Veľký 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame na predaj veľký priestranný 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov – Trávniky. Výmera

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

nadštandardne veľká garáž na ul. Medveďovej, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Medveďovej | 21.9 m²

Ponúkame na predaj nadštandardne veľkú garáž v parkovacom dome na ul. Medveďovej, začiatok Petr

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

50,000 € 2283 €/m²

Veľký 2-izb. byt v tehlovom dome, Ružová dolina, Ružinov časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Ružová dolina, Ružinov – Nivy. Výmera 62 m2, nachádza sa

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

prenájom zariadeného 2-izb. bytu, Mozartova ul., Staré Mesto, blízko Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 48 m²

Ponúkame na prenájom 2-izb. byt na ul. Mozartova, Staré Mesto v blízkosti Horského parku. Výme

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

5-izb. byt, Krajinská, Podunajské Biskupice, 2.p./3

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

5 a viac izbový byt | Krajinská | 89.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izb. byt na ul. Krajinská, Podunajské Biskupice v pokojnej lokalite. Tent

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

310,000 € 3468 €/m²

garáž Púpavova, Karlova Ves + pivnica

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Púpavová | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v garážovom rade pri Panoráme na ul. Púpavova/Borská. Výmera 18 m2, g

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

55,000 € 3056 €/m²

garáž, Haburská ul., Ružinov pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Haburská | 16.74 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Haburská, Ružinov pri Štrkovci. Výmera garáže 17,74 m2, zastav

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 09.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

44,000 € 2628 €/m²

samostatná garáž Bodvianska, Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Bodvianska | 13.5 m²

Ponúkame na predaj samostatnú garáž na ul. Bodvianska, Vrakuňa. Výmera 13,5 m2, nachádza sa v

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

25,000 € 1852 €/m²

4-izb. byt, Nová Rožňavská, Nové Mesto, lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

3-izb. byt, L. Novomeského, Pezinok, lodžia, 8.p./9

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. L. Novomeského, Pezinok. Výmera 60 m2 + lodžia 3 m2 + piv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

1-izb. byt, Krížná ul., Staré Mesto s veľkou lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Križná, Staré Mesto. Výmera bytu je 25 m2 + veľká lodžia

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

Rodinný dom s administratívnou budovou, dvojgarážou a veľkým pozemkom

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Na vrátkach | 570 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s administratívnou budovou, dvojgarážou a veľkým pozemkom na ul.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

695,000 € 1219 €/m²

4-izb.byt v centre mesta, Obchodná ul., BA I - Staré Mesto, 2 x balkón

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Ponúkam na predaj veľký, priestranný 4-izbový byt na ul. Obchodná, Staré Mesto. Výmera 110 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4536 €/m²

1-izb. byt na ul. Kazanská, Podunajské Biskupice, balkón

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Kazanská, Podunajské Biskupice. Výmera 35 m2, balkón, nac

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba 2,5-izb. bytu v NUPPU, garážové státie + vonkajšie státie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (na liste vlastníctva vedený ako apartmán) v projekte NUPPU,

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5459 €/m²

3-izb. bytu v projekte Rínok Rača, pivnica v cene

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 69.93 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu 3-izbového bytu vo vyhľadávanej mestskej časti Bratislava

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 5062 €/m²

3-izb. byt, Haanova, BA V - Petržalka, kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Haanova | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Haanova, BA V - Petržalka. Výmera 67 m2, nachádza sa na 1

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,000 € 4313 €/m²

garáž na ul. Plicková, Rača

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Plickova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Plicková, Rača. Výmera 18 m2, bez elektriny. Pozemok patrí mes

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

2 – IZB.BYT, ZREKONŠTRUOVANÝ, PIVNICA, ul. MOZARTOVA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 44.01 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2 - izbový byt, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj rodinného domu v Babindole

Reality Babindol

Rodinný dom | Nezadaná | 126 m²

Predaj novostavby rodinného domu v obci Babindol. Dobrá dispozícia domu, dvor, zeleň, voda v po

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Domy na predaj Babindol

1,500 €/m2 12 €/m2

Prenájom priestorov na Pražskej ul. v Bratislave

Reality Bratislava

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 32 m²

Nebytový priestor sa nachádza v objekte na rohu Sokolskej a Pražskej ul. Je správne zasadený do

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 08.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava

380 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na Spiši predaj budovy o rozlohe viac ako 500 m2 s veľkým pozemkom za cenu bytu v Bratislave.

Reality Nálepkovo

Iný objekt | 1,480 m²

Porovnajte si investície v Bratislave a v Čiernej hore v krásnom prostredí pri Nálepkove. Ceno

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 22.01.2026
Objekty na predaj Nálepkovo

140,000 € 95 €/m²

Hurbanovo , prenájom priestorov

Reality Hurbanovo

Polyfunkčný objekt | Novozámocká | 70 m²

Prenájom priestorov, v Hurbanove o rozlohe 38, 55, 84, 187 alebo 225 m2. Priestory sú pred uko

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na prenájom Hurbanovo

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom objektu v Dolných Otrokoviciach, okres Hlohovec

Reality Dolné Otrokovce

Skladový objekt | Nezadaná | 580 m²

Prenájom skladových priestorov v obci Dolné Otrokovice, o rozlohe 580 m2. Na prízemí 290 m2 a

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Objekty na prenájom Dolné Otrokovce

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie