HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Frankovská | 6,212 m²

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky Reali

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4273 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kupeckého | 433.13 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku Real

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pezinok

890,000 € 2055 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt v obľúbenom projekte III Veže s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 75.18 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

335,000 € 4456 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Regrútska | 8,565 m²

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť

Reality Rohožník

Priemyselná zóna | Malacká | 2,097 m²

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzív

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rohožník

269,900 € 129 €/m²

Top
Top

Exkluzívne komerčné priestory v srdci Michaloviec – Masarykova 51

Reality Michalovce

Kancelárie, administratívne priestory | Masarykova | 79 m²

Exkluzívne komerčné priestory v srdci Michaloviec – Masarykova 51 Realitná kancelária AmaReali

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Michalovce

Info v RK

Top Novinka
Top Novinka

2 izbový byt, Košice II - Terasa, ul. Orgovánová

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Orgovánová | 51 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Košice II - Terasa, 51 m2, 4.p., 2x výťah. Byt je po staršej r

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 3627 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Stavebný pozemok Košice II - Myslava

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Myslava | 801 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok Košice II - Myslava. Výmera pozemku je 801 m2. Na pozemku

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

169,000 € 211 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4703 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v Obci Mikušovce.

Reality Mikušovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,822 m²

Prinášame do ponuky veľmi pekný slnečný pozemok, ktorý je ako stvorený pre realizáciu Vašich sn

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 30.12.2025
Pozemky na predaj Mikušovce

Info v RK

Top
Top

Predaj investičných pozemkov v katastrálnom území Šišov.

Reality Šišov

Orná pôda | 15,849 m²

Predstavujem Vám našu novú ponuku. Dopyt po pôde ako investičnom prostriedku pravidelne stúpa,

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 13.01.2025
Pozemky na predaj Šišov

45,000 € 3 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

Priamo v centre Prešova komerčný priestor na prenájom

Reality Prešov

Objekt pre obchod | Slovenská | 76.13 m²

Hľadáte miesto, ktoré vystúpi z davu? Máme pre vás výnimočnú ponuku prenájmu na Slovenskej ulic

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Prešov

Cena dohodou

Top
Top

Chalupa na lazoch s krásnym výhľadom

Reality Čavoj

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 195.63 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čavoj na lazoch, je prístupný prírodnou cestou. Nachádz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čavoj

Cena dohodou

Top
Top

Nový 1-izbový byt 32,18 m², bezbariérový s parkovaním v uzavretom dvore

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nábrežná | 32.18 m²

Realitná kancelária AmaReality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v projekte Nové nábrežie v Pa

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Partizánske

75,337 € 2341 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Jednoizbový byt v centre mesta Partizánske na prenájom

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nábrežná | 33.89 m²

Exluzívne ponúkame k prenájmu 1-izbový byt v centre Partizánskeho, ktorý je k dispozícii od

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Partizánske

440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

POSLEDNÉ 2 VOĽNÉ - Predaj 2izb skolaudovaných bytov s terasou a pozemkom v novovybudovanej lokalite Oriešky - Zátišie v Sládkovičove

Reality Sládkovičovo

2 izbový byt | Fučíkova | 54.9 m²

Realitná kancelária OB-Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbové a 3-izbové byty v n

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Sládkovičovo

131,500 € 2200 €/m²

Top
Top

AKCIOVA CENA!!! Exkluzívne ponúkame na predaj novostavby 4izb RD s garážou, v radovej zástavbe v novovybudovanej lokalite v Nebojsi

Reality Galanta

Rodinný dom | Hlavná | 104 m²

Realitná kancelária OB-Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj päť 4-izbových rodiných domo

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Galanta

225,000 € 2163 €/m²

Top
Top

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 5 izbový byt č.1 so záhradkou v štandardnom prevedení za 466.100 €

Reality Trenčín

Rodinný dom | Južná | 157.01 m²

Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trenčín

442,100 € 2816 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Atraktívne, nové trojizbové byty v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Masarykova | 78.5 m²

POSLEDNÁ VÝZVA: Už len 3 trojizbové byty v projekte Masarykova 51! Realitná kancelária AmaRe

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Top
Top

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 4 izbový luxusný terasový byt č.3, v štandardnom prevedení za 455.100 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 157.01 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

431,100 € 2746 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Rodinné domy na predaj (23074)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Upresniť hľadanie