REZERVOVANÉ ! Veľkorysý pozemok 1315 m2, 3-izb. RD, garáž, letná kuchyňa, vírivka , záhrada

Reality Sereď

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj útulný 3-izbový rodinný dom v S

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Sereď

238,000 € 2380 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 1-izb. bytu v RD 50 m2 + garáž 50 m2 , par.miesta

Reality Sereď

Rodinný dom | A. Hlinku | 100 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúkame na prenájom zmodernizovaný rodinný dom s jednou byt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Sereď

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Garáž v kľudnej lokalite mesta Sereď , ul. Cukrovarská PALESTÍNA

Reality Sereď

Garáž | Cukrovarská | 24 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na prenájom garáže o výmere 24 m², nachádz

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Sereď

60 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

člen NARKS

Veľkorysý stavebný pozemok 992 m2 so starším rodinný domom

Reality Šoporňa

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj veľkorysý pozemok 992 m2 so star

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Šoporňa

144,900 € 1811 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOMA VCHODMI, GARÁŽOU, ZÁHRADOU 1544 m2

Reality Pata

Rodinný dom | Tichá | 115 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na PREDAJ 5-izbový rodinný dom s dvoma vch

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Pata

165,000 € 1435 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Výborná poloha a rozloha stavebného pozemku 593 m2 v obci Pata okr. Galanta

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 593 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 593 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Pata

93,000 € 157 €/m²

člen NARKS

Orná pôda 15 000 m2 v obci Šoporňa časť Štrkovec

Reality Šoporňa

Orná pôda | Nezadaná | 15,000 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj ornú pôdu o výmere 15 000 m², nachádzajúcu sa v

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Pozemky na predaj Šoporňa

6 €/m2 6 €/m2

člen NARKS

NOVINKA ! 3,5-IZBOVÝ BYT 82 M2, DVA BALKÓNY, PIVNICA V OBCI DOLNÁ STREDA

Reality Dolná Streda

3 izbový byt | Jána Majku | 81 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ exkluzívne ponúka na predaj veľký 3,5-izbový byt nachádzajú

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dolná Streda

119,000 € 1469 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ ! Útulný 1-izbový byt v super lokalite, ihneď voľný

Reality Sereď

1 izbový byt | Pažitná | 29 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj útulný 1-izbový byt o výmere 29

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Sereď

115,000 € 3966 €/m²

člen NARKS

Kompaktný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii + priestranná garáž 50 m2 – ideálne bývanie aj podnikanie!

Reality Sereď

Rodinný dom | A. Hlinku | 90 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na predaj modernizovaný rodinný dom s jednou bytovo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sereď

229,000 € 2544 €/m²

člen NARKS

Moderná nízkoenergetická 4-izbová NOVOSTAVBA v Dolnej Strede

Reality Dolná Streda

Rodinný dom | Váhovská | 95 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj nízkoenergetickú novostavbu 4-iz

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Dolná Streda

288,000 € 3032 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Vidiecky 4-izb.RD, pozemok 655 m2 v obci Jalka okr Galanta

Reality Jelka

Vidiecky dom | Chrenová | 130 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na predaj vidiecky rodinný domček na ideálnom pozemku

Publikované: 05.07.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Jelka

68,000 € 523 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ ! Veľkorysý investičný pozemok 4543 m2 so starším RD v Seredi

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská cesta | 4,543 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na predaj rozľahlý investičný pozemok o výmere 4 543

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

260,000 € 57 €/m²

člen NARKS

Kancelárske a obchodné priestory v centre Dolného Kubína

Reality Dolný Kubín

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 1 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a obchodné priestory v centre Dolného Kubína – priamo na Hviez

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Dolný Kubín

Info v RK

Pozemok so stavebným povolením a projektom Zázrivá Dolina

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 4,234 m²

EXKLUZÍVNE na predaj: Stavebný pozemok s projektom v malebnej Zázrivej – časť Dolina Realitná

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Pozemky na predaj Zázrivá

150,000 € 35 €/m²

Poľnohospodárska pôda, Veličná, Revišné, Oravská Poruba

Reality Dolný Kubín

Iný poľnohosp. pozemok | Nad brehmi | 4,955 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj viacero parciel OP/TTP v okrese Dolný Kubín. Výmera pa

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 23.05.2025
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Dom na podnikanie + bývanie (aj INVESTIČNE) - 2 byty, priestranný Sklad/Garáže, ÚP 815m2, pozemok 800m2, dokončenie na mieru

Reality Čadca

Rodinný dom | U Siheľníka | 815.5 m²

Dom na podnikanie + bývanie (aj INVESTIČNE) - 2 byty, priestranný Sklad/Garáže, ÚP 815m2, pozem

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Čadca

1 € 0 €/m²

Pozemok 1.061m2 – Veľké Úľany: na výstavbu RD, rovinatý, centrum obce, všetky IS, studňa

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Júliusa Fučíka | 1,061 m²

Pozemok 1.061m2 – Veľké Úľany: na výstavbu RD, rovinatý, centrum obce, všetky IS, studňa Pete

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

109,900 € 104 €/m²

Reality Čadca

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 815.5 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Čadca

1 € 0 €/m²

Krásny Pozemok, 1.503m2 – Bernolákovo: aj na celoročné bývanie, len 10-15min od BA, VYHĽADÁVANÁ lokalita SACKY, 2.5km od D1

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | Sacky | 1,503 m²

Krásny Pozemok, 1.503m2 – Bernolákovo: aj na celoročné bývanie, len 10-15min od BA, VYHĽADÁVANÁ

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok na rekreačnú chatu Zázrivá-Dolina

Reality Zázrivá

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 714 m²

Na predaj stavebný pozemok – Zázrivá, časť Dolina (rekreačná zóna) Ponúkame na predaj stavebný

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Pozemky na predaj Zázrivá

53,000 € 74 €/m²

Chalupa v Novoti nová cena

Reality Novoť

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²

Chalupa na samote v CHKO Horná Orava – Novoť Ponúkame na predaj štýlovú chalupu v tichom a poko

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Novoť

129,000 € 1075 €/m²

Investičný pozemok Dolný Kubín - Nad brehmi

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Nad brehmi | 604 m²

Realitná kancelária Dalmia Vám ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v Dolnom Kubíne, v čast

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

30,200 € 50 €/m²

Chata v Jasenovej pod Chočom

Reality Jasenová

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 38 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v malebnej obci Jasenová, priamo pod vrchom Choč. Chata má 3 na

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 10.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Jasenová

114,000 € 3000 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1388)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie