LM-Pozemok na stavbu rodinného domu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benická | 595 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 595 m2, ktorý je zahrnutý v územnom pláne na výstavbu rodi

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

95 € 0 €/m²

Znížená cena-Novostavba rodinného domu v tichej časti mesta

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 142 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj novostavbu päťizbového rodinného domu nachádzajúceho sa v mes

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

229,000 € 1613 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Pod Stráňami | 4,628 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko železnič

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

370,000 € 80 €/m²

Kúpa, 2-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v meste Liptovský Mikuláš . Za každú ponuku Vám bud

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HD REALITY, prenájom, 3- izbový byt na Nábreží Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Nábrežie, len pár

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa, rodinný dom v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Liptovskom Mikuláši. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš . Za každú ponuku Vám bud

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Kúpa, apartmán v obci Demänová

Pre konkrétneho klienta hľadáme apartmán v obci Demänová. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Cel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Predáme v Liptovskom Mikuláši - Ráztoky ( vodná nádrž Liptovská Mara ), pozemky o celkovej výmere 40.094 m2, osobné vlastníctvo

Reality Liptovský Mikuláš

Zmiešaná zóna | 40,094 m²

Predaj pozemkov v lokalite Liptovský Mikuláš, k.ú. Ráztoky, pri vodnej nádrži Liptovská Mara o

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

50 €/m2 50 €/m2

SHOWROOM/Obchodný priestor v nákupnom centre v lokalite Kamenné Pole - Liptovský Mikuláš, 484,05m2

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole | 484.05 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny obchodný priestor v nákupnom centre v lokalite Kamenné Pole v L

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ružomberok - Malinô Brdo, apartmán 32m2 + terasa a parkovanie

Apartmáne + terasa + súkromné parkovacie miesto + kója Na predaj ponúkame príjemný kompletne

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

96,000 € 3000 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

1 € 0 €/m²

Nadštandardný a priestranný 2-izbový byt v novostavbe – Palúdzka, Liptovský Mikuláš (2022)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Branislava Lichardusa | 59.16 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt v novostavbe skolaudov

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

208,000 € 3516 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívna novostavba 4 izbový byt v rezidencii 3 HÁJE.

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Kapitána Nálepku | 109.37 m²

Popis nehnuteľnosti - 4 izbový byt. Ponúkame na predaj praktický 4 izbový byt s terasou v úpl

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

407,000 € 3721 €/m²

1-izbový byt č 104 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²

Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,588 € 2951 €/m²

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Hlavná | 35 m²

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

1 € 0 €/m²

Samostatný rodinný dom 114 m2, v štandarde s kuchyňou, novostavba 2025

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Jamník | 134 m²

Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, 3x parkovanie na pozemku, v novovybudovanej lokalite, o

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

290,000 € 2164 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový apartmán s balkónom, novostavba 2022

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 55.24 m²

Na predaj kompletne zariadený 2i apartmán v blízkosti centra Liptovského Mikuláša - izby: obýv

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2715 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponuka exkluzívneho stavebného pozemku Liptovský Trnovec na ktorý bola schválená IBV

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Liptovský Trnovec | 4,100 m²

Pozemok sa nachádza v katastri obce Liptovský Trnovec s krásnym výhľadom na Nízke a Západné Tat

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

75 €/m2 75 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt č 112 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kapitana Nalepku 1390 | 71.77 m²

Ponúkame na predaj praktický 3 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mi

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

251,676 € 3507 €/m²

Zariadený 1i byt s terasou a predzáhradkou vo vyhľadávanej lokalite, Nálepkova ul. Lipt. Mikuláš - Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku 1390 | 37.39 m²

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

185,000 € 4948 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový byt č 103 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 59.58 m²

Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mi

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

205,086 € 3442 €/m²

Ponuka výstavby samostatného 4i rodinného domu, holodom / štandard

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Hlavná | 134 m²

Ponuka výstavby rodinného domu vrátane projektovej dokumentácie a vybavenia stavebného povoleni

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

150,000 € 1119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE predaj 4 izb. rodinný dom ,180 m2 ,pozemok 533 m2.

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Ploštín | 130 m²

180m2TOP – CITY Poprad ponúka EXKLUZÍVNE v obci Liptovský Mikuláš – Ploštín pekný jedno podlažn

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,900 € 2307 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie