V neverejnej ponuke ponúkame na predaj rodinný dom v Rusovciach, v lokalite Gaštanová alej v zóne za Melrose Rusovce.

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,089,000 € 4950 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Výnimočný 3-izbový byt 75,5 m² + 3 balkóny | kompletná rekonštrukcia | Košická ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 75.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,900 € 5098 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NEVEREJNÁ PONUKA PRE NÁROČNÝCH | Prémiový rodinný dom na veľkorysom pozemku | Bratislava - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 600 m²

Pre úzky okruh klientov máme v neverejnej ponuke na predaj prémiový rodinný dom situovaný na na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,995,000 € 3325 €/m²

člen NARKS
Top
Top

TOP PONUKA | NOVOSTAVBA - 2izb. mezonetu so záhradkou a terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 60.17 m²

Ponúkame už dokončené úplne nové byty v modernej rezidencii na Majerskej ulici. Byt sa nachádz

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

238,000 € 3739 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj 1 izb. byt, Ševčenkova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Ševčenkova | 30 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný, 1-izb.byt, Petržalka, Andalex - Švabinského ul.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,900 € 5997 €/m²

Top
Top

TOPNovinka: Výnimočný 3-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej lokalite Nového Mesta – Česká ul., Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Česká | 90 m²

Výnimočný 3-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej lokalite Nového Mesta – Česká ul., Bratisla

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

339,000 € 3767 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Novostavba, 5 izieb, 152 m²

Reality Lubina

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

Ponúkame vám na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu. Dom je skolaudovaný, má súpisné čí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lubina

219,990 € 1447 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA, 75 m², BALKÓN A GARÁŽOVÉ STÁTIE – IDEÁLNA KOMBINÁCIA NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 75 m²

TOP MAKLÉR ponúka moderný 2,5‑izbový byt s balkónom a garážou – novostavba, výborná dostupnosť

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

275,000 € 3667 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 74 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

275,000 € 3716 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NOVOSTAVBA, 75 m², BALKÓN A GARÁŽOVÉ STÁTIE – IDEÁLNA KOMBINÁCIA NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 74 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

275,000 € 3716 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Exkluzívny 3-izbový mezonetový byt s terasou

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Lesná | 65 m²

Na predaj máme skolaudovaný 3 izbový byt vo výmere 65,52 m2, ku ktorému prislúcha terasa s vým

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

239,000 € 3677 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

VÝBORNÁ PONUKA - ZAUJÍMAVÁ LOKALITA - 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A PARKOVANÍM BRATISLAVA KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 49 m²

Realitná kancelária ingre.sk ponúka na predaj elegantný, slnečný a kompletne zariadený 2-izbov

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

247,000 € 5041 €/m²

Top
Top

INGRE.SK I PRENÁJOM GUTHAUS 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM KRÁSNY VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 65 m²

Realitná kancelária INGRE.SK - Ponúkame na prenájom nový 2 izbový byt s parkovaním v novostavbe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite na ul. Petra Straku

Reality Malacky

Rodinný dom | Petra Straku | 167 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Vinohrádok v Malackách

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Malacky

419,000 € 2509 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Predaj 4-izbového bytu s parkovaním a 22m2 terasa, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Upresniť hľadanie