Rodinná vilka pre jazere

Reality Čaňa

Rodinný dom | Osloboditeľov | 180 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v krásnej lokalite pri Čaňanských jazerách. Vila je situovaná

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na prenájom Čaňa

1,600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj moderný RODINNÝ DOM - NOVOSTAVBA, Lehnice - Sása

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj krásnu NOVOSTAVBU moderný 4 izbový rodinný dom s terasou, bazénom,

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

320,000 € 2991 €/m²

Domček pri jazere v Jakubove s celoročným bývaním - Jakubov

Reality Jakubov

Záhradná chatka | Hlavná ulica | 115.21 m²

Realitná kancelária Ladies&Gentlemen vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť a to: Predaj

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Jakubov

155,000 € 1345 €/m²

EXKLUZÍVNY POZEMOK S PROJEKTOM – CHOPOK JUH, TRANGOŠKA – JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Horná Lehota

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 5,089 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením v prestížnej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

2,947,000 € 579 €/m²

Stavebný pozemok 539 m2 + PROJEKT - Modra

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 539 m²

Stavebný pozemok 539 m2 + PROJEKT Modra Záujemcom ponúkame stavebný pozemok v meste Modra v m

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Modra

179,000 € 332 €/m²

2 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 57 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 2 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

242,900 € 4261 €/m²

Stavebný pozemok s projektom pre RD

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | Lábska | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Zohor s výmerou 552 m2. Pozemok sa predáva so stave

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Zohor

168,400 € 305 €/m²

Veľkorysý 3-izbový byt so staromestskou dušou, pripravený na váš vysnívaný dizajn. Ul. 29. augusta – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 113 m²

Livion Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s rozlohou 1

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 3973 €/m²

1,5 IZBOVÝ - POLUDNÍKOVÁ - NAD JAZEROM - ÚTULNÝ BYTÍK, KTORÝ SI ZAMILUJETE

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Poludníková | 42 m²

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam pekný, útulný 1,5 – izbový byt na sídlisku Nad Jazerom na Po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

165,000 € 3929 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA 4 izb. rod. domu s 3 parkov. státiami v obci Láb

Reality Láb

Rodinný dom | Leknová ulica | 103 m²

Predaj 4 izbového bungalovu s krytou terasou v obci Láb (okres Malacky) - 10 km od Malaciek, 25

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Novinka
Novinka

Moderná novostavba 4iRD+krb+terasa+záhrada+2xparking Horný Bar (DS) |Predaj |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj štýlovú novostavbu 4i rodinného domu v ti

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lehnice

216,000 € 1846 €/m²

Predaj rodinného domu v Čadci - Milošovej

Reality Čadca

Rodinný dom | Milošová | 130 m²

Mesto: Čadca – Milošová, Rozloha pozemku: 1326 m2, Cena: 159.000 €, Uvedený rodinný dom

Publikované: 30.11.2022 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Čadca

159,000 € 1426 €/m²

Predaj| Slnečný pozemok (814m2) v Rači – tichá lokalita, krásne výhľady na Bratislavu| GOFAR | Exkluzívne

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 814 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečný svahovitý pozemok o výmere 814m²,

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

85,000 € 104 €/m²

REZERVOVANÝ! Predaj| Veľkometrážny (153m2) 3i RD - len 25 minút od Bratislavy, Trstená na Ostrove |Gofar |Exkluzívne

Reality Trstená na Ostrove

3 izbový byt | Nezadaná | 136 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj priestranný (136 m²), krásne presvetlený

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trstená na Ostrove

205,000 € 1507 €/m²

Predaj | Moderný 4i RD v radovej zástavbe iba 5min od Veľkého Medera a 10 od Győru (HU) | Gofar| Exkluzívne

Reality Baloň

Rodinný dom | Nezadaná | 135.97 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Baloň

137,000 € 1008 €/m²

Predaj stavebných pozemkov v obci Skalité

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Skalité | 600 m²

Okres: Čadca, Obec: Skalité, Rozloha: 507 m2 – 726 m2, Cena: 79 €/m2 + dohoda, Uvedené

Publikované: 12.07.2023 Aktualizované: 12.07.2023
Pozemky na predaj Skalité

79 €/m2 79 €/m2

Predaj pozemku v Čadci - Čadečke

Reality Čadca

Iný pozemok | Čadečka | 1,290 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Čadečka, Rozloha pozemku: 1 290 m2, Cena: 24 €/m2, Uvedený

Publikované: 16.08.2023 Aktualizované: 26.08.2024
Pozemky na predaj Čadca

24 €/m2 24 €/m2

Prenájom kancelárie v Čadci - centrum

Reality Čadca

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 17 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – centrum, Rozloha: 17 m2, 2.p., Cena: 230 €/mesiac + el. energia

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Priestory na prenájom Čadca

230 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj| 3i RD podpivničený+samostatná garáž so skladom, pozemok 575 m2 |Gofar |Exkluzívne

Reality Kyselica

Rodinný dom | Nezadaná | 207 m²

Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci rodinný dom s garážou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kyselica

288,500 € 1394 €/m²

Predaj| 3iRD podpivničený+samostatná garáž so skladom, pozemok 575 m2 |Gofar |Exkluzívne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Mliečňanská | 207 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šamorín

288,500 € 1394 €/m²

Predaj záhradnej chatky v Staškove

Reality Staškov

Záhradná chatka | Staškov | 17 m²

Okres: Čadca, Obec: Staškov, Rozloha: 520 m2 Cena: 35.000 € Uvedená záhradná chatka sa nach

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Staškov

35,000 € 2059 €/m²

Predaj pozemku v Olešnej

Reality Olešná

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 613 m²

Okres: Čadca Obec: Olešná, Rozloha pozemku: 613 m2 Cena: 19,90 €/m2 12.200 € Uv

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 26.09.2025
Pozemky na predaj Olešná

12,200 € 20 €/m²

Prenájom pozemku v Rakovej

Reality Raková

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 993 m²

Okres: Čadca, Obec: Raková, Rozloha: 993 m2 Cena: 500 €/mesiac, Uvedený pozemok sa nachádz

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 20.08.2025
Pozemky na prenájom Raková

500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

216,000 € 1846 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie