Hľadáme pre klienta 2 - 3 izbový byt v Partizánskom

Reality Partizánske

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 alebo 3- izbový byt v stave kompletnej alebo čiastočnej rekon

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre . Platba v hotovosti . Na lo

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Gogoľova | 0 m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nových Zámkoch Na lokalite nezáleží

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt s loggiou v Poprade. Najlepšie po celkovej r

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Poprad

180,000 € 2571 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Stav: pôvodný alebo čiastočne zrekonš

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Poprad

160,000 € 2286 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme 3 izbový byt v Trenčíne - Soblahovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 72 m²

Hľadáme 3 izbový byt v Trenčíne - Soblahovská . Podmienka: balkón, výťah, slnečná strana, prí

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Trenčín

Info v RK

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 72 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový byt v meste Levice. Požiadavky: minimáln

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Levice

105,000 € 1458 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem za

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

105,000 € 1500 €/m²

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v ŽILINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Žiline na investičné účely. 2 izbový byt do ceny 1

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v MARTINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Martine na investičné účely. 2 izbový byt do ceny

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Martin

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v KYSUCKOM NOVOM MESTE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Kysuckom Novom Meste na investičné účely. 2 izbový

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Kysucké Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v BYTČI | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Bytča

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Bytči na investičné účely. 2 izbový byt do ceny 14

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Bytča

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpa 3 izbový byt Žilina centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám pre nášho klienta 3 izbový byt v centre Žiliny. Stav nerozhoduje. Financovanie máme zabe

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žilina

220,000 €

Kúpa 3 izbový byt Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám pre nášho klienta 3 izbový byt v Žiline. Stav nerozhoduje. Financovanie máme zabezpečené

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žilina

205,000 €

Kúpa 3i byt Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 3 izbový byt v lokalite Vlčince, Hliny alebo Solinky. Cena cca 200 000 € Po

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žilina

200,000 €

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt s loggiou v Poprade. Lokalita: centrum, sídl

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Poprad

220,000 € 220000 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu 3 izbový byt v Banskej Bystrici podmienka: - balkón - čiastočná rekonštrukcia -

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

165,000 € 165000 €/m²

Novinka
Novinka

Pre konkrétneho klienta - 3 izbový byt, vlastné zdroje, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Pre konkrétneho klienta s vyriešeným financovaním hľadáme: - 3 izbový byt - preferované lokalit

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

210,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 - izbový byt v Nových Zámkoch. Požiadavky klienta - min

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Ružinove. Cena nehnuteľnosti závisí od loka

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

349,000 €

člen NARKS

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe v Devínskej Novej Vsi

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Devínskej Novej Vsi. Ideálne byt s výťahom a m

Publikované: 25.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

260,000 € 3714 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe v Bratislave N. Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v lokalite Nové Mesto v Bratislave. Ideálne byt

Publikované: 25.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

400,000 € 5000 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 3i byt, Bratislava, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 75 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave - Petržalke. Ideálne byt s výťahom

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

260,000 € 3467 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 3 izbový byt na kúpu v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | centrum | 0 m²

Pre klienta hľadám na kúpu 3 izbový byt v Pezinku. POŽIADAVKY: - rozloha minimálne 70m2 ba

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie