1 izbový byt | Nábrežná | 6 m²
Ponúkam k prenájmu v centre Partizánskeho jednoizbový byt, k dispozícii od 1.6. 2026 a druhý.
440 €/mesiac 73 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | 70 m²
Krásna drevenička nad kúpeľným mestom Dudince, v lukratívnej chatovej oblasti. Umiestnenie chat
80,000 € 1143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horné Židiny | 458 m²
ProHome Real Estate vám prináša jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v jednej z najkrajších lo
395 €/m2 395 €/m2
Rodinný dom | J. Smreka | 116.76 m²
Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici J
319,990 € 2741 €/m²
4 izbový byt | J. Smreka | 116.76 m²
319,990 € 2741 €/m²
Rodinný dom | Ilýrska | 181 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 6-izbový rodinný dom situovaný v žiada
895,000 € 4945 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v centrálnej časti mestskej časti Bratislava – Rač
525,000 € 2500 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 80 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruované a zariadené kancelárske priestory vo výbornej lo
680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Novackého | 103.36 m²
Výborná dispozícia veľkého 5izb. bytu Novackého ulica začiatok Karlovej vsi. Byt v tehlovom d
395,000 € 3822 €/m²
Rodinný dom | Šalviová | 178 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom situovaný na pokojnej Šalvi
Cena dohodou
4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²
Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,
409,900 € 4657 €/m²
2 izbový byt | Astrová | 54 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj slnečný 1,5izb. byt v jednej z najžiadanejšíc
224,990 € 4166 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 649 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó
640 €/m2 640 €/m2
Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²
V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali
1,089,000 € 4950 €/m²
3 izbový byt | Košická | 75.5 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal
384,900 € 5098 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Pre úzky okruh klientov máme v neverejnej ponuke na predaj prémiový rodinný dom situovaný na na
1,995,000 € 3325 €/m²
2 izbový byt | Majerská | 60.17 m²
Ponúkame už dokončené úplne nové byty v modernej rezidencii na Majerskej ulici. Byt sa nachádz
238,000 € 3739 €/m²
1 izbový byt | Ševčenkova | 30 m²
Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný, 1-izb.byt, Petržalka, Andalex - Švabinského ul.
179,900 € 5997 €/m²
3 izbový byt | Česká | 90 m²
Výnimočný 3-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej lokalite Nového Mesta – Česká ul., Bratisla
339,000 € 3767 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
Rodinný dom | Žltá | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
789,000 € 6213 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²
Ponúkame vám na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu. Dom je skolaudovaný, má súpisné čí
219,990 € 1447 €/m²
3 izbový byt | Kopčianska | 75 m²
TOP MAKLÉR ponúka moderný 2,5‑izbový byt s balkónom a garážou – novostavba, výborná dostupnosť
275,000 € 3667 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.