REZERVOVANÉ! Zrekonštruovaný 3 izbový byt 69 m2, garáž, záhrada 163 m2, v obci Jahodná. NÍZKE NÁKLADY!

Reality Jahodná

3 izbový byt | Nový rad | 69 m²

Realitná kancelária TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 18 rokov na trhu ponúka na predaj Krásne zr

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Jahodná

135,000 € 1957 €/m²

Garáž 21 m2 v meste Galanta, pri parku. 21.500 €

Reality Galanta

Garáž | Parková | 20 m²

Realitná kancelária TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 17 rokov na trhu ponúka na predaj Murovanú

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Objekty na predaj Galanta

21,500 € 1024 €/m²

Obchodný priestor 85 m2 vyvýšené prízemie priamo v meste Galanta. 450 € bez DPH za mesiac + energie

Reality Galanta

Obchodné priestory | Galanta | 85 m²

Realitná kancelária TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 17 rokov na trhu ponúka na prenájom Obcho

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Galanta

450 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Tradičný rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Vlkyňa

Rodinný dom | 153 m²

Na predaj tradičný rodinný dom v pohraničnej obci Vlkyňa s obrovským pozemkom o výmere 2 658 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vlkyňa

45,000 € 294 €/m²

Novinka
Novinka

GAMA R&F | Chatový pozemok na samote nad Štiavnikom

Reality Štiavnik

Rekreačný pozemok | 1,044 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na predaj rekreačný pozemok s výmerou 1 044 m², situova

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Štiavnik

19 €/m2 19 €/m2

MACH Reality REZERVOVANÉ! na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 3 izb. byt 84m2 s dvomi loggiami Nitra Čermáň

Reality Nitra

3 izbový byt | Hlboká | 85 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT, 84 m² + 2x LOGGIA, NITRA – ČERM

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nitra

189,000 € 2224 €/m²

MACH Reality na predaj krásny veľký 4 izb bungalov len 8km od Nitry - Čakajovce

Reality Čakajovce

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu 4 izbovú novostavbu vyhotovenú v štandarde, len 8 km od Nitry ,

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

284,000 € 2427 €/m²

GAMA R&F | Ubytovanie v centre Bytče s kapacitou až 8 osôb

Reality Bytča

Iný objekt na bývanie | Námestie Slovenskej Republiky | 90 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na prenájom 2-izbový rodinný dom situovaný priamo v cen

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na prenájom Bytča

Info v RK

GAMA R&F | Stavebný pozemok v obci Trenčianske Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 584 m²

V ponuke GAMA Real & Finance na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Jastrabie s rozlohou

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

59,800 € 102 €/m²

MACH Reality na prenájom krásny moderný 2 izb byt s balkónom v TOP lokalite pri parku v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²

Ponuka na prenájom 2-izbového bytu – Rezidencia Jankov Dom Ponúkam na prenájom moderný, kompl

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

MACH Reality na predaj zaujímavý objekt na podnikanie v centre Vrútok

Reality Vrútky

Iný objekt | Železničná | 220 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj nehnuteľnosť so strategickou polohou n

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Vrútky

58,000 € 264 €/m²

MACH Reality REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE na predaj krásny, veľký 3 izb byt 78m2+ loggia Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Považská | 78 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame priestranný 3-izbový byt 78m2 po ko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,000 € 2372 €/m²

MACH Reality REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt s loggiou na Klokočine Kmeťova ulica v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 55 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame 2 izbový byt s loggiou na Klokočin

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

142,000 € 2582 €/m²

GAMA R&F | Na predaj rodinný dom v Bytči-Hrabové - pár minút od centra

Reality Bytča

Rodinný dom | Nezadaná | 149 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojn

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bytča

179,000 € 1201 €/m²

GAMA R&F | Viacpodlažný rodinný dom v Krásne n. Kysucou

Reality Krásno nad Kysucou

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na predaj rodinný dom s výbornou dispozíciou a dostatko

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Krásno nad Kysucou

Info v RK

MACH reality predaj EXKLUZÍVNEHO pozemku určeného na výstavbu RD, alebo bytovú výstavbu v TOP lokalite Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,600 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok v Nitre na stavbu rodinných domov, alebo bytových do

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

273,000 € 105 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v Liptovskom Jáne

Reality Liptovský Ján

Orná pôda | 630 m²

Predaj pozemku – Liptovský Ján (investičná príležitosť) V EXKLUZÍVNOM zastúpení Vám ponúkame

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

26,500 € 42 €/m²

GAMA R&F | Drevenica vo Veľkom Rovnom

Reality Veľké Rovné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na predaj ikonická drevenička so zachovanou atmosférou

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Rovné

79,900 € 799 €/m²

GAMA R&F | 2-izbový byt na Závodskej ceste

Reality Žilina

2 izbový byt | Závodská cesta | 52 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na predaj 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Žilin

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Žilina

157,000 € 3019 €/m²

GAMA R&F | Už len 5 stavebných pozemkov vo Hvozdnici

Reality Hvozdnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,007 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Rreal & Finance na predaj 5 zo 6 stavebných pozemkov v obci Hvozdnica

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Hvozdnica

72 €/m2 72 €/m2

Terasa- ul. Bernoláková. NOVINKA: veľký 4 izb. byt 78 m² + loggia. KR

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Bernolákova | 78 m²

Maklér ODPORÚČA: priestranný 4-izbový byt po takmer kompletnej rekonštrukcii: ulica Bernoláková

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

245,000 € 3141 €/m²

Novinka
Novinka

HOUSE & WEBER I ZOCHOVÁ, 3i byt, 66m2 – KOMPLETNÁ NADŠTANDARDNÁ rekonštrukcia, IBA 12 bytov v dome, TEHLA, exkluzívne ZARIADENÝ, voľný IHNEĎ,

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 66 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

416,900 € 6317 €/m²

Novinka
Novinka

Apartmán v rezorte, Manilva

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame Vám na predaj investičný apartmán v profesionálne spravovanom rezorte Pierre & Vacance

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 2273 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Apartmán so slnečnou terasou, Mijas

Reality Košice-Sever

Apartmán | 99 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný apartmán v malebnej lokalite Mijas na pobreží Costa del Sol (p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

295,000 € 2980 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Upresniť hľadanie