Exkluzívny 2-izbový byt - Liptovský Mikuláš - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Sone Kovačevičovej | 56 m²

Ponúkame vám na prenájom slnečný 2-izbový byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu Kriváň

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Apartmán pri Liptovskej Mare – investícia, ktorá spája relax a výnos

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 30.2 m²

Tím VICTORY REALITY vám ponúka atraktívnu investičnú príležitosť – štýlový jednoizbový apartmán

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

109,000 € 3609 €/m²

Moderný 4-izbový byt v srdci Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 110 m²

Tím VICTORY REALITY ponúka na predaj výnimočný, kompletne a vkusne zrekonštruovaný priestor v c

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 2091 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt číslo 12 v bytovom dome Skorocel na treťom poschodí v projekte LÚKA Palúdzka, kolaudácia 09/2026.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²

LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,500 € 3210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt, Iľanovo

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 55 m²

Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

120,000 € 2273 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ŠIKOVNÝ 4-IZBOVÝ BYT S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI - LIPT. MIKULÁŠ - PODBREZINY

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 79 m²

VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT (VELMI PRAKTICKY PREROBENÝ Z 3-IZBOVÉH

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2063 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM | Prémiový 1 izbový byt priamo na Námestí mieru – novostavba 2026

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Námestie mieru | 25 m²

Ponúkame na prenájom moderný menši byt v najnovšej novostavbe priamo na Námestí mieru v Liptovs

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

490 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2 -izbový byt na prenájom v centre mesta, ul. M. Martinčeka - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

Od 1. júna 2026 vám ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v centre mesta na uli

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2 - izbový byt na prenájom v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Námestie mieru | 34 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v úplnom centre Lipto

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Lukratívne chalety v Demänovej pod Chopkom s možnosťou odpočtu DPH

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Liptova – dva moderné chalety v Demänovej s vysokým potenciálom

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

550,000 € 550000 €/m²

GRAVITAS | Prenájom obchodného priestoru - Kamenné pole, LM

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole 4449/3 | 36.6 m²

Posledný voľný priestor!!! Gravitas ponúka na prenájom obchodný priestor v modernom obchodnom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

GRAVITAS | Na prenájom obchodný priestor - Kamenné pole, LM

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole 4449/3 | 21.6 m²

Gravitas ponúka na prenájom obchodný priestor v obchodnom centre OC RGB Liptov. Priestor sa nac

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov od 1000 m2 v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Skladový objekt | 10,000 m²

Ponúkame Vám moderné a flexibilné priestory v novopostavenom logistickom parku v Liptovskom Mik

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

2-izbový byt na prenájom, Vrlíkova, Sídlisko 4. apríla, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 38 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt, v lokalite, k

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov - Apartmán

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rekreačný pozemok na predaj, Bodice - Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Bodice | 0 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok v obci Bodice. Pozemok je vhodný na investič

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

2 izbový byt na predaj, 1. mája, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 47.9 m²

Na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v apartmánovom dome len pár m

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

119,000 € 2484 €/m²

Štýlový 2-izbový byt na prenájom s parkovacím státím, Palúdzka – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 42 m²

Reality Alpia Vám ponúka na dlhodobý prenájom nadštandardný, kompletne zariadený 2-izbový byt s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Apartmán na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 40.7 m²

Staňte sa majiteľom investičného apartmánu v blízkosti najväčšieho celoročného strediska na Slo

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,000 € 4398 €/m²

Rodinný dom na predaj, Bodice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Bodice | 842 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený útulný rodi

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

298,000 € 354 €/m²

Apartmán na predaj VIA JASNÁ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 34.2 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,000 € 4561 €/m²

Apartmán VIA JASNÁ na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 22.1 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,000 € 4480 €/m²

1-izbový byt na prenájom, ul. Kollárová, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

Predstavujeme vám na dlhodobý prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom na Kollárove

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nadrozmerný byt na predaj v centre mesta, ul.Moyzesova, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 220 m²

Ponúkame na predaj výnimočný nadrozmerný 6 izbový byt + kuchyňa nachádzajúci sa v centre mesta,

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 1136 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Rodinné domy na predaj (23084)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie