Pre konkétneho klienta hľadáme pozemok na výstavbu v Krupine

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,000 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok na predaj v okolí Krupiny, prípadne v širšej oblasti Kr

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Krupina

Cena dohodou

Pre konkrétnych klientov hľadáme rodinné domy a byty v Krupine

Reality Krupina

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétnych viacerých klientov hľadáme v meste Krupina, alebo jeho blízkom okolí nehnuteľno

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Krupina

Cena dohodou

HD REALITY, prenájom, dvojizbový byt, Trieda SNP, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 56 m²

Realitná kancelária HD reality vám ponúka na prenájom svetlý a priestranný 2-izbový byt nachád

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na podnájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kúpa, dvojizbový byt v Brezne, centrum

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám dvojizbový byt v bytovom dome v Brezne. Klient platí HOTOVOSŤOU.

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v Banskej Bystrici, Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Banskej Bystrici, časť Fončorda . Klient uprednos

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 €

Kúpa rodinného domu, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Šamoríne, prípadne v blízkom okolí

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Šamorín

300,000 € 2308 €/m²

Kúpa rodinného domu, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Hviezdoslavove, prípadne v blízkom

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Hviezdoslavov

300,000 € 2308 €/m²

HD REALITY , predaj, rodinný dom Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | Štiavnické Bane | 76 m²

Ak túžite po úniku od ruchu mesta a hľadáte miesto, kde si vychutnáte rannú kávu na terase, za

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

189,900 € 2499 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD reality, predaj, 3-izbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 70 m²

HD Reality exkluzívne ponúka na predaj priestranný, slnečný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

130,000 € 1857 €/m²

HD reality, predaj, 2-izbový byt v Krupine so záhradkou

Reality Krupina

2 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj dvojizbový byt v ideálnej lokalite v centre okr

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Krupina

83,000 € 1277 €/m²

HD reality, Prenájom gastro priestoru v centre Krupiny

Reality Krupina

Reštaurácia | 100 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na prenájom priestor štýlovej kamennej vínotéky vhodný aj

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Krupina

350 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

HD REALITY, Predaj, apartmán v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | A. Kmeťa 126/14 | 48.19 m²

V srdci mesta UNESCO Banská Štiavnica priamo na krásnom Trotuári v historickej budove Vám ponúk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

149,900 € 3111 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | L. Novomeského | 42.21 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM NA VLASTNÉ BÝVANIE ALEBO INVESTÍCIU

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

74,000 € 1753 €/m²

Hľadáme pre klienta pozemok v okolí Banskej Bystrice (do 40km)

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok v Banskej Bystrici, prípadne v okolí vo vzdiale

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Banská Bystrica

52,000 € 74 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Valaská Dubová.

Reality Valaská Dubová

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Valaská Dubová. Za každú ponuku Vám b

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Valaská Dubová

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Vlkanová

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Rodinný dom v lokalite Vlkanová. "Radi Vám zodpovieme všetky otázk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Vavrišovo

Reality Vavrišovo

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Vavrišovo. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Vavrišovo

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt s veľkorysým balkónom, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 66.51 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája modernú architektúru, kvalitné spracovanie a pokojné prostredie v

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3894 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nehnuteľnosť s pridanou hodnotou: RD s pozemok v Šalkovej

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Hronská | 41 m²

Objavte mimoriadnu príležitosť v jednej z najvyhľadávanejších lokalít – Šálková, len pár minút

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

85,000 € 2073 €/m²

Prenájom skladu v Majeri, Funkčný Priestor na ul.. Stavebná

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 219 m²

Hľadáte ideálne riešenie pre Vaše skladovacie alebo logistické potreby s výbornou dostupnosťou?

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa,1-izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici. Môže byť pôvodný stav. Za

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HD REALITY, prenájom rodinného domu na Pršianskej terase – Novostavba

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Pršianska terasa | 250 m²

Exkluzívny prenájom dizajnovej vily v prestížnej lokalite Pršianska terasa Ponúkame Vám na pre

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, 3-izbový apartmán + garážové státie

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 77.33 m²

HD REALITY Vám ponuka na predaj trojizbový slnečným a priestranný apartmán + Garážové státie 2

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

296,000 € 3828 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj priestranný 3-izbový byt - Partizánska cesta

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 79.9 m²

HD REALITY, ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bys

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,900 € 2752 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23015)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie