3 izbový byt s 2 balkónmi, novostavba 2023 Lipt. Mikuláš - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | - | 82.1 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený vo vyššom štandarde 3i byt, v Lipt. Mikuláši v mestskej

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

300,000 € 3654 €/m²

1-izbový byt c 104 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²

Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,588 € 2951 €/m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok na Kamennom Poli v LM

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Kamenné pole | 383 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v atraktívnej lokalite Kamenné pole – Liptovský Mikuláš,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

45,000 € 117 €/m²

CreeX reality - Na predaj luxusný apartmán v rezorte Damian Jasná Hotel Resort & Residences – priamo pod Chopkom

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 43.4 m²

CreeX reality a Lenka Blahovičová ponúkajú na predaj luxusný horský apartmán v rámci projektu D

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

299,900 € 6910 €/m²

Na predaj 1 izbový apartmán - Maladinovo, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Pri Zátoke | 31 m²

Investičný apartmán pri Liptovskej Mare - Rezort MALADINOVO Michal Palko z Reality s VAMI vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2 - IZBOVÝ BYT LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - 1.MÁJA

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1.mája | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2 - izbový byt, Liptovský Mikuláš, ulica 1.mája - centrum, o výmer

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,000 € 2139 €/m²

PERFEKTNÝ 3-IZBOVÝ BYT V LIPT. MIKULÁŠI, KTORÝ SPĹŇA VŠETKY POŽIADAVKY !

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 73.54 m²

VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ KVALITNEJ REKONŠTRUKCII

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,000 € 2706 €/m²

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v PALUDZKEJ – holobyt + možnosť dokončenia.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 40 m²

Ponúkam na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, aktuálne v stave holobyt. Všetky po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

PREDAJ - Apartmán - Holiday Village Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Chata, drevenica, zrub | 223 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj poschodový apartmá

Publikované: 05.05.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

175,000 € 695 €/m²

NA PREDAJ Investičný pozemok priamo na VSTUPE DO JASNEJ (Demänová)

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | 11,200 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj rozsiahly investičný p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

62 €/m2 62 €/m2

PREDAJ - Apartmán - Holiday Village Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Chata, drevenica, zrub | 77 m²

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

185,000 € 2403 €/m²

Rezervovaný TUreality ponúkajú krásny lukratívny presvetlený 82m2 3-Izbák v Palúdzkej

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 82 m²

TUreality ponúkajú na predaj moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s výmerou 82 m², situova

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Na predaj Novostavba domu na kľúč Liptovský Mikuláš-Ľubeľa

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 537 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj moderný rodinný dom, ktorý bude dokončený na kľúč aj s ku

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

329,000 € 613 €/m²

2 izbový byt, 60m2, 530 EUR / mesiac kompletne

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Námestie Osloboditeľov | 60 m²

NA PRENÁJOM, 2 izbový byt Námestie Osloboditeľov, 60m2, 500 EUR/mesiac Špecifikácia bytu: - By

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priemyselná budova s veľkým pozemkom ID:PB010PHh

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | Okoličianska | 1,196 m²

Ponúkame na predaj priemyselnú budovu s rôznorodým využitím! Lokalita: Liptovský Mikuláš, Okol

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

499,000 € 417 €/m²

"Znížená cena" EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | Veľký slnečný 4-izbový byt 94 m² s veľkou pivnicou – Paludzká

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Za Bocianom | 94.26 m²

Hľadáte priestranné bývanie pre rodinu, kde nebudete mať pocit stiesneného bytu? Máme pre vás

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,000 € 2228 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne ponúkame na predaj dvojizbový byt v Liptovskom Mikuláši .

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Komenského | 61.1 m²

Ponúkame na predaj priestranný dvojizbový byt vo výmere 61,10m2 na 3. poschodí bytového domu b

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

148,000 € 2422 €/m²

Rodinný dom v Demänovej – slnečný pozemok a tichá lokalita pri horách REZERVOVANÉ !

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Obchodná | 120 m²

Nehnuteľnosť je REZERVOVANÁ ! Hľadáte pokojné bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Lipto

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

232,000 € 1933 €/m²

Predaj- Moderný 2 izbový byt v novostavbe s priestrannou terasou

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 56 m²

OVERENÉ REALITY ponúkajú na predaj moderne riešený 2 izbový holobyt v novostavbe na novo vybudo

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2839 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj investičný Apartmánový Dom na svahu v Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmánový dom | 250 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú rekreačnú nehnuteľnosť atraktívny Apartmánový Dom v top prestížn

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

Záhrada s chatkou

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Žiarska | 439 m²

Predaj: Oáza pokoja a úžitku blízko mesta! Záhrada s chatkou Podbreziny. Hľadáte únik z rušnéh

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

25,500 € 58 €/m²

Na predaj: Štýlový apartmán v rezorte Maladinovo – Liptovská Mara

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 39 m²

OVERENÉ REALITY ponúkajú na predaj moderný apartmán s rozlohou 39 m², situovaný v prestížnom r

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

135,000 € 3462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame veľmi pekný nový priestor na prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Komenského | 18 m²

Na prenájom ponúkame zrekonštruovaný nebytový priestor s výmerou 18 m², nachádzajúci sa na príz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúkajú na predaj Murovaný stánok na predaj rozličného tovaru na sídlisku Podbreziny

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | 25 m²

TUreality ponúkajú na predaj obchodný stánok nachádzajúci sa na najväčšom sídlisku Podbreziny v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Mikuláš

14,000 € 560 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie