PNORF – novostavba 2i byt, 50 m2, terasa 18 m2, kobka, Limbašská ul.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 67.93 m²

PNORF - REAL ESTATE ponúka na predaj za atraktívnu cenu moderný bezbariérový 2-izbový byt v nov

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 3058 €/m²

PNORF – novostavba 3i bytu, balkón kobka, Limbašská ul.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská cesta | 65.49 m²

PNORF - REAL ESTATE ponúka na predaj za atraktívnu cenu moderný bezbariérový 3-izbový byt v nov

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Pezinok

232,000 € 3543 €/m²

PNORF – novostavba 2i bytu, balkón kobka, Limbašská ul.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 43.22 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Pezinok

177,000 € 4095 €/m²

Predpredaj luxusných bytov priamo v centre mesta Pezinok!

Reality Pezinok

2 izbový byt | Meisslova 1 | 97.13 m²

Chcete bývať priamo v centre mesta Pezinok? Chcete mať luxusný domov s komplet smart riešením

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

355,000 € 3655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEWDAY | NA PREDAJ priestranný 4-izbový byt s balkónom | 84 m² | Pezinok – Muškátová

Reality Pezinok

4 izbový byt | Muškátová | 84 m²

✨ NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Muškát

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

214,800 € 2557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zálohovaný! 3izbový tehlový byt v centre Pk, v zeleni

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 88 m²

Zálohovaný! V centre Pezinka na Moyzesovej ulici vám naša RK VČELA REALITY ponúka na predaj či

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

205,000 € 2330 €/m²

Veľkometrážny 3-izb. byt s garážovým státim v centre Pezinka

Reality Pezinok

3 izbový byt | Sládkovičova | 89 m²

Tento výnimočný 3-izb. byt v nízkopodlažnom bytovom dome na Sládkovičovej ulici v centre mesta

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

320,000 € 3596 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ _ 2i byt _ Centrum Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Moyzesova | 60.5 m²

Na predaj 2 izbový svetlý byt v Pezinku, Moyzesova 56, nachádzajúci sa na 1.N.P. / 3.N.P. Celk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 3058 €/m²

2i byt v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 48 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v Pezinku. Môže byť v pôvodnom stave, kedy si klie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Pezinok

190,000 € 3958 €/m²

Na predaj 3. izbový byt 83,3m2 s loggiou v Kučišdorfskej doline v Pezinku, predaný!!!

Reality Pezinok

3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 79 m²

Predstavte si svoj nový domov – priestranný 3-izbový byt s balkónom, ukrytý v srdci Kučišdorfsk

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 2127 €/m²

Na predaj 3 izb. byt s loggiou v Kučišdorfskej doline v Pezinku. rezervovaný !!!

Reality Pezinok

3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 81.86 m²

Ak túžite po bývaní , kde sa spája príjemné bývanie s prírodným pokojom tento byt bude Vaším

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

179,000 € 2187 €/m²

3-izb. byt, L. Novomeského, Pezinok, lodžia, 8.p./9

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. L. Novomeského, Pezinok. Výmera 60 m2 + lodžia 3 m2 + piv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Svetlý 2-izbový, zariadený byt s balkónom a úžasnou atmosférou v príjemnej lokalite Pezinka - časť Muškát na Hroznovej ulici.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznova | 55.56 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v pokojnej a obľúbenej časti Pezinka – na Hro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 3150 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v tichej časti Pezinka - REZERVOVANÉ

Reality Pezinok

3 izbový byt | Muškátova | 75 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt na ideálnom 2. poschodí v tehlovom bytovom dome na Muškátovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 2653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený a presvetlený! 2-izbový tehlový BYT s murovanou pivnicou a balkónom, Pezinok - Muškát, 60,47 m²

Reality Pezinok

2 izbový byt | 60.47 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

194,900 € 3223 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna ponuka multifunkčného objektu v PEZINKU s možnosťou bývania!

Reality Pezinok

3 izbový byt | 444 m²

F006-15-LUVA VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=UNFxmYW7JiU Exkluzívna Ponuka: M

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

549,000 € 1236 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: PK-

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

240,000 € 2892 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Pezinok, Muškátova ulica - NOVOSTAVBA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 46 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

166,000 € 3609 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Pezinok, ulica Bystrická

Reality Pezinok

1 izbový byt | Bystrická | 35 m²

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

128,000 € 3657 €/m²

Na predaj 1,5-izbový byt s balkónom v novostavbe v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 43.6 m²

Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt s veľkým balkónom na Muškátovej ulici v novostavbe v

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 3853 €/m²

Na predaj 1-izbový byt v Pezinku

Reality Pezinok

1 izbový byt | Silvánová | 30 m²

Ponúkame na predaj prerobený 1-izbový byt na Silvánovej ulici v Pezinku. HLAVNÉ VÝHODY BYTU:

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

140,000 € 4667 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s vlastným kúrením a balkónom,Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom na Muškátovej ulici na sídlisku Muškát v Pezinku.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

179,900 € 3271 €/m²

Predaný 1-izbový byt s balkónom v novostavbe v Pezinku

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátová | 38.27 m²

Predaný Ponúkame na predaj 1-izbový byt s veľkým balkónom na Muškátovej ulici v novostavbe v Pe

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

149,000 € 3893 €/m²

Na predaj 1,5-izbový byt s balkónom v novostavbe v Pezinku

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátova | 43.6 m²

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 3853 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie