Predaj rodinného domu v Čadci - Milošovej

Reality Čadca

Rodinný dom | Milošová | 130 m²

Mesto: Čadca – Milošová, Rozloha pozemku: 1326 m2, Cena: 159.000 €, Uvedený rodinný dom

Publikované: 30.11.2022 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Čadca

159,000 € 1426 €/m²

Predaj| Slnečný pozemok (814m2) v Rači – tichá lokalita, krásne výhľady na Bratislavu| GOFAR | Exkluzívne

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 814 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečný svahovitý pozemok o výmere 814m²,

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

85,000 € 104 €/m²

Prenájom kancelárie v Čadci - centrum

Reality Čadca

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 17 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – centrum, Rozloha: 17 m2, 2.p., Cena: 230 €/mesiac + el. energia

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Priestory na prenájom Čadca

230 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ! Predaj| Veľkometrážny (153m2) 3i RD - len 25 minút od Bratislavy, Trstená na Ostrove |Gofar |Exkluzívne

Reality Trstená na Ostrove

3 izbový byt | Nezadaná | 136 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj priestranný (136 m²), krásne presvetlený

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trstená na Ostrove

205,000 € 1507 €/m²

Predaj | Moderný 4i RD v radovej zástavbe iba 5min od Veľkého Medera a 10 od Győru (HU) | Gofar| Exkluzívne

Reality Baloň

Rodinný dom | Nezadaná | 135.97 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Baloň

137,000 € 1008 €/m²

Predaj stavebných pozemkov v obci Skalité

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Skalité | 600 m²

Okres: Čadca, Obec: Skalité, Rozloha: 507 m2 – 726 m2, Cena: 79 €/m2 + dohoda, Uvedené

Publikované: 12.07.2023 Aktualizované: 12.07.2023
Pozemky na predaj Skalité

79 €/m2 79 €/m2

Predaj pozemku v Čadci - Čadečke

Reality Čadca

Iný pozemok | Čadečka | 1,290 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Čadečka, Rozloha pozemku: 1 290 m2, Cena: 24 €/m2, Uvedený

Publikované: 16.08.2023 Aktualizované: 26.08.2024
Pozemky na predaj Čadca

24 €/m2 24 €/m2

Predaj| 3i RD podpivničený+samostatná garáž so skladom, pozemok 575 m2 |Gofar |Exkluzívne

Reality Kyselica

Rodinný dom | Nezadaná | 207 m²

Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci rodinný dom s garážou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kyselica

288,500 € 1394 €/m²

Predaj| 3iRD podpivničený+samostatná garáž so skladom, pozemok 575 m2 |Gofar |Exkluzívne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Mliečňanská | 207 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šamorín

288,500 € 1394 €/m²

Predaj záhradnej chatky v Staškove

Reality Staškov

Záhradná chatka | Staškov | 17 m²

Okres: Čadca, Obec: Staškov, Rozloha: 520 m2 Cena: 35.000 € Uvedená záhradná chatka sa nach

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Staškov

35,000 € 2059 €/m²

Predaj pozemku v Olešnej

Reality Olešná

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 613 m²

Okres: Čadca Obec: Olešná, Rozloha pozemku: 613 m2 Cena: 19,90 €/m2 12.200 € Uv

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 26.09.2025
Pozemky na predaj Olešná

12,200 € 20 €/m²

Prenájom pozemku v Rakovej

Reality Raková

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 993 m²

Okres: Čadca, Obec: Raková, Rozloha: 993 m2 Cena: 500 €/mesiac, Uvedený pozemok sa nachádz

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 20.08.2025
Pozemky na prenájom Raková

500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Moderná novostavba 4iRD+krb+terasa+záhrada+2xparking Horný Bar (DS) |Predaj |Gofar |Exkluzívne

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj štýlovú novostavbu 4i rodinného domu v ti

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

216,000 € 1846 €/m²

Predaj rodinného domu v Čadci - Milošovej

Reality Čadca

Rodinný dom | Milošová | 100 m²

Mesto: Čadca – Milošová, Rozloha pozemku: 7.038 m2 Cena: 130.000 € Uvedený rodinný dom sa

Publikované: 22.12.2022 Aktualizované: 22.12.2022
Domy na predaj Čadca

130,000 € 1300 €/m²

Predaj| 4i RD v super lokalite na R7 (cca 2 min)+terasa (31m2)+garáž+záhrada-Holice, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²

Realitná kancelária GOFAR exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v pokojnej o

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Holice

269,900 € 2125 €/m²

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Lehnice

205,000 € 1507 €/m²

Prenájom priestorov na spoločenské akcie a stretnutia v Krásne nad Kysucou

Reality Krásno nad Kysucou

Iný objekt | Krásno nad Kysucou | 130 m²

Mesto: Krásno nad Kysucou Kapacita miestnosti: 80 – 120 osôb Cena: 1000 € + energie Jedn

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 14.06.2023
Objekty na prenájom Krásno nad Kysucou

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj stavebného pozemku v Olešnej

Reality Olešná

Pozemok pre rodinné domy | Olešná | 398 m²

Okres: Čadca, Obec: Olešná, Rozloha pozemku: 398 m2, Cena: 11.741 € Uvedený pozemok sa na

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Olešná

11,741 € 30 €/m²

Predaj nebytového priestoru v Čadci

Reality Čadca

Obchodné priestory | Palárikova | 65 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – centrum, Rozloha: 65 m2, suterén, Cena: 97.000 €, Uvedený pri

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 17.06.2024
Priestory na predaj Čadca

97,000 € 1492 €/m²

Prenájom haly v Krásne nad Kysucou

Reality Krásno nad Kysucou

Skladový objekt | Nezadaná | 357 m²

Okres: Čadca, Mesto: Krásno nad Kysucou, Rozloha celkom: 586 m2, Rozloha haly: 357 m2, Cena

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 28.05.2025
Objekty na prenájom Krásno nad Kysucou

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj| Celoročne obývateľný kompletne zariadený rekreačný dom v chránenej oblasti, Číčov, okr KN |Exkluzívne |Gofar RK

Reality Číčov

Rodinný dom | Malá | 60.14 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľký celoročne obývateľný a kompletne za

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Číčov

155,000 € 2577 €/m²

VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA CELÉ MESTO

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 2,462 m²

Hľadáte unikátny stavebný pozemok s atmosférou histórie a nádherným výhľadom? Jacek reality s.r

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99 €/m2 99 €/m2

PRENÁJOM: ATRAKTÍVNY MOBILNÝ DOM V DRAGE V CHORVÁTSKU

Reality Chorvátsko

Mobilný dom | Chorvátsko

POSLEDNÉ VOĽNÉ TERMÍNY: 14.09.-15.10. Hľadáte ideálne miesto pre strávenie dovolenkových chvíľ

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Domy na prenájom

Info v RK

KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK V SVEREPCI

Reality Sverepec

Pozemok pre rodinné domy | Sverepec | 1,804 m²

Ak hľadáte ideálny pozemok v blízkosti mesta s výbornou dostupnosťou, na ktorom môžete hneď zač

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 26.03.2025
Pozemky na predaj Sverepec

Info v RK

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23068)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie