Predaj stavebný pozemok Divín

Reality Divín

Pozemok pre rodinné domy | Divín | 1,000 m²

Máme pre Vás na predaj stavebný pozemok v katastri obce Divín pri vodnej nádrži Ružiná. Dispon

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 27.03.2024
Pozemky na predaj Divín

110 €/m2 110 €/m2

Dáme do prenájmu zateplený sklad v Jarovciach vedla zjazdu D4

Reality Bratislava-Jarovce

Skladový objekt | Kožušnícka | 1,900 m²

Dáme do prenájmu zateplený sklad v stráženom areáli v Jarovciach na Kožušníckej ulici,na skok o

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Jarovce

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pekné 2 prepojené kancelárie na výbornom mieste Galvániho Avion

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 26 m²

Dáme do prenájmu pekné kancelárie vo výmere 26,06 m2 a 25,27 m2 v modernom žiadanom areáli na G

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predáme hliníkovú halu 1800m2 - konštrukciu bez opláštenia 30x60m

Reality Bratislava-Jarovce

Skladový objekt | Kožušnícka | 1,800 m²

Predáme celohliníkovú konštrukciu skladovej haly,bez opláštenia /može byť plachtové,panelové al

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

190,000 € 106 €/m²

JEDINE U NÁS! Predaj rodinného domu v Podlaviciach

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 429 m²

Máme pre Vás na predaj rodinný dom v tichej rodinnej zástavbe na Jaseňovej ulici v časti Podlav

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 17.03.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

425,000 € 991 €/m²

Predaj dvojpodlažného rodinného domu Staré Hory - Banská Bystrica

Reality Staré Hory

Rodinný dom | Staré hory | 270 m²

Máme pre Vás na predaj krásny dvojpodlažný rodinný domček 14km od Banskej Bystrice. Nachádza s

Publikované: 09.10.2022 Aktualizované: 16.03.2025
Domy na predaj Staré Hory

265,000 € 981 €/m²

Prenajmeme paletové miesta v zateplenom sklade v Jarovciach pri zjazde D4

Reality Bratislava-Jarovce

Priestor pre sklad | Kožušnícka | 10 m²

Prenajímame paletové miesta v zateplenom sklade 1900m2 v Jarovciach,kúsok od dialnice D4 do Rak

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Jarovce

0.5 €/deň 0 €/deň/m²

Predaj pozemok 40á, usadlosť pod Donovalmi so starým RD

Reality Staré Hory

Pozemok pre rodinné domy | 4,099 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký pozemo

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Staré Hory

145,000 € 35 €/m²

Predaj 4 izbová novostavba RD, Jelšovce, krásne výhľady

Reality Jelšovce

Rodinný dom | 123 m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ RD VO VÝSTAVBE!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na preda

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

229,000 € 1862 €/m²

Predaj stavebný pozemok, všetky IS, Lukáčovce

Reality Lukáčovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,439 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Luk

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lukáčovce

77,000 € 32 €/m²

Cena v texte - Predaj pozemkov a budovy - Zvolen komerčná zóna

Reality Zvolen

Komerčná zóna | 1 m²

Pozemok tvoria rovinaté parcely s celkovou rozlohou 10 305 m2 1.) parcela má rozlohu 151 m2 ( c

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

1 € 1 €/m²

PRENÁJOM kancelárskych priestorov 60 m² (1. posch.) v historickom objekte PORGES PALOTA v centre Banskej Bystrici, Horná 65A

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná 65A | 60 m²

Ponúkame na PRENÁJOM kancelársky priestor, ktorý sa nachádza na 1. poschodí s výmerou 59,98 m²

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

540 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Pozemok do nájmu 2775 m2 blízko centra Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Priemyselná zóna | Zvolenská cesta | 2,775 m²

Ponúkame do nájmu pozemok o výmere 2775 m2 v blízkosti stavebnín SATVIVO IBV. Pozemok je evidov

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom reprezentatívne kancelárske priestory, Zobor, 6x parkovacie miesto

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Kláštorská 40 | 160 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. vám ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priest

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj 3izb. apartmán Donovaly, 170 m2, garáž, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 85 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový apartmán v AD Pan

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Donovaly

258,000 € 3035 €/m²

Predaj nadštandardná 4 izbová rekreačná chata, novostavba, garáž, Nízke Tatry

Reality Jarabá

Chalupa, rekreačný domček | 170 m²

NOVÁ CENA!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj luxusný 4 izbový c

Publikované: 24.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jarabá

349,000 € 2053 €/m²

VYPREDANÉ!! Predaj moderný apartmán, Dubaj, lokalita JVC, kompletne zariadený, výborné podmienky

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka v exkluzívnej spolupráci so špičkovou rea

Publikované: 29.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

170,000 € 4250 €/m²

Prenájom HALY 1800 m2 v areáli bývalej TAZ-ky v Trnave

Reality Trnava

Skladový objekt | bývalý areál TAZ-ky v Trnave | 1,800 m²

Jedná sa o oceľovú konštrukciu HALY obmurovanú zo všet. strán o rozmeroch (š x hl.) cca 45 x 40

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

6,200 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Komfort priamo v centre – NÁJOM – Kancelársky priestor od 7,50 € za m2 +DPH

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 462 m²

Dolná, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica Hľadáte príjemný priestor pre svoju kanceláriu, k

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

PRENÁJOM – Obchodný priestor v centre B. Bystrica, Dolná ulica 47

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Dolná 47 | 33 m²

PRENÁJOM – Obchodný priestor v historickej budove, centrum Banská Bystrica, Dolná ulica 47 Pon

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

685 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Krásny byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Námestie Štefana Moyseesa | 65 m²

Pripravili sme pre Vás do nájmu trojizbový byt v centre Banskej Bystrice hneď oproti starej trž

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Skladovacia HALA 1800 m2 (s pozemkom) NA PREDAJ v bývalom areáli TAZ Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburghova | 1,800 m²

Ponúkame na predaj staršiu HALU o rozmeroch (š x hl.) cca 45 x 40 m a sv. výšky 4 až 6 m (celk.

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Trnava

770,000 € 428 €/m²

Cena v texte -Predaj budovy a pozemku - Zvolen komerčná zóna

Reality Zvolen

Komerčná zóna | Môťovská cesta | 10,305 m²

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

PREDAJ lukratívnych kancelárskych priestorov od 48 m² v historickej budove Porges Palota, v centre Banskej Bystrice, na Hornej 65A

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 48 m²

Ponúkame na PREDAJ nebytové priestory (NPr. 15), vhodné ako kancelárie alebo prevádzkarne služi

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

120,575 € 2512 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Upresniť hľadanie