3 izbový byt | Moyzesova | 96.6 m²
Keď sa mestský život stretne s čarom vidieckeho pokoja... Objavte skrytý klenot v priamom cent
274,900 € 2846 €/m²
2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz
175,000 € 3150 €/m²
3 izbový byt | Kutuzovova | 60 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tento kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom, ktorý s
279,000 € 4650 €/m²
2 izbový byt | Muškátová | 50 m²
Na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Pezinka v novšom bytovom dome na Muškátovej ulici.
174,900 € 3498 €/m²
2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový
175,900 € 3279 €/m²
2 izbový byt | 40.3 m²
Miesto, kde deti ešte chodia von pešo. Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu
145,499 € 3610 €/m²
4 izbový byt | Obchodná | 150.18 m²
Projekt dvoch polyfunkčných domov projektu VINICE, ktoré sa nachádzajú v južnej časti obľúbenej
448,790 € 2988 €/m²
4 izbový byt | 116.2 m²
Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. Nadštandardné bývanie s atmosférou pr
1 € 0 €/m²
4 izbový byt | Muškátová | 96 m²
Na predaj: 4-izbový byt v Pezinku na Muškáte! Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ti
229,999 € 2396 €/m²
3 izbový byt | 65.2 m²
Moderný 3-izbový byt s loggiou a parkovaním v Báhoni https://youtube.com/shorts/8Z03oT6qFPs?si
187,999 € 2883 €/m²
3 izbový byt | L.Novomestkého | 61 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou na sídlisku Sever , na ulici L.Novometské
185,000 € 3033 €/m²
3 izbový byt | 71.3 m²
Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. 🏡 AKO V DOME, LEN ZA CENU BYTU! 3-izb
1 € 0 €/m²
5 a viac izbový byt | Silvánová | 183 m²
BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj jedinečný a naozaj nadštandardný, veľkometrážny 6 izbový by
389,000 € 2126 €/m²
4 izbový byt | Suvorovova | 81.8 m²
ARETÉ REAL VÁM PONÚKA NA PREDAJ: Priestranný 3,5 - izbový mezonetový byt v Pezinku – Sídlisko
279,900 € 3422 €/m²
4 izbový byt | Za hradbami | 85 m²
Areté real - v zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v tehlovom byto
208,000 € 2447 €/m²
2 izbový byt | Záhradná | 55 m²
Areté real. Máme pre Vás novú ponuku-Predaj. Ak si túžite po ťažkom dni oddýchnuť v krásnom by
199,000 € 3618 €/m²
4 izbový byt | Holubyho | 137.57 m²
Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore a od
299,900 € 2180 €/m²
3 izbový byt | 67.48 m²
ARETÉ REAL - Ponuka Táto ponuka je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortný, svetlý a
209,000 € 3097 €/m²
1 izbový byt | Holubyho | 29.94 m²
Bývajte v priamom centre mesta, v 1-izbovom byte s bezpečným parkovaním v rámci uzavretého mešt
139,900 € 4673 €/m²
4 izbový byt | Silvánová | 124 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý 4-izbový byt nachádzajúci sa na 3. p. tehlového bytového domu na
337,900 € 2725 €/m²
3 izbový byt | Svätoplukova | 61.61 m²
Ponúkame na predaj príjemný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s priestrannou loggiou nachádzajúci
189,000 € 3068 €/m²
4 izbový byt | Holubyho | 109.32 m²
Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore s pa
279,900 € 2560 €/m²
2 izbový byt | Bystrická | 33 m²
Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalit
154,990 € 4697 €/m²
1 izbový byt | Muškátová | 43 m²
Predáme 1-izbový byt v Pezinku (Muškát) na Muškátovej ulici, v tehlovej 4-podlažnej bytovke kol
147,000 € 3419 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.