Centrum mesta - na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Moyzesova ulica

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 96.6 m²

Keď sa mestský život stretne s čarom vidieckeho pokoja... Objavte skrytý klenot v priamom cent

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Pezinok

274,900 € 2846 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! - Znížená cena! Na predaj krásny, presvetlený, tehlový 2-izb. byt s balkónom – Hroznová ulica, Pezinok.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 3150 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj | 3 izbový rodinný dom za cenu bytu | Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Kutuzovova | 60 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tento kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom, ktorý s

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

279,000 € 4650 €/m²

Na predaj 2 izbový byt v Pezinku s balkónom v novšej bytovke

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátová | 50 m²

Na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Pezinka v novšom bytovom dome na Muškátovej ulici.

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

174,900 € 3498 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

REZERVOVANÉ! ZARIADENÝ TEHLOVÝ 2. IZB BYT PEZINOK MUŠKÁT

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,900 € 3279 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDPREDAJ-Najlepšie byty sa predajú ešte pred dokončením BÁHOŇ

Reality Pezinok

2 izbový byt | 40.3 m²

Miesto, kde deti ešte chodia von pešo. Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

145,499 € 3610 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA Predaj 4 izbový byt v projekte VINICE Pezinok 150m2

Reality Pezinok

4 izbový byt | Obchodná | 150.18 m²

Projekt dvoch polyfunkčných domov projektu VINICE, ktoré sa nachádzajú v južnej časti obľúbenej

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

448,790 € 2988 €/m²

člen NARKS

4-izbový mezonet so záhradou v projekte PRI KAPLNKE – Dubová, Malé Karpaty

Reality Pezinok

4 izbový byt | 116.2 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. Nadštandardné bývanie s atmosférou pr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 4 izbový byt 2 balkóny

Reality Pezinok

4 izbový byt | Muškátová | 96 m²

Na predaj: 4-izbový byt v Pezinku na Muškáte! Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ti

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

229,999 € 2396 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3-izbový byt s loggiou a parkovaním v Báhoni

Reality Pezinok

3 izbový byt | 65.2 m²

Moderný 3-izbový byt s loggiou a parkovaním v Báhoni https://youtube.com/shorts/8Z03oT6qFPs?si

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

187,999 € 2883 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj priestranného 3 izbového bytu v Pezinku na sídlisku Sever

Reality Pezinok

3 izbový byt | L.Novomestkého | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou na sídlisku Sever , na ulici L.Novometské

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 3033 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt (71 m²) s 2 park. miestami – Projekt PRI KAPLNKE, Dubová

Reality Pezinok

3 izbový byt | 71.3 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. 🏡 AKO V DOME, LEN ZA CENU BYTU! 3-izb

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ – VEĽKOMETRÁŽNY – GARÁŽ. ST. – 2x BALKÓN – klimatizácia - vlastné kúrenie: 6 iz., 183 m2, Silvánová ul., Pezinok, 389 000,-€

Reality Pezinok

5 a viac izbový byt | Silvánová | 183 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj jedinečný a naozaj nadštandardný, veľkometrážny 6 izbový by

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

389,000 € 2126 €/m²

ARETÉ REAL- PREDAJ TEHLOVÉHO 3,5 IZB.BYTU V PEZINKU, NA SKOK CENTRUM, SLNEČNÝ S VEĽKORYSOU VÝMEROU,BALKÓN

Reality Pezinok

4 izbový byt | Suvorovova | 81.8 m²

ARETÉ REAL VÁM PONÚKA NA PREDAJ: Priestranný 3,5 - izbový mezonetový byt v Pezinku – Sídlisko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

279,900 € 3422 €/m²

ARETÉ REAL- REZERVOVANÉ-PREDAJ TEHLOVÉHO 4 IZB.BYTU V PEZINKU, CENTRUM, SLNEČNÝ S LOGIGOU A MUROVANOU PIVNICOU

Reality Pezinok

4 izbový byt | Za hradbami | 85 m²

Areté real - v zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v tehlovom byto

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

208,000 € 2447 €/m²

ARETÉ REAL- PREDAJ TEHLOVÉHO 2,5 IZB.BYTU V PEZINKU, CENTRUM, S BALKÓNOM A MUROVANOU PIVNICOU

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradná | 55 m²

Areté real. Máme pre Vás novú ponuku-Predaj. Ak si túžite po ťažkom dni oddýchnuť v krásnom by

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 3618 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 4-IZBOVÉHO MEZONETOVÉHO BYTU SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 137.57 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore a od

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

299,900 € 2180 €/m²

Areté Real - Rezervované - Predaj útulného, svetlého a kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu s balkónom, loggiou s krásnym výhľadom na Malé Karpaty a okolie.

Reality Pezinok

3 izbový byt | 67.48 m²

ARETÉ REAL - Ponuka Táto ponuka je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortný, svetlý a

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

209,000 € 3097 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 1-IZBOVÉHO BYTU S PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

1 izbový byt | Holubyho | 29.94 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 1-izbovom byte s bezpečným parkovaním v rámci uzavretého mešt

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

139,900 € 4673 €/m²

Areté real- Predaj výborne dispozične riešeného 4-izbového bytu v dobrej lokalite, ul. Silvánova, Pezinok

Reality Pezinok

4 izbový byt | Silvánová | 124 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4-izbový byt nachádzajúci sa na 3. p. tehlového bytového domu na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

337,900 € 2725 €/m²

Areté real - Predaj veľmi pekného, zrekonštruovaného 3-izbového bytu s priestrannou loggiou, Svätoplukova ul, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 61.61 m²

Ponúkame na predaj príjemný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s priestrannou loggiou nachádzajúci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 3068 €/m²

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 109.32 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore s pa

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

279,900 € 2560 €/m²

Areté real- Predaj výborne dispozične riešeného 2-izbového bytu v dobrej lokalite, sídl. Juh, Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Bystrická | 33 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalit

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

154,990 € 4697 €/m²

BabonyTRE / 1-izb. byt Muškátová ul. s loggiou, tehla

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátová | 43 m²

Predáme 1-izbový byt v Pezinku (Muškát) na Muškátovej ulici, v tehlovej 4-podlažnej bytovke kol

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

147,000 € 3419 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie