Apartmán s výhľadmi, Calahonda

Ponúkame Vám na predaj štýlový zrekonštruovaný apartmán v obľúbenej lokalite Calahonda na pobre

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

349,500 € 4211 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Apartmán v San Luis, Torravieja

Ponúkame Vám na predaj apartmán na hornom podlaží bungalovu v pokojnej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

123,000 € 2321 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Apartmán v rezidenčnom komplexe Viñamar

Reality Košice-Sever

Apartmán | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný apartmán v obľúbenom rezidenčnom komplexe Viñamar 6 v lokalite La

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

165,000 € 4125 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Samostatná vila v Catral, Alicante

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojacu vilu v pokojnej lokalite Catral (Alicante), ktorá pon

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj

389,000 € 2329 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Apartmán s veľkou rezidenciou, Torrevieja

Reality Košice-Sever

Apartmán | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný a svetlý apartmán v obľúbenej lokalite Aguas Nuevas v meste Torre

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

139,500 € 2364 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Apartmán v pokojnej rezidencii, Aguas Nuevas

Ponúkame Vám na predaj apartmán v pokojnej rezidenčnej lokalite Aguas Nuevas v meste Torrevieja

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

169,900 € 2929 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Radový dom v Torrevieja

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Ponúkame Vám na predaj útulný radový dom v meste Torrevieja, nachádzajúci sa v obľúbenej urbani

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj

118,000 € 2744 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Štúdio vo Vinamar La Mata

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame Vám na predaj útulné štúdio v obľúbenom rezidenčnom komplexe Viñamar V v lokalite La M

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

108,000 € 3600 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

6i Dom v centre mesta, Úžitková plocha 452m2 ,pozemok 713m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | radpokatelek | 452 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám prináša do ponuky priestranný rodinný dom s obrovským poten

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

275,000 € 608 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Zariadený 8i RD wellness 470m2, pozemok 1840m2, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | - | 470 m²

Ivona Bartíková a SaleA – Váš realitný partner Vám ponúkajú na predaj exkluzívny, priestranný p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

4 izbový rodinný dom 120m2 na pozemku 536m2 Topoľnica

Reality Topoľnica

Rodinný dom | o | 100 m²

Dom, kde sa ráno zobudíte do ticha, uvaríte si kávu a deti pustíte bezpečne na dvor. Miesto, kd

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

255,000 € 2550 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

stavebný pozemok 578m2 Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 578 m²

SaleA váš partner v realitách Vám prináša do ponuky na predaj slnečný a rovinatý pozemok s vým

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

40,000 € 69 €/m²

Novinka
Novinka

4i Novostavba stav hrubá stavba pozemok 583m² Dolné Saliby

Reality Dolné Saliby

Rodinný dom | U | 87 m²

Ivona Bartíková a SaleA – váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj novostavbu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

129,000 € 1483 €/m²

Novinka
Novinka

1-i byt 32 m² Boriny - Dunajská Streda ZARIADENÝ

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | boriny | 32 m²

Ivona Bartíková a SaleA váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj 1-izbový byt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,900 € 3122 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom veľký 1-izbový byt s balkónom- Ružomberok, Polík

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Štefana Moyzesa | 47.5 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1-izbový byt na ulici Š. Moyzesa v Ružomberku. Lokalita Polík

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kravany nad Dunajom - Rodinný dom blízko Dunaja s garážou

Reality Kravany nad Dunajom

Rodinný dom | 120 m²

Kravany nad Dunajom - Rodinný dom blízko Dunaja s garážou PREDAJ / ELADÁS /SALE 85.000 € 094

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Kravany nad Dunajom

85,000 € 708 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK na POLOSAMOTE – 2841 m2 Komárno – Vrbová nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 2,841 m²

STAVEBNÝ POZEMOK na POLOSAMOTE – 2841 m2 Komárno – Vrbová nad Váhom PREDAJ / ELADÁS / SALE 0948

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

30,000 € 11 €/m²

Luxusný SMART 3-izbový byt s terasou v Apollo Residence pri Dunaji – prémiové bývanie v downtowne Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 95 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom luxusný a svetlý 3-izbový byt s te

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rezervovali sme 3i chyžku na Murgáša

Reality Michalovce

3 izbový byt | J. Murgaša | 69.78 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 By

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Rodinný dom blízko Dunaja s garážou -Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

1 izbový byt | 90 m²

Rodinný dom blízko Dunaja s garážou -Kravany nad Dunajom PREDAJ / ELADÁS / SALE 75.000 € 0948

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Kravany nad Dunajom

75,000 € 833 €/m²

Dizajnový 1-izbový byt s balkónom a výhľadom na Malé Karpaty – Guthaus

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom a

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Chata na víkendy s rodinou - Šírava

Reality Kaluža

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 85.3 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj zrekonštruovanú chatu, ktorá spája výborný prístup, pokojnú lo

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

143,000 € 1676 €/m²

N O V I N K A - VEĽKOPLOŠNÝ 3 izbový byt Komárno - Komenského ul.

Reality Komárno

3 izbový byt | 82 m²

N O V I N K A - VEĽKOPLOŠNÝ 3 izbový byt Komárno - Komenského ul. PREDAJ ● ELADÁS ● SALE Cena:

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Komárno

135,000 € 1646 €/m²

Prenájom nadštandardne zariadeného pet-friendly 3-izbového bytu s predzáhradkou – novostavba pri OC Bory Mall

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Michala Bučiča | 88 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom úplne nový, moderne a útulne zaria

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie