Na predaj ponúkame stavebný pozemok v Suchej nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 839 m²

Realitná spoločnosť Eden Real estate, Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok, s celkovou vý

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

127,900 € 152 €/m²

Rezervované. Na predaj ponúkame priestranný 5-izbový rodinný dom v Behynciach

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | Okružná | 180 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej a príjemnej lokalite obce Behynce. Nehnuteľnosť sa na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

112,900 € 627 €/m²

Kvalitný - dizajnový priestranný bungalov s garážou

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Vrakúň | 180.05 m²

MAGLA Residence, overený developer a úplne nový projekt s nádychom luxusu, premyslený do detail

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

289,000 € 1605 €/m²

Na predaj 3-podlažná chata s nádherným výhľadom - Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

Centrum realít ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu v záhradkárskej oblasti nad Slalomko

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

206,900 € 2759 €/m²

Nadštandardný 2i byt 48 m2, s lodžiou, pivnicou a parkovaním, NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny nadštandardný 2i byt 50m2, s lodžiou, pivnicou a parkovaním, NUPPU Disp

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

AXIS REAL | Krásny 2-izb. byt, LODŽIA, GARÁŽ, TAMMI, BA IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 64 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACN POPIS BYTU: Realitná kancel

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave s obytným podkrovím v lokalite Bratislava - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Železná | 166 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 1958 €/m²

2-izbový príjemný byt v uzavretom areáli v obci Pata

Reality Pata

2 izbový byt | Šopornianská | 56 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj príjemný a útulný 2-izbový byt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Pata

123,000 € 2196 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 544 m2 so starším RD

Reality Šintava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 544 m²

Realitná kancelári TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj starší vidiecky rodinný dom s let

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Šintava

108,000 € 199 €/m²

člen NARKS

Moderný a luxusne zariadený 1-izbový byt na prenájom v Seredi – Fándlyho ulica

Reality Sereď

1 izbový byt | Fándlyho | 33 m²

Realitná kancelária TOP Reality MJ ponúka na prenájom moderný, vkusne a luxusne zariadený 1-izb

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Sereď

560 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Lukratívny SP 990 m2 + projekt na 5-izbový RD v SEREDI

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská cesta | 990 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK SO SÚKROMNOU PRÍJAZDOVOU

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Sereď

143 €/m2 143 €/m2

člen NARKS

Novostavba vo Veľkých Kostoľanoch – moderné bývanie za 248 000 €

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Pod Vysielačom | 108 m²

Realitná kancelária TOP Reality MJ ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v novov

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

248,000 € 2296 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Dizajnový 2-izbový byt v novostavbe – úplne nový, balkón, parkovanie | Sereď – Prúdy

Reality Sereď

2 izbový byt | Hornočepeňská | 52 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na podnájom štýlový, nadštandardne zariade

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Sereď

670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Starší vidiecky RD, letná kuchyňa,garáž v tichej lokalite obce Šintava

Reality Šintava

Vidiecky dom | Nezadaná | 65 m²

Realitná kancelári TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj starší vidiecky rodinný dom s le

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šintava

108,000 € 1662 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! Priestranný 3-izbový byt s balkónom, šatníkom a krásnym výhľadom – Sereď, Mlynárska

Reality Sereď

3 izbový byt | Mlynárska | 72.61 m²

Realitná kancelária TOP Reality MJ ponúka exkluzívne na predaj veľký, svetlý a dispozične zaují

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Sereď

158,000 € 2176 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ ! Moderná, prakticky riešená garsonka v novostavbe MEANDER

Reality Sereď

Garsónka | Kukučínova | 24 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj modernú a prakticky riešenú gar

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Sereď

108,000 € 4500 €/m²

člen NARKS

IDEÁLNY POZEMOK PRE VÁŠ DOMOV – 755 m², IS, POKOJNÁ LOKALITA PATA

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | Hlohovecká | 755 m²

Realitná kancelária TOP Reality MJ ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v pokojnej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Pata

106,990 € 142 €/m²

člen NARKS

Hľadáte ideálne miesto pre svoj budúci domov?

Reality Vinohrady nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok o výme

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

73,000 € 122 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový rodinný dom, kde sny sa menia na skutočnosť ...

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | Nová | 160 m²

Predstavte si domov, kde vás každé ráno zobudí spev vtákov, vôňa kávy na slnečnej terase a atmo

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Veľká Mača

282,000 € 1763 €/m²

člen NARKS

Vidiecky rodinný domček na veľkorysom pozemku 2438 m2 v obci Kuchyňa okr. Malacky

Reality Kuchyňa

Vidiecky dom | Kuchyňa | 90 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj krásny vidiecky rodinný domček,

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 23.09.2025
Domy na predaj Kuchyňa

309,000 € 3433 €/m²

člen NARKS

SKLADOVÉ PRIESTORY 1000 m2 v priemyselnej časti mesta Sereď- PREDAJ

Reality Sereď

Priestor pre sklad | Bratislavská | 1,000 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na PREDAJ skladové priestory 1000 m2 s

Publikované: 20.07.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na predaj Sereď

650,000 € 5 €/m²

člen NARKS

Moderná komplet prerobená garsónka s pivnicou v obci Šalgovce

Reality Šalgovce

Garsónka | Nezadaná | 20 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj krásnu, modernú, komplet prerobe

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Šalgovce

59,900 € 2995 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok 3406 m2 v obci Šintava

Reality Šintava

Vinica, chmelnica | Nitrianska | 3,406 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok v obci Šintav

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Pozemky na predaj Šintava

33,000 € 10 €/m²

člen NARKS

Na prenájom !!!! priestranný 2-izbový byt v centre mesta – 66 m²

Reality Sereď

2 izbový byt | Kúpeľné námestie | 66 m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt so šatníkom v centre mesta – 66 m² Realitná kancelária TO

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Sereď

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Rodinné domy na predaj (23069)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Upresniť hľadanie