Ponúkame Vám na predaj Slnečný, útulný 2-izbový apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 47.65 m²

HD REALITY ponúka Vám na predaj Slnečný Apartmán s Ideálnou Polohou Priamo Pri Nástupnej Stanic

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

164,000 € 3442 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | 95 m²

HD REALITY ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s možnosťou úpravy podľa vlastných predstá

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dudince

139,000 € 1463 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Slovenská Ľupča

Reality Slovenská Ľupča

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Slovenská Ľupča. "Pre viac informácií alebo

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Slovenská Ľupča

Cena dohodou

Kúpa, 1-izbový byt v Krupine.

Reality Krupina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1.izbový byt v Krupine. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac informá

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Švábovce.

Reality Švábovce

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Švábovce. Za každú ponuku Vám budem v

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Švábovce

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš . Za každú ponuku Vám bud

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Znížená cena, HD REALITY, Predaj 2 izbový byt na Donovaloch, Skalka

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 45 m²

Predaj apartmán Donovaly – Rozprávkový apartmán na Donovaloch | HD Reality Splňte si sen o vlas

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

119,000 € 2644 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Brezna

Reality Brezno

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Brezna, prípadne v okolí. Pokojne to

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Brezno

300,000 € 100 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Dlhá nad Oravou.

Reality Dlhá nad Oravou

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Dlhá nad Oravou. Za každú ponuku Vám

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Dlhá nad Oravou

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Istebné.

Reality Istebné

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Istebné. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Istebné

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v Nižnej

Reality Nižná

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3 izbový byt v Nižnej . Za každú ponuku Vám budem vďačná. Celý p

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Nižná

Cena dohodou

HD Reality, Predaj, pozemok v obci Bacúch, okr. Brezno

Reality Bacúch

Pozemok pre rodinné domy | 728 m²

HD reality ponúka na predaj pozemok s rozostavanou stavbou a platným stavebným povolením na dre

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bacúch

125,000 € 172 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa, 3-izbový byt v meste Tvrdošín

Reality Tvrdošín

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Tvrdošíne . Za každú ponuku Vám budem vďačná. Cel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Tvrdošín

Cena dohodou

HD REALITY, Predaj rodinný dom s bazénom Levice, Malý Kiar

Reality Levice

Rodinný dom | Nezadaná | 490 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája veľkorysý priestor, relax v bazéne a strategickú polohu? Predstavu

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Levice

270,000 € 551 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Hľadáme pre menší domček na rekonštrukciu v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v okolí Banskej Bystrice. Lokality, ktoré klientovi

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

120,000 €

Kúpa, rodinný dom v obci Liptovská Osada.

Reality Liptovská Štiavnica

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Liptovská Osada. Za každú ponuku Vám

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Liptovská Štiavnica

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, nebytový priestor, Banská Bystrici

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Medená | 130 m²

Realitná kancelária HD REALITY Vám ponúka na predaj moderný nebytový priestor v prestížnej loka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

250,000 € 1923 €/m²

HD REALITY, PRENÁJOM, 1-izbový byt,37 m², Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Horná | 37 m²

HD REALITY ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s rozlohou 37,67 m² v zrekonštru

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

HD REALITY, Predaj, rekreačný pozemok Bobrovník, Liptovská Mara

Reality Bobrovník

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 885 m²

HD Reality ponúka na predaj rekreačný pozemok pri Liptovskej Mare v extraviláne obce Bobrovník.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

85,000 € 96 €/m²

HD reality, predaj, 3-izbový byt s dvomi parkovacími miestami

Reality Kalinkovo

3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

HD reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový s možnosťou prerobenia na 4-izbový byt v obľúb

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Kalinkovo

210,000 € 2283 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Kremnici

Reality Kremnica

3 izbový byt | Dolná | 69 m²

HD REALITY ponúka na predaj slnečný a vzdušný 3-izbový byt o výmere 70m2, nachádzajúci sa na i

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Kremnica

107,500 € 1558 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Slnečniciach, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 64.7 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s loggiou s možnosťou dokúpenia vnútorného par

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

395,000 € 6105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa, rodinný dom v obci Dúbrava

Reality Dúbrava

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Dúbrava. Za každú ponuku Vám budem vďačný. C

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Dúbrava

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Važec

Reality Važec

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Važec. Za každú ponuku Vám budem vďačný. Cel

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Važec

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23015)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie