Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s terasou a s parkovacím státím, lokalita Kramáre, ul. Klenová v malopodlažnej novostavbe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 116 m²

Byt je orientovaný na dve svetové strany juh, západ, situovaný na 4. posch./zo 4, výmera bytu 1

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom vyhradené vonkajšie parkovacie státie na Kaštieľskej ulici, lokalita BA II.-Ružinov, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Kaštieľska | 12 m²

Prenájom vonkajšieho parkovacieho státia pre 1 auto vo vnútrobloku bytového domu. K dispozícií

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom 2‑izbový byt v Trnave – ARBORIA

Reality Trnava

2 izbový byt | 45 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na prenájom kompletne zariadený 2‑izbový byt s výmerou 45 m²,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3-izbový byt s 2 balkónmi na Bulvári

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 74 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bulvár v Žiline. B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Žilina

870 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RD - 38 ročný, tehlový, 6 izbový, 248 m2, pozemok 911 m2.

Reality Staškov

Rodinný dom | Staškov | 248 m²

Predáme 38 ročný RD v obci Staškov, okres Čadca, dvojpodlažný so sedlovou strechou. Dom je teh

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Staškov

212,000 € 855 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj stavebný pozemok 1374m2 v centre Záhorskej Bystrice, BA IV.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Čsl. tankistov | 1,374 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v centre mestskej časti Bratislava – Záhorská Bystrice,

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

283 €/m2 283 €/m2

CREDA | prenájom od 156 m2 obchodný priestor, Slovnaftská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 156 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom nové open-space priestor s veľkými výkladmi. Priestory

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

TREEF | hľadá 3-izbový byt v TRNAVE

Reality Trnava

3 izbový byt | 0 m²

Treef hľadá na kúpu 3-izbový byt v TRNAVE Ďakujeme vopred za ponuky! 0904 273 545 0911 066 66

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Novinka
Novinka

Dva a pol izbový byt v okrajovej časti Lučenca

Reality Lučenec

2 izbový byt | Haličská cesta | 62 m²

Veľmi výhodná cena bytu!!! Hľadáte svoj nový domov? Splňte si svoje predstavy a navrhnite si p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Lučenec

57,000 € 919 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Domček na úpätí Devínskej Kobyly

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Waitov lom | 150 m²

Directreal Strong - Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj celoročne obývateľný 2.posch. rodi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

250,000 € 1667 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhrada pre milovníkov lesa

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Strmé sady | 302 m²

Directreal Strong - Ak hľadáte tichý pozemok v príjemnom prostredí plnom zelene s výhľadom na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

65,000 € 215 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhrada pri jazere

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 256 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 348 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj slnečná záhrada

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínska cesta | 980 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj slnečnú záhradu pod kopcom Sandberg. Záhrada je oploten

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

237,000 € 242 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj pozemok so stavebným povolením

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 355 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v tichej lokalite obce Marianka. Pozemok, ktorý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

182,800 € 515 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj pozemok v tichej časti Marianky

Reality Marianka

Iný stavebný pozemok | Na Tálkoch | 609 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

229,000 € 376 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Znížená cena Rodinný dom so strategickou polohou - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 1 m²

Directreal LMCity - ### Nehnuteľnosť: Rodinný dom so strategickou polohou v Liptovskom Mikuláš

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

239,000 € 239000 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Skvelá investícia za top cenu v srdci Vysokých Tatier

Reality Vysoké Tatry

Garsónka | Vysoké Tatry | 50 m²

Directreal LMCity - ️ Ponúkam ti úžasný investičný apartmán v nádherne horskom prostredí Vysoký

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

157,000 € 3140 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ponuka dlhodobého prenájmu v blízkosti centra Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Československej brigády | 56 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom pekný 2-izbový byt nachádzajúci sa v Liptovskom M

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom komplet zariadeného 3 izbového bytu - LM časť Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Trávniky | 86 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom pekne rekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Bulvár Prenájom 2-izbového bytu v centre Žiliny

Reality Žilina

2 izbový byt | Antona Bernoláka | 62 m²

Hľadáte bývanie v centre mesta, kde stačí prísť a bývať? Tento kompletne zariadený a vybavený 2

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný rodinný dom Závodie

Reality Žilina

Rodinný dom | Na Zápletí | 270 m²

V tichej a pokojnej ulici vyhľadávanej mestskej časti Závodie ponúkame na predaj výnimočný rodi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Žilina

430,000 € 1593 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelárie na prenájom - Rybničná, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 233 m²

BOND Reality ponúka na prenájom moderné administratívne priestory v zrekonštruovanej budove s v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 4 izb byt Nové mesto Expisreal

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (748)
Rodinné domy na predaj (23013)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie