Liptovský Mikuláš- obchodné priestory do nájmu, centrum mesta

Reality Liptovský Mikuláš

Objekt pre obchod | 1. mája | 80 m²

Ak hľadáte lukratívne obchodné a administratívne priestory na frekventovanom mieste v Liptovsk

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

2 rekreačné chaty v LUKRATÍVNEJ lokalite Demänová - Bodice na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Chata, drevenica, zrub | Demänová - Bodice | 0 m²

Výnimočná ponuka - lukratívna poloha - skvelá investičná príležitosť Realitná kancelária GERT v

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 19.03.2025
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

360,000 €

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nový rodinný dom na predaj - Liptovská Ondrašová-top lokalita

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Ondrašovská | 157 m²

Nový rodinný dom na predaj Realitná kancelária Gert vám ponúka (výhradne) na predaj nový rodin

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

549,900 € 3503 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Apartmán v aquaparku Tatralandia na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ráztocká | 55 m²

Hľadáte Investičnú príležitosť , pravidelný výnos a stálu klientelu? Apartmán v jedinečnom re

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,500 € 2973 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom obchodných, kancelárskych a výrobných priestorov- Liptovský mikuláš- bývalá stolárska dielňa

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | Belopotockého | 250 m²

Hľadáte v Liptovskom Mikuláši priestory do nájmu? Belopotockého ulica , 1 min od centra mesta.

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

750 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Apartmán pri Liptovskej Mare a aquaparku Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Iný objekt | maladinovo | 30.33 m²

Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj apartmán v Apartmánových domoch , nachádzajúcich

Publikované: 19.06.2019 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

141,718 € 4673 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pri Liptovskej Mare - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Ráztoky | 2,758 m²

Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj ( VÝHRADNE ) rovinatý , celodenne slnečný rekreač

Publikované: 04.06.2021 Aktualizované: 22.06.2022
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

52,402 € 19 €/m²

Mobilný dom na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Belopotockého | 34 m²

Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj moderný mobilný dom s kvalitných materiálov, k

Publikované: 14.12.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

45,500 € 1338 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Podiel v Urbári Vrbica na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 170,000 m²

Výnimočná investičná príležitosť - pravidelný výnos - Liptov -Tatry Realitná kancelária GERT v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

1.8 €/m2 2 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK - LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - DEMÄNOVÁ

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | Demänovská cesta | 3,702 m²

Výhradne, iba v realitnej kancelárii GERT vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v Demänovej ,

Publikované: 27.04.2020 Aktualizované: 15.05.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj podiel v URBÁRI IĽANOVO

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Štúrova | 300,000 m²

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

1.5 €/m2 2 €/m2

Pozemok pri aquaparku Tatralandia , Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Ráztoky | 5,701 m²

Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj ( VÝHRADNE ) mierne svahovitý , celodenne slnečný

Publikované: 01.06.2021 Aktualizované: 10.08.2022
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

159,628 € 28 €/m²

REZERVOVANÉ 2 izbový byt na predaj - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Jesenského | 54.6 m²

REZERVOVANÉ Hľadači bytu pri stanici zbystrite pozornosť ! 2 - izbák pri autobusovej a vlakov

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom na predaj - Predajňa potravín, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Objekt pre obchod | Palúčanská | 400 m²

Hľadáte priestory na podnikanie ? Frekventované miesto, top lokalita! Rodinný dom vedený na li

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

234,000 € 585 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 2 izbový byt na predaj, Liptovský Mikuláš - Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nábrežie 4. Apríla | 60 m²

REZERVOVANÉ - Túžite po 2 izbáku v top lokalite Liptovského Mikuláša? Pre Vás, dizajnovka, 2 i

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ ! ! ! Rodinný dom na predaj, Liptovský Mikuláš - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Demänovská | 180 m²

Rodinný dom na predaj - skvelá lokalita - Liptovský Mikuláš - Palúdzka - 200 m od Kauflandu, po

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Mazonetový byt do nájmu, Liptovský Mikuláš, centrum

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Námestie Osloboditeľov | 100 m²

Realitná kancelária Gert vám ponúka (výhradne) do nájmu veľký mezonetový byt v centre mesta Lip

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt vo výbornej lokalite v Liptovskom Mikuláši na Nábreží

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nábrežie 4. Apríla | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt vo výbornej lokalite v Liptovskom Mikuláši na Nábreží 4.A

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

TUreality ponúkajú krásny priestranný 67m2 2-i byt na Nábreží v Lipt.mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 67 m²

TUreality vám ponúkajú exkluzívne na predaj štýlový a priestranný 2-izbový byt o výmere 67 m²,

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,000 € 2672 €/m²

V TUreality ponúkame na predaj nadštandardnú novostavbu Liptovský Mikuláš-Stošice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 418 m²

Exkluzívne v TUreality ponúkame na predaj nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

329,000 € 787 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúkajú na predaj investiční apartmán v Apatrmánovom Dome Via Jasná v Demänovej

TUreality ponúka na predaj investičný apartmán v apartmánovom dome Bia Jasná, v Demänovej – čas

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

120,000 € 4444 €/m²

Predaj objektu v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,200 m²

Spoločnosť U9 a.s. ponúka na predaj bývalý Hotel Elán. Nehnuteľnosť sa nachádza na začiatku peš

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

2,200,000 € 1833 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj 2-Izbový lukratívny byt na Nábreží v Lipt.Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúkajú na predaj lukratívny, moderne riešený 2-izbový byt s výmerou 55 m², nachádza

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,000 € 2836 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Liptovský Mikuláš - Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 68 m², ktorý vyniká skvelou polohou, svetlosťo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

172,000 € 2529 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23084)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie