osrblie

289,000 € 1314 €/m²

Na predaj 4-izbový byt v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

4 izbový byt | 101 m²

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Veľké Leváre

207,000 € 2050 €/m²

Na predaj priemyselný areál – Senica (bývalá TATRACHEMA)

Reality Senica

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 12,344 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priemyselný areál s celkovou výmerou 12

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Senica

Cena dohodou

Posledná príležitosť v novej štvrti: Stavebný pozemok s IS a optikou (983 m²)

Reality Šaštín-Stráže

Pozemok pre rodinné domy | Novoveská | 983 m²

Posledná príležitosť v novej štvrti: Stavebný pozemok s IS a optikou (983 m²) VIDEO : https:/

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šaštín-Stráže

78,640 € 80 €/m²

Na predaj pozemok v centre obce Mierovo - 6080 m2

Reality Mierovo

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 6,080 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr & Mrs Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj priestranný p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mierovo

81 €/m2 81 €/m2

Na predaj 3 izb. bungalov v Záhorskej Vsi okres Malacky

Reality Záhorská Ves

Rodinný dom | Povodňové námestie | 89 m²

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách Vám vo výhradnom zastúpení, predstavuje pekný 3‑izbový

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Záhorská Ves

197,000 € 2213 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Rodinné domy na predaj (23024)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Upresniť hľadanie