Svetlý 3izb byt po rekonštrukcii s výhľadom na Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Pezinok | 3 izby | 60 m² | 8/9 poschodie | lodžia + pivnica Na predaj ponúkame príjemný troji

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Príjemný kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou s výhľadom na Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt na ulici L. Novomeského v Pezinku, ktorý prešiel kompl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Pezinku, za Hradbami.

Reality Pezinok

3 izbový byt | 62.2 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj trojizbový byt v Pezinku za Hradbami + 4/4 poschodie +

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

200,000 € 3215 €/m²

Predaj 102 m² veľkého 3 izb. mezonetového bytu s hobby miestnosťou v podkroví

Reality Pezinok

3 izbový byt | Trnavská | 102 m²

Ponúkame Vám na predaj mezonetový 3 izb. byt s extra hobby miestnosťou v podkroví s rozlohou 10

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný a veľkorysý 3-izbový byt s veľkou terasou v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | Dona Sandtnera | 96 m²

Ponúkame Vám na predaj komfortný a nádherne presvetlený 3-izbový byt v Pezinku. Nachádza sa v r

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

299,000 € 3115 €/m²

Predaj 2 izb. bytu v centre mesta Pezinok na Záhradnej ulici

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradná | 58.14 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izb. byt s rozlohou 58,14 m² na Záhradnej ulici v centre mesta Pezinok

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 3251 €/m²

Predaj 4 izb. mezonetového bytu na Muškáte

Reality Pezinok

4 izbový byt | Trnavská | 102 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izb. byt s rozlohou 102 m² plus lodžia 3,1 m² na Trnavskej ulici v Pez

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

Máte dosť stiesnených bytov? Tento vám dá priestor dýchať - 3 izby, loggia, 78 m² - Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 78.57 m²

Hľadáte priestranný byt, ktorý ponúka dostatok miesta pre rodinu aj pohodlné bývanie? Tento 3-i

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Pezinok

219,900 € 2799 €/m²

Neibrs | 1-izbový byt na predaj v blízkosti centra Pezinka

Reality Pezinok

1 izbový byt | Moyzesova | 31.48 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 1-izbový byt v blízkosti centra Pezinka na Moyzesov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

149,900 € 4762 €/m²

Rezidencia Krajinská - Svätý Jur – www.krajinska.sk

Reality Pezinok

2 izbový byt | 48.3 m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervačný poplatok,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Pezinok

208,900 € 4325 €/m²

Kuchárek-real: Ponúka 2 izbový byt Hroznová ul. Pezinok.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznova | 55.56 m²

Kuchárek-real: Ponúkame na predaj 2 izb. byt dobre dispozične riešený, vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 3150 €/m²

Kuchárek-real: REZERVOVANÝ. Ponúka priestranný 2.izb.byt s parkovacím státim, LaVita.

Reality Pezinok

2 izbový byt | L. Novomeského | 56.39 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izb.byt v lokalite sídliska Sever, Novomeského-LaVita. Bytový

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Pezinok

198,000 € 3511 €/m²

Kuchárek real: Znížená cena!!! Na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite-Starý dvor, Gorkeho ul. Pezinok.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Gorkého | 66.01 m²

Máte radi pocit, keď vojdete do bytu a okamžite z vás opadne stres celého dňa? Ponúkame Vám neh

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 2651 €/m²

3 IZBOVÝ BYT V SRDCI PEZINSKÝCH VINÍC - Dona Sandtnera

Reality Pezinok

3 izbový byt | Dona Sandtnera | 76 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľmi pra

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Pezinok

239,000 € 3145 €/m²

PREDAJ NADŠTANDARDNÉHO 4 IZB.BYTU V NOVOM KOMPLEXE-VINICE-150,18 m2

Reality Pezinok

4 izbový byt | Obchodná | 150.18 m²

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj 4 izb.byt v nadštandardnej výmere 150,18 m2 + Logia 1

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 28.05.2025
Byty na predaj Pezinok

448,790 € 2905 €/m²

SLNEČNÝ 2 IZBOVÝ BYT NA MUŠKÁTE

Reality Pezinok

2 izbový byt | Veltlínska | 57 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový by

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 3246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVUJEME - 3 IZBOVÝ BYT TAKMER V CENTRE

Reality Pezinok

3 izbový byt | Za hradbami | 62 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL pripravuje na predaj 3-izbový byt vo výbornej lokalit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pezinok

200,000 € 3226 €/m²

PRIPRAVUJEME - PRÁVE KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ BYT

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 75 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Pezinok

200,000 € 2667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ PRIESTRANNÉHO 3 IZB. BYTU V NOVOSTAVBE V PEZINKU-DONA SANDTNERA

Reality Pezinok

3 izbový byt | Dona Sandtnera | 92 m²

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj originálny trojizbový byt s prekrásnym panoramatickým

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

239,000 € 2598 €/m²

PREDAJ 1 IZB.BYTU NA MUŠKÁTE

Reality Pezinok

1 izbový byt | Silvánová | 30 m²

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj 1 Izbový byt na sídlisku Muškát -nachadza na Silvánov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

139,990 € 4666 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 3 i. BYT SO ZÁHRADOU+TEP. ČERPADLO, KLIMATIZÁCIA A ŽALÚZI

Reality Pezinok

3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²

MÁME SKOLAUDOVANÉ A POSLEDNÉ BYTY VOĽNÉ! Celú ponuku bytov nájdete na www.byvajtevraji.sk Ten

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

236,400 € 3413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 3148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÝCH 6 BYTOV! ZAUJÍMAVÉ 3-IZB. BYTY S PIVNICOU V CENE NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENE NIVY, PEZINOK - GRINAVA

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská cesta | 60.84 m²

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

232,000 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj ponúkame príjemný trojizbový byt, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Na predaj ponúkame príjemný trojizbový byt na ulici L. Novomeského v Pezinku, ktorý prešiel kom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie