Radový RD - Pod Sokolom, výhľad na pyramídu, vlastná garáž

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Pod Sokolom | 250 m²

Ponúkame na predaj radový RD v lukratívnej časti obce Nitrianske Hrnčiarovce - Pod Sokolom s vý

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

360,000 € 1440 €/m²

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 206m2 - BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 206 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky realitnej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,345 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Svetlý 2-izbový, zariadený byt s balkónom a úžasnou atmosférou v príjemnej lokalite Pezinka - časť Muškát na Hroznovej ulici.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v pokojnej a obľúbenej časti Pezinka – na Hro

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

175,000 € 3017 €/m²

Novinka
Novinka

POSTAVME SPOLOČNE VÁŠ NOVÝ DOMOV!

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Moderné drevodomy pre ľudí, ktorí chcú bývať inak. Domy na mieru, podľa vlastnej predstavy a št

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

PRAKTICKÝ 1-IZB. BYT S TERASOU, VLASTNOU ZÁHRADOU A PARKOVANÍM

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | Koceľova | 37.1 m²

Bývanie, ktoré nekončí pri dverách bytu. Vlastná terasa, záhrada s výmerou 70 m² a vstup von pr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

149,900 € 4040 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývanie pri parku: 3i byt s veľkou lodžiou a garážou. Beňovského, BAIV

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 76.5 m²

Svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej a mimoriadne zelenej časti Dúbravky – na Beňovského ulici.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,500 € 3523 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj bytu 3-izbový 70 m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkam na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Petr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,800 € 4426 €/m²

Novinka
Novinka

Na Predaj krásny 5 izbový RD Malý Raj - Slovesnký Grob

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 123 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny kompletne zariadený rodin

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

425,000 € 3455 €/m²

Novinka
Novinka

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: 3 izbový byt na Veternej ulici

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Veterná | 69 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt s 2 spálňami prispôsobený pre bývanie 2 dospelých pracujúcich

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Dohoda možná: Stavebný pozemok so stavebným povolením v obci KRAJNÉ – pripravený na OKAMŽITÚ výstavbu

Reality Krajné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 665 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov v pokojnom prostredí s krásnou prírodou? Ponúkame na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krajné

39,000 € 59 €/m²

CREDA | prenájom 1400 m2 sklad, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 1,400 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom skladové priestory v priemyselnom parku v Rači - ul. Na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

7,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Perspektívny pozemok na výstavbu chaty alebo domu

Reality Čadca

Iný stavebný pozemok | Bukov | 769 m²

Directreal Dynamic - Predáme, IBA U Nás. Directreal ponúka na predaj veľmi pekný slnečný poze

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

31,500 € 41 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2-izb.bytu, Anenská ul., BA I - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Anenská | 42 m²

Prenájom 2-izb.bytu, Anenská ul., BA I - Staré Mesto ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Zariadený 2-izb. byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TREEF | 2-izbový byt v Bielom Kostole

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | 44 m²

Treef ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe, o rozlohe 44 m². Byt sa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Biely Kostol

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2iz. byt v Senici po rekonštrukcii - Sotiná

Reality Senica

2 izbový byt | L. Novomeského | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii v Senici

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Senica

119,000 €

Novinka
Novinka

Na predaj 2iz. byt po rekonštrukcii v Galante sídlisko SNP

Reality Galanta

2 izbový byt | Sídlisko SNP | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii v Galante

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

155,000 €

Novinka
Novinka

Pozemok výmera 218 m2, šírka 16 m.

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Plachého | 218 m²

Pozemok v katastrálnom území Dúbravka, Plachého ulica. výmera 218 m2, šírka 16 m. Druh pozemk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

35,000 € 161 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE: Polyfunkčný objekt s investičným potenciálom na bytový dom

Reality Svätý Jur

Polyfunkčný objekt | Krajinská cesta | 700 m²

Realitná kancelária Bellasity Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, 4-podlažný polyfun

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

Info v RK

Ponúkame na prenájom podkrovný 2-izbový byt s parkovaním v srdci Starého Mesta na Palackého ulici, pri Hviezdoslavovom námestí.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 75 m²

2-izbový zariadený byt s podkrovným priestorom o výmere 75m2, nachádza sa na 2.poschodí tehlo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu na Slivkovej ulici v obci Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Jabloňová | 94 m²

Predáme moderný 4 izbový rodinný dom - novostavbu, dom sa nachádza na Slivkovej ulici v obci Du

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

395,000 € 4202 €/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava – Nové Mesto, Riazanská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mest

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

215,000 € 3981 €/m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o výmere 82m2 na Župnom námestí v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Župné námestie | 82 m²

Celková plocha podkrovných priestorov je 82 m2 s vlastným sociálnym zariadením a prekrásnym výh

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNÝMI IZBAMI NA UL. RAČIANSKA PRI RAČIANSKOM MÝTE, NOVÉ MESTO, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 48 m²

2-izbový byt o výmere 48m2 sa nachádza na 11/11. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozícia

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s predzáhradkou na ulici Hradská, Bratislava II.-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 41 m²

Byt sa nachádza na prízemí, má výmeru 41m2 + predzáhradka 11m2. Dispozičné riešenie: prízemie:

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (748)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23013)
Upresniť hľadanie