Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Važec. Za každú ponuku Vám budem vďačný. Cel
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 105 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s viničným domčekom nachádzajúcu sa v tichej a vyhľadávanej
110,000 € 1048 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s pripravenou hotovosťou hľadáme menší byt v pôvodnom stave v B
115,000 € 2875 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Lisková. Za každú ponuku Vám budem vď
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 884 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku stavebného pozemku, ktorá v sebe spája prestížnu lokalitu p
130,000 € 147 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,041 m²
HD Reality ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok s vydaným súhlasným stanoviskom obce
104,500 € 34 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²
Hľadáte únik do prírody s komfortom moderného bývania? Ponúkame na predaj dizajnovú novostavbu
134,900 € 1349 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²
HD reality ponúka na predaj dom v pokojnej obci Prenčov. Nehnuteľnosť, ktorá bola kedysi hospod
155,000 € 596 €/m²
3 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Ružomberok. Za každú ponuku Vám budem vďač
Cena dohodou
Rodinný dom | 160 m²
Hľadáte únik do prírody s dotykom histórie? Ponúkame vám výnimočný rodinný dom na predaj, situo
290,000 € 1813 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 42 m²
Realitná kancelária HD Reality v zastúpení Bc. Kristíny Kikinderovej tel. 0952/270 770 ponúka n
53,000 € 1262 €/m²
Rekreačný pozemok | 642 m²
Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu rekreačnej chaty alebo rodinného domu v srdci prírody? HD r
49,000 € 76 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,134 m²
Hľadáte miesto pre váš vysnívaný domov, kde sa spája absolútny pokoj s krásou prírody? Ponúkame
120,000 € 56 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho seriózneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Veľký Krtíš v obciach- Nová Ves
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²
Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj útulnú drevenú chalupu -novostavbu v obci Kráľo
74,000 € 740 €/m²
Obchodné priestory | Obchodná | 236 m²
Realitná kancelária HD Reality ponúka na prenájom obchodný priestor v centre mesta Krupina. Pri
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom , alebo menší domček v okolí Krupiny a blízkych o
50,000 €
Rekreačný pozemok | Svätý Anton | 13,699 m²
Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v regióne, kde je o pozemky obrovský záujem? Ponúkame
5.9 €/m2 6 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme nehnuteľnosť do 50 000 €. Môže ísť o menší rodinný dom, chalupu
50,000 €
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom adekvátny pre 4-člennú rodinu, ideálne niekde v šir
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Hodruša Hámre | 522 m²
HD reality ponúka na predaj zaujímavú investičnú budovu v obci Hodruša-Hámre, vzdialenú 13 km o
149,900 € 287 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²
Realitná kancelária HD Reality v zastúpení Kristíny Kikinderovej ponúka na predaj veľký rodinný
110,000 € 894 €/m²
Rodinný dom | Hontianske Nemce | 120 m²
V exkluzívnom zastúpení realitnej maklérky Ing. Anny Maďarovej HD reality ponúka na predaj rodi
39,900 € 333 €/m²
Rodinný dom | Baďan | 120 m²
Hľadáte pokojné miesto na víkendové úniky alebo trvalé bývanie v srdci prírody? Tento trojizbov
75,000 € 625 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.