Na predaj 2iz. byt v Senici po rekonštrukcii - Sotiná

Reality Senica

2 izbový byt | L. Novomeského | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii v Senici

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Senica

119,000 €

Novinka
Novinka

Na predaj 2iz. byt po rekonštrukcii v Galante sídlisko SNP

Reality Galanta

2 izbový byt | Sídlisko SNP | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii v Galante

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

155,000 €

Novinka
Novinka

Pozemok výmera 218 m2, šírka 16 m.

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Plachého | 218 m²

Pozemok v katastrálnom území Dúbravka, Plachého ulica. výmera 218 m2, šírka 16 m. Druh pozemk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

35,000 € 161 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE: Polyfunkčný objekt s investičným potenciálom na bytový dom

Reality Svätý Jur

Polyfunkčný objekt | Krajinská cesta | 700 m²

Realitná kancelária Bellasity Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, 4-podlažný polyfun

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

Info v RK

Ponúkame na prenájom podkrovný 2-izbový byt s parkovaním v srdci Starého Mesta na Palackého ulici, pri Hviezdoslavovom námestí.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 75 m²

2-izbový zariadený byt s podkrovným priestorom o výmere 75m2, nachádza sa na 2.poschodí tehlo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu na Slivkovej ulici v obci Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Jabloňová | 94 m²

Predáme moderný 4 izbový rodinný dom - novostavbu, dom sa nachádza na Slivkovej ulici v obci Du

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

395,000 € 4202 €/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava – Nové Mesto, Riazanská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mest

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

215,000 € 3981 €/m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o výmere 82m2 na Župnom námestí v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Župné námestie | 82 m²

Celková plocha podkrovných priestorov je 82 m2 s vlastným sociálnym zariadením a prekrásnym výh

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNÝMI IZBAMI NA UL. RAČIANSKA PRI RAČIANSKOM MÝTE, NOVÉ MESTO, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 48 m²

2-izbový byt o výmere 48m2 sa nachádza na 11/11. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozícia

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s predzáhradkou na ulici Hradská, Bratislava II.-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 41 m²

Byt sa nachádza na prízemí, má výmeru 41m2 + predzáhradka 11m2. Dispozičné riešenie: prízemie:

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok (1187m2) vhodný na výstavbu RD, v obci Čenkovce 25 km od BA.

Reality Čenkovce

Pozemok pre rodinné domy | Čenkovce | 1,187 m²

Rozloha pozemku je 1050m2 + prístupová cesta 137m2. Všetky inžinierske siete sú na hranici prís

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Pozemky na predaj Čenkovce

90 €/m2 90 €/m2

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s terasou a s parkovacím státím, lokalita Kramáre, ul. Klenová v malopodlažnej novostavbe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 116 m²

Byt je orientovaný na dve svetové strany juh, západ, situovaný na 4. posch./zo 4, výmera bytu 1

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom vyhradené vonkajšie parkovacie státie na Kaštieľskej ulici, lokalita BA II.-Ružinov, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Kaštieľska | 12 m²

Prenájom vonkajšieho parkovacieho státia pre 1 auto vo vnútrobloku bytového domu. K dispozícií

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom 2‑izbový byt v Trnave – ARBORIA

Reality Trnava

2 izbový byt | 45 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na prenájom kompletne zariadený 2‑izbový byt s výmerou 45 m²,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3-izbový byt s 2 balkónmi na Bulvári

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 74 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bulvár v Žiline. B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Žilina

870 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RD - 38 ročný, tehlový, 6 izbový, 248 m2, pozemok 911 m2.

Reality Staškov

Rodinný dom | Staškov | 248 m²

Predáme 38 ročný RD v obci Staškov, okres Čadca, dvojpodlažný so sedlovou strechou. Dom je teh

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Staškov

212,000 € 855 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj stavebný pozemok 1374m2 v centre Záhorskej Bystrice, BA IV.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Čsl. tankistov | 1,374 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v centre mestskej časti Bratislava – Záhorská Bystrice,

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

283 €/m2 283 €/m2

CREDA | prenájom od 156 m2 obchodný priestor, Slovnaftská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 156 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom nové open-space priestor s veľkými výkladmi. Priestory

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

TREEF | hľadá 3-izbový byt v TRNAVE

Reality Trnava

3 izbový byt | 0 m²

Treef hľadá na kúpu 3-izbový byt v TRNAVE Ďakujeme vopred za ponuky! 0904 273 545 0911 066 66

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Novinka
Novinka

Dva a pol izbový byt v okrajovej časti Lučenca

Reality Lučenec

2 izbový byt | Haličská cesta | 62 m²

Veľmi výhodná cena bytu!!! Hľadáte svoj nový domov? Splňte si svoje predstavy a navrhnite si p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Lučenec

57,000 € 919 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Domček na úpätí Devínskej Kobyly

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Waitov lom | 150 m²

Directreal Strong - Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj celoročne obývateľný 2.posch. rodi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

250,000 € 1667 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhrada pre milovníkov lesa

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Strmé sady | 302 m²

Directreal Strong - Ak hľadáte tichý pozemok v príjemnom prostredí plnom zelene s výhľadom na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

65,000 € 215 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhrada pri jazere

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 256 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 348 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (748)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23013)
Upresniť hľadanie