Prenájom kancelárske priestory od 16 m2, Grösslingova ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 16 m²

Realitná kancelária Grahams Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory od 16 m2 v centre Sat

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom 1i byt Partizánska cesta Banská Bystrica + parkovacie miesto

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Partizánska cesta | 31 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 1-izbový byt s parkovacím miestom na Partizánskej ulici v Banske

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

570 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Exkluzívna terasa a výhľad z 2i bytu

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 53 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v centre BB na ulici Trieda SNP. Byt sa nachádza na najvyššom

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

680 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Investícia - predaj apartmán Demänová rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 33 m²

Investícia - ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán nachádzajúci sa na druhom poschodí

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

145,490 € 4409 €/m²

Predaj 3i byt Pieninská ul. Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 74 m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 3 izbový zrekonštruovaný slnečný byt s príjemným výhľadom v Ban

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,900 € 2499 €/m²

na predaj starý rodinný dom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Jakubská cesta | 82 m²

Exkluzívne – investícia: ponúkame na predaj starý rodinný dom v Banskej Bystrici, Jakubská cest

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

28,000 € 341 €/m²

predaj stavebný pozemok blízko centra BB, Jakubská cesta

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jakubská cesta | 536 m²

Exkluzívne – predaj stavebný pozemok blízko centra BB, Jakubská cesta Optimálne bývanie: pozem

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

84,990 € 159 €/m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sliači

Reality Sliač

1 izbový byt | Gorkého | 39 m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sliači (Gorkého ul.) s výmerou 39 m2. Nachádz

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Sliač

103,900 € 2664 €/m²

Ponuka kancelárskych priestorov v strategickej lokalite na Košickej ulici, lukratívna časť Nivy.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.7 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v zastúpení klienta

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3D, prenájom, kancelársky priestor 91 m2, s terasou, Šustekova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Šustekova | 61.6 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúp

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

570 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3D, prenájom kancelárie 42 m2, začiatok Petržalky, Šustekova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Šustekova | 28 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

350 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj kanc./obchodný priestor, kompl. rekonštrukcia, Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Kazanská | 95 m²

Realitná kancelária Grahams Vám exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj obchodno-kancelá

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

79,990 € 842 €/m²

3D, predaj, 4i, Dizajnového RD/Bungalov, Fialková, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Fialková | 164.71 m²

PROSÍM, POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

569,990 € 3461 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj rod. domu, 650 m2 pozemok, Royova, Kramáre, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Royova | 556.62 m²

Odporúčame pozrieť si video ktoré Vám priblíži, kde sa nehnuteľnosť nachádza. Realitná kancelá

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 1168 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rod./bytového domu, Royova, Kramáre, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Royova | 556.62 m²

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 1168 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj kanc. priestorov 514 m2, 16 r. stavba, výborná poloha Šustekova

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Šustekova | 420.53 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj kancelárske priestory v polyfunkčnom 16.

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

869,990 € 2069 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SAMOSTATNÝ BUNGALOV-Prístrešok na 2 autá ! Súkromie-Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri jazere | 108 m²

TOP PONUKA - SAMOSTATNÝ - ATYPICKÝ Bungalov 520m2 pozemok- moderný,zariadený . -Slovenský Gro

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

395,000 € 3657 €/m²

Novinka
Novinka

OCCAM | exkluzívny 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

Novinka
Novinka

Znížená cena pre RODINNÝ DOM V ATRAKTÍVNEJ LOKALITE - obec ZÁBORSKÉ, PREŠOV

Reality Záborské

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

POKOJ VIDIEKA, KOMFORT MESTA! Exkluzívne ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Zábor

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Záborské

245,000 € 1633 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Sereď

2 izbový byt | 47.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Sereď

114,000 € 2385 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný rodinný dom pre viacčlennú rodinu v obci Hrušov

Reality Hrušov

Rodinný dom | Hrušov | 321 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj priestranný rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami a

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hrušov

53,000 € 165 €/m²

Rodinný dom so štyrmi bytovými jednotkami v obci Beluj

Reality Beluj

Rodinný dom | Beluj | 250 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj bytovku / dom v pôvodnom stave so štyrmi bytovými jednotkami a nádh

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Beluj

125,000 € 500 €/m²

2-izbový rodinný dom v pôvodnom stave, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | Kamenná | 55 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v tichom pro

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

75,000 € 1364 €/m²

Rodinný dom / Chalupa s nádhernými výhľadmi, Banská Belá

Reality Banská Belá

Rodinný dom | Banská Belá | 117 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Banská Belá s k

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Belá

210,000 € 1795 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23027)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie