Kúpa, 2-izbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok. Môže byť pôvod

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v Banskej Bystrici - Fončorda

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Dvojizbový Byt v Žiadanej Lokalite Fončorda, Banská Bystrica. "Rad

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Novostavbu rodinného domu v žiadanej lokalite Banská Bystrica. "R

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v meste Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Žiari nad Hronom. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Predaj rodinného domu, Ždiar

Reality Ždiar

Rodinný dom | 220 m²

HD reality, predaj Rodinný dom v Ždiari – miesto, kde sa sny stretávajú s príležitosťou Predsta

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ždiar

420,000 € 1909 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, prenájom, 3- izbový byt na Nábreží Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Nábrežie, len pár

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa, 3-izbový byt v Krupine

Reality Krupina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3.izbový byt v Krupine. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac informá

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Spišský Štiavnik.

Reality Spišský Štiavnik

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Spišský Štiavnik/b]. Za každú ponuku

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Spišský Štiavnik

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Liptovskom Mikuláši. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, rodinného domu v obci Stará Huta

Reality Detva

Rodinný dom | Stará Huta 84 | 57 m²

HD REALITY ponúka v malebnej obci Stará Huta na predaj rodinný dom postavený v roku 1930, ktor

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Detva

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v meste Poprad.

Reality Poprad

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v meste Poprad. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpa, rekreačná chata v obci Donovaly

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rekreačnú chatu v obci Donovaly. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Donovaly

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 4- izbový byt Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Námestie Ludvíka Svobodu | 94 m²

PREDAJ – 4-izbový byt | Banská Bystrica | Novostavba Tri Kocky Lukratívny 4-izbový byt v srdci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

279,990 € 2979 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, pozemok v obci Breštie.

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | 3,000 m²

HD reality, predaj Investičný pozemok Brieštie – 3 000 m² | Turčianske Teplice Hľadáte investi

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

20 €/m2 20 €/m2

Kúpa, 3-izbový byt v meste Hriňová

Reality Hriňová

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Hriňová. Za každú ponuku Vám budem vďačná.

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Hriňová

Cena dohodou

Súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 3izbový byt v centre Brezna, ideálne po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Brezno

120,000 €

HD Reality, Predaj zrubová chata, Moštenica, Banská Bystrica

Reality Moštenica

Chalupa, rekreačný domček | 43 m²

HD Reality Group Vám predstavujem jedinečnú príležitosť na investíciu i útočisko v lone prírody

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moštenica

59,999 € 1395 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, Predaj dvojizbový byt v Banskej Štiavnici, pod Kalváriou

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 62 m²

Hľadáte únik z mesta do ticha prírody, no zároveň chcete mať historické centrum na dosah ruky?

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

123,000 € 1984 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa, rodinný dom v obci Slovenská Ľupča

Reality Slovenská Ľupča

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v Slovenskej Ľupči. L Veľkosť domu ideálne okolo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Slovenská Ľupča

400,000 €

Novinka
Novinka

HD Reality, Predaj, rodinného domu v Rakytovciach

Reality Badín

Rodinný dom | 75 m²

HD Reality ponúka na predaj útulný 3-izbový nízkoenergetický bungalov len 8 km od centra Banske

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Badín

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD REALITY, predaj, pozemok vhodný na rekreačnú výstavbu, Počúvadlo

Reality Počúvadlo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 838 m²

Hľadáte ideálne miesto na rekreačnú chatu v blízkosti jazera? Máme pre vás skvelú ponuku! HD re

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Počúvadlo

88,000 € 105 €/m²

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Žarnovice

Reality Žarnovica

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Žarnovice, prípadne v okolí. Pokojne

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Žarnovica

300,000 € 100 €/m²

HD REALITY, Predaj, 4-izbového bytu, ulica Vajanského, Šahy

Reality Šahy

4 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária HD REALITY ponúka na predaj krásny 4-izbový byt s balkónom nachádzajúci sa

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šahy

68,000 € 861 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vo Veľkom Krtíši

Reality Veľký Krtíš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²

Pre konkrétnych klientov súrne hľadáme pozemok, alebo prípadne starší dom vhodný na rekonštrukc

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Veľký Krtíš

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Rodinné domy na predaj (23015)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie