Prenájom! Rodinný domček v Lipt. Ondrašovej - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovská Ondrašová | 160 m²

AstonReal ponúka na prenájom menší rodinný dom - novostavbu v Liptovskej Ondrašovej (okres Lipt

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Liptovský Mikuláš

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj: apartmán 60 m2 + 15 m2 terasa, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 60 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový, slnečný a priestranný apartmán s terasou v Liptovskom Mikul

Publikované: 12.10.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2717 €/m²

člen NARKS

Rezervované! 3-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii – Lipt. Mikulá

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

AstonReal ponúka na predaj moderný, štýlový a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 68

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

217,000 € 3191 €/m²

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 1i byt, po rekonštrukcii, 30-40 m2, LM, 100.000 €

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 30 m2 - 4

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Predaj ! stavebný pozemok 434 m2 s IS , Podbreziny - Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny | 434 m²

AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 184 €/m²

člen NARKS

Predaj! 2-izbový byt s balkónom v apartmánovom dome, Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1 mája | 46 m²

AstonReal ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m², nachádzajúc

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

140,000 € 3043 €/m²

člen NARKS

Na predaj: štýlový apartmán s priestrannou terasou– Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nevyplnená | 59 m²

Ponúkame na predaj štýlový apartmán s priestrannou terasou, situovaný v srdci obľúbeného Demä

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 4492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: Záhradná chatka, Pod Hájom, pozemok v osobnom vlastníctve

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 20 m²

Realitná kancelária RE/MAX Perfect vám ponúka na predaj záhradnú chatku v obľúbenej lokalite P

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

29,900 € 1495 €/m²

Na predaj samostatná chatka v Tatralandii, Liptovská Ondrašová, Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 40 m²

Chcete podnikať v cestovnom ruchu priamo v najznámejšom a najväčšom Aquaparku na Slovensku, v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

149,000 € 3725 €/m²

NA PREDAJ 3,5-izb. byt, 96,5m2, 2 balkóny Demänová - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nevyplnená | 97 m²

Slnečný 3,5-izbový byt (97 m²) v Demänovej – Brána do Jasnej Hľadáte bývanie, kde máte hory n

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,900 € 1855 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt /apartmán SKI&SUN Demänová s predzáhradkou 47m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 47 m²

Exkluzívny 2-izbový apartmán na prízemí s predzáhradkou a terasou – ideálny na investíciu aj r

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 3383 €/m²

Na predaj: apartmán v srdci Liptova – Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 56 m²

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 4732 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ V ZASTAVANEJ ULICI – 800 m² + PODIEL NA CESTE (SPOLU 1120 m²)

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš, mestská časť Okoličné – St

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované! 2-izbový tehlový byt: Štýlové bývanie v TOP lokalite pri STOP SHOP-e

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Guothova | 74 m²

Hľadáte bývanie, kde vám stačí len prísť a vybaliť si kufre? Ponúkame na predaj moderne zrekon

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Predaj pozemkov Ráztoky okres Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Ráztocká | 1,761 m²

P50023-14ZV EXKLUZÍVNE! Len v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj slnečný a rovinatý

Publikované: 31.03.2022 Aktualizované: 19.09.2023
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

200,000 € 114 €/m²

BOHÚNKA | Exkluzívny 4-izbový byt s terasou v historickom centre Liptovského Mikuláša (403)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 149.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný mezanínový 4-izbový byt v projekte Bohúnka v historicko

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

432,900 € 2901 €/m²

PREDAJ Bývajte pod Tatrami: Slnečný pozemok v Okoličnom so všetkými sieťami!

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 428 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

85,000 € 199 €/m²

Apartmán Demänová -Jasná

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Pod dubom | 0 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý , ale aj krátkodobý prenájom dvojizbový apartmán s kapacitou 6 osôb.

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 30.01.2024
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Pozemok pre rodinný dom-Benice

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benická | 858 m²

Realitná kancelária Liptoreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok o výmere 85

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

90 €/m2 90 €/m2

Chata na prenájom- Liptovský Mikuláš(Benice)

Reality Liptovský Mikuláš

Nájomný dom | Pod hájikom | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom chatu ,ktorá je vhodná na krátkodobé ale aj dlhodobejšie bývanie. Kapa

Publikované: 25.01.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Konferenčné priestory na Vaše firemné akcie, školenia či prezentácie

Reality Liptovský Mikuláš

Iný objekt | 1. Mája | 60 m²

Realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na krátkodobý prenájom štýlové prie

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 08.10.2024
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

170 €/deň 3 €/deň/m²

Investičný pozemok na predaj Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Zmiešaná zóna | Stošická | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok nachádzajúci sa v Liptovskom Mikuláši v katastrálnom území Okoli

Publikované: 11.02.2021 Aktualizované: 12.02.2024
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

90 €/m2

3 izbový byt- ul. Palúčanská

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 60 m²

Vaša realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt s výmero

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 2933 €/m²

Šikovný stavebný pozemok Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Armádna | 368 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Demänová.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

81,000 € 220 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie