DIRECTREAL|5-izbový rodinný dom v uzavretom kondomíniu s bazénom a 2 parkovacími miestami

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Čakanková | 140 m²

Directreal Smile - NA PRENÁJOM: Prémiový 5-izbový radový dom v uzavretom kondomíniu s bazénom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2-izbového bytu 69m2 – novostavba v centre mesta

Reality Púchov

2 izbový byt | Hollého | 69.37 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre mesta Púchov s výmerou 69,

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

Žite v srdci starej Rajky: Exkluzívny pozemok pre Váš rodinný dom

Reality Maďarsko

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa snúbi pokojná atmosféra historickej časti ob

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj

Cena dohodou

Predaj 2-izbového bytu 70m2 – novostavba v centre mesta

Reality Púchov

2 izbový byt | Hollého | 70.02 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre mesta Púchov s výmerou 70,

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

DIRECTREAL|2-izbový byt s predzáhradkou a parkovaní na hradnom kopci v projekte HAUSBERG

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bradlianska | 66 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s predzáhradkou a parkovacím miestom v un

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ Kompletne zariadená novostavba RD pri VT 239.900,- eur

Reality Vranov nad Topľou

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj zabývanú novostavbu - bungalov v blízkosti VT. Ide o prízemný bezbariérový 4

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Vranov nad Topľou

239,900 € 2666 €/m²

Predaj priestranného 5-izbového RD s murovaným bazénom v Podunajských Biskupiciach.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Padlých hrdinov | 383 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s nadštandardnou úžitkovou plochou 383 m², kt

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

990,000 € 2585 €/m²

REZERVOVANÉ - MAGURSKÁ, PREŠOV - slnečný 3-izbový byt čiastočne zariadený vo vyhľadávanej lokalite

Reality Prešov

3 izbový byt | Magurská | 70.99 m²

R E Z E R V O V A N É ! RM reality vám ponúka na predaj veľmi príjemný 3 izbový byt na ul. Mag

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2606 €/m²

Ako v rodinnom dome - nadštandardný byt so záhradkou, klímou a 2 parkovacími miestami - Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Obilná | 82 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytmi v obci R

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Výnimočný 4-izbový byt s predzáhradkou v Rači – dokonalé spojenie mesta a prírody

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 144 m²

Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

539,000 € 3743 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Svetlý klimatizovaný 2kk byt + uzavretá garáž, novostavba Bosákova ulica - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 58 m²

Dizajnový mestský 2-izb. byt sa nachádza na 3.p. v novostavbe na Bosákovej ulici (začiatok Petr

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

840 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

obec SVIDNIČKA- starší rodinný dom s rozsiahlym pozemkom, pôvodný stav, tichá lokalita, blízkosť prírody

Reality Svidnička

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

RM reality vám ponúka na predaj 3 izbový 2-podlažný rodinný dom v zachovalom pôvodnom stave, kt

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Svidnička

78,500 € 436 €/m²

Veľkorysý 4-izbový byt v modernej NOVOSTAVBE s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 120 m²

Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

519,000 € 4325 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DVOJGENERAČNÝ 5. izb. RD, 600m2, Bystré, VT

Reality Bystré

Rodinný dom | Šarišská | 110 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5‑izbový dvojgeneračný rodinný dom po rekonštrukcii o výmere 600

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Bystré

154,440 € 1404 €/m²

2 izbový prízemný byt, záhradka, v Rezidencii pri Vojke, pri benzínovej pumpe

Reality Kyselica

2 izbový byt | Nezadaná | 47 m²

Z poverenia vlastníka ponúkam na predaj dvojizbový byt s podlahovou plochou 47 m2, - na pr

Publikované: 16.09.2021 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Kyselica

153,000 € 1348 €/m²

Rezervované - Veľký dvojizbový byt s dvoma loggiami, vlastným kúrením a vlastným parkovacím miestom

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlboká cesta | 78 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj: - dvojizbový byt s dvoma loggiami nachádzajúci sa

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Šamorín

178,000 € 2282 €/m²

4-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU – NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 149 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový apartmán o výmere 127 m² + 2 loggie s výmerou 10,77 m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

730,000 € 4899 €/m²

Svetlý, vzdušný 2i byt s praktickou dispozíciou a terasou

Reality Rovinka

2 izbový byt | Broskyňová ulica | 66.98 m²

2-izbový strešný byt s rozľahlou terasou, nachádzajúci sa na Broskyňovej ulici v Rovinke. Tent

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

224,900 € 3358 €/m²

Prenájom 2i byt - moderné bývanie v Uľanke

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²

MODERNÉ BÝVANIE V UĽANKE – ŠTÝL, KOMFORT A RELAX ​Hľadáte bývanie, kde sa po práci skutočne z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

UĽANKA – Priestranný 4izbový byt na prenájom (122 m²)

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Úľanská cesta | 122 m²

Hľadáte moderné bývanie s rýchlou dostupnosťou do mesta? Tento nadštandardný byt v tichej lokal

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Nanovo zrekonštruovaný 3-izbový byt s pridaným obytným priestorom, krbom, vírivkou a loggiou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, logg

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

262,900 € 3783 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt pražského typu na ulici Obrody - Košice Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody | 69 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na ul. Obrody v blízkosti OC Galé

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

VIA PONTE/ útulný 3i dom / 75m2, pozemok 625 m2 / garáž, pivnica / Suchohrad, okr. Malacky

Reality Suchohrad

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový rodinný dom v obci Suchohrad, v tichom prostredí na začiatku

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Suchohrad

189,657 € 2529 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23076)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Upresniť hľadanie